سنگ فروشگاه سالم | تناسب اندام کندی


اگر کارفرمای شما به شما این فرصت را می دهد که در یکی از برنامه های چندرشته ای ما در Mt. لورل ، نیوجرسی ، شاید برایتان سوال باشد که چگونه می توان شروع به ایجاد یک سبک زندگی سالم کرد. به هر حال ، ممکن است رژیم های غذایی را قبلاً با موفقیت مختلط امتحان کرده باشید ، یا ممکن است فقط به وزن یا ضربان قلب برای دستیابی به اهداف تناسب اندام خود تکیه کرده باشید.

شروع به ایجاد یک سبک زندگی سالم برای همه متفاوت است ، اما اغلب به معنای تهیه یک وعده غذایی مغذی در مورد رژیم روزانه شما است. در زیر چند مورد از بهترین مواردی که باید در انبار خود نگهداری کنید ، اگر می خواهید یک سبک زندگی سالم را شروع کنید ، ذکر شده است.

لوبیا و لوبیا

عدس و لوبیا منابع عالی مواد مغذی و پروتئین بدون افزودن چربی های ناسالم یا ناخواسته هستند ، موادی که می توانند به هر چیزی که می پزید آسیب برساند. آنها اغلب می توانند با تاکو گوشت ، سوپ یا حتی سالاد جایگزین شوند تا پروتئین اضافی را تأمین کنند.

علاوه بر داشتن عدس خشک و لوبیا در دست ، باید کنسرو لوبیا را نیز به قفسه های انبار خود اضافه کنید تا زمان لازم برای پخت غذای سالم عصرها در روزهای شلوغ هفته کاهش یابد.

غلات کامل

رژیم غذایی سالم نیاز به کمک کربوهیدرات های خاص دارد. کربوهیدراتهای پیچیده مانند غلات سبوس دار ، ماکارونی گندم کامل ، بلغور جو دوسر و بیشتر به بدن شما منبع عالی انرژی می دهند ، زیرا آنها آن را دیرتر از دیگران هضم می کنند. اگر زمان کمی برای آماده سازی دارید ، برنج قهوه ای نیز می تواند گزینه مناسبی برای غذاهای سالم باشد.

فرصتهای انجماد و انجماد

متخصصان تغذیه همیشه استدلال می کنند که چند مورد با طول عمر باید مورد استفاده قرار گیرند ، حتی اگر به یخچال کوچک نیاز دارند. به عنوان مثال ، تخم مرغ و شیر بادام اغلب می توانند چندین هفته در یخچال بمانند بدون اینکه خراب شوند و منبع عالی پروتئین و سایر مواد مغذی هستند که به سیر نگه داشتن شما در طول روز کمک می کنند.

در قسمت یخ زده ، می خواهید اطمینان حاصل کنید که همیشه یک کیسه سبزیجات مخلوط در یخچال شما وجود دارد که می توانید با توجه به آن از یک دقیقه مطلع شوید. اگرچه میوه ها و سبزیجات تازه هنوز بر یخ زده ترجیح داده می شوند – برای طعم و مزه و چیزهای دیگر – سبزیجات منجمد را می توان به سرعت بخارپز یا پخت ، اما در صورت نیاز به پخت یک غذای سالم ، آنها را به یک محصول عالی تبدیل می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اصول یک انبار سالم که باید در دست داشته باشید ، یا صحبت در مورد برنامه های تناسب اندام شرکتی موجود در South Jersey ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید