سه کلید برای شناخت یک فوم کولر با کیفیت از یک کولر فوم ارزان

ترس لرزان ناشی از بسته بندی یک خنک کننده فومی که به تازگی از فروشگاه خریده اید همراه با یخ، نوشیدنی و غذا برای بسیاری از ما آشناست و دلیل واضحی برای آن وجود دارد. بسیاری از ما یک فاجعه کولر فوم را تجربه کرده‌ایم یا شاهد آن بوده‌ایم که به موجب آن یک کولر فوم کاملاً پر شده – ارزان از یک فروشگاه بزرگ یا از بخش ارزان یک فروشگاه بزرگ خریداری شده است – فقط بلند شده و تصمیم می‌گیرد فرو بریزد و همه چیز را در آن بریزد. زمین. این یک اتفاق معمولی است که آنها در طول سال ها تا حدودی شهرت منفی پیدا کرده اند.

واقعیت این است که این نوع ذوب‌های خنک‌کننده کاملاً غیر ضروری هستند و شما به‌عنوان یک مصرف‌کننده می‌توانید با ادغام این سه استاندارد کلیدی در تصمیم خرید خود، هنگام خرید یک خنک‌کننده فوم برای استفاده در هنگام لذت بردن از ساحل، پیک‌نیک، ماهیگیری، فوراً کاری در مورد آن انجام دهید. یا هر فعالیت دیگری در فضای باز

فریب یک قیمت واقعا “ارزان” را نخورید

ارزان‌ترین کولرهای فوم پلی استایرن انبساطی (eps) در واقع گران‌تر از آن چیزی هستند که به نظر می‌رسند وقتی به راحتی شکسته می‌شوند و نیاز به تعویض دارند. مطمئناً، هزینه گاز مورد نیاز برای بردن آنها به بازیافت، و زمان لازم برای آرام کردن پس از تجربه خرابی خنک‌تر (ساندویچ‌های ژامبون با شن‌های ساحلی در آن‌ها مزه افتضاحی دارند – حتی زمانی که خردل را خیس کنید). وقتی یک کولر با کیفیت می‌خرید، چند سکه یا دلار اضافی خرج می‌کنید، اما هیچ‌یک از این نگرانی‌ها در مورد اینکه آیا کولر از هم می‌پاشد، قابل استفاده مجدد است، می‌توان آن را برای اهداف دیگری قرار داد، وجود ندارد، و در پایان شما پول پس انداز می کنید زیرا مجبور نیستید دیگری بخرید.

ایرادات روی سطح و داخل را ببینید و احساس کنید

خنک کننده های فوم نباید عرق کنند یا نشت کنند و همچنین نباید به راحتی در هنگام خراشیدگی خرد شوند. سطح باید نیمه صاف و بدون فرورفتگی زیاد به نظر برسد (گودی عمیق در سطح نشان دهنده قالب گیری ضعیف در کارخانه است). ناخن خود را روی آن بکشید و ببینید آیا دانه های کوچک فوم eps شروع به ریزش می کنند یا خیر. این می تواند زمانی اتفاق بیفتد که یک تولید کننده سعی می کند سود خود را با سرعت بخشیدن به کولر افزایش دهد تا در زمان کمتری سود بیشتری به دست آورد. اگر دانه های فوم کوچک به خوبی با هم ترکیب نشوند، استحکام و سطح مقاومت در برابر آب کاهش می یابد. اطمینان حاصل کنید که تعداد زیادی دانه های فوم جداگانه که به نظر می رسد به سختی به یکدیگر متصل هستند را مشاهده نکنید. مهره ها باید با هم ازدواج کنند، نه صرفاً دوستیابی.

ضخامت و استحکام را در کل بررسی کنید

اگر کولر هنگام نگه داشتن نور تا حدی نیمه شفاف به نظر می رسد، ممکن است خیلی نازک (و شل، شکسته، حتی نشتی) باشد. آیا به راحتی خم می شود؟ به خصوص خوب نیست، اگر چنین است. برای خرید هر چیزی نازک‌تر از 5/8 اینچ احساس لرزیدن خواهید داشت. با این حال بهتر است، با رفتن حتی ضخیم‌تر از آن به دسته «سینه یخی»، مقداری پول در درازمدت پس انداز کنید. قفسه سینه یخی فوم معمولاً در محدوده ضخامت 3/4 تا 1 اینچ یا ضخیم تر است. آنها زمانی که به طور کامل ذوب شده و به درستی در خط تولید کننده کار می کنند، عمر طولانی دارند. ارزش آنها با این واقعیت مشهود است که ارسال کنندگان غذاهای دریایی و مشاغلی که باید کالاهای با ارزش و فاسد شدنی را در فواصل طولانی حمل کنند، آنها را ترجیح می دهند، به علاوه قابل استفاده مجدد و بازیافت هستند.

نسبت به برندهای ارزان قیمتی که در آنها ضخامت کولر متفاوت است، از قسمت بالایی بدنه اصلی ضخیم تر شروع می شود و به سمت پایین کولر نازک تر می شود، بسیار مراقب باشید، زیرا این بدان معناست که کولر در جایی که بار محموله بیشترین فشار را وارد می کند ضعیف تر می شود. . اطمینان حاصل کنید که ضخامت کولر ثابت است تا قابل اعتمادتر باشد.

بنابراین، اگر کولر فومی که خریداری می کنید دارای ضخامت مطمئن (به طور مداوم در اطراف بدنه) است، به شدت سفت و محکم است، و دارای سطح فوم فوم کاملاً ذوب شده و ظاهر داخلی است که هنگام آزمایش به آرامی با ناخن از هم نمی پاشد، باید این کار را انجام دهید. وقتی آن را با چیزهای خوب و یخ برای روز خود در ساحل یا پارک یا تفریحات بیرونی دیگر بسته بندی می کنید، می توانید با آن استراحت کنید. ممکن است در ابتدا مجبور شوید برای یک خنک کننده فوم عالی که دوام دارد کمی بیشتر بپردازید، اما در نهایت در پول خود صرفه جویی می کنید و وقتی آبجو شما در خاک فرو می رود از فریادهای نا امیدی بالا و پایین نمی پرید.