سناتور جو مانچین از سخنرانی جمهوری خواه چاک شومر ناامیدی نشان می دهد


سناتور جو مانچین نتوانست سخنرانی پنجشنبه شب چاک شومر ، رهبر اکثریت سنا را که چهره اش را پوشانده بود و در حین اظهار نظر ترک کرد ، تحمل کند.

این واکنش متحرک هنگامی رخ داد که شومر قبل از اینکه سنا به طور رسمی قدرت دولت را در قرض گرفتن وام افزایش دهد – که همه توسط دوربین CSPAN ضبط شده بود – صحبت کرد.

شومر اظهارات خود را آغاز کرد و منچین پشت او مقابل دوربین نشست.

همانطور که شومر رهبر اقلیت سنا میچ مک کانل و سناتورهای جمهوری خواه را مقصر می دانست ، منچین ابتدا سرش را تکان داد و سپس کفش را با وحشت روی صورتش فشار داد.

“[Senate Minority] رهبر [Mitch] شومر گفت ، مک کانل و جمهوری خواهان سنا بر راه حل سقف بدهی اصرار دارند ، اما می گویند دموکرات ها باید خود آن را با گذراندن یک روند آشتی طولانی ، پیچیده و مخاطره آمیز افزایش دهند.

در حالی که چاک شومر در یک سخنرانی جمهوری خواه صحبت می کرد ، جو مانچین سرش را تکان داد و سپس کف دستش را روی صورت گذاشت.
AP

کمتر از یک دقیقه بعد ، در حالی که شومر همچنان روی مک کانل تمرکز می کرد ، منچینا در حال خروج دیده شد.

منچین سپس سخنرانی خارج از اتاق را محکوم کرد.

منچین به خبرنگاران گفت: “من در حال حاضر مناسب نمی دانم.”

“ما باید مسلح شویم.” شما نمی توانید سیاست بازی کنید. هیچ یک از ما نمی توانیم – در هر دو طرف ، “منچین گفت. “مدنیت از بین رفته است.”

میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا ، در سخنرانی جمهوری خواهانش توسط چاک شومر غافلگیر شد ، زیرا منچین او را در حال تکان دادن مشاهده کرد.
میچ مک کانل رهبر اقلیت سنای چاک شومر در سخنرانی خود از حزب جمهوریخواه در حین تکان دادن منچین سرش را غافلگیر کرد.
AP

هیچ جمهوری خواهی به قانون فعلی که سقف بدهی ها را افزایش می دهد رأی مثبت نداد ، اما خط حزب ، با 50 رأی موافق در مقابل 48 رأی ، نهایی ترین نتیجه ای بود که 11 عضو حزب جمهوری خواه برای پایان بحث در مورد این اقدام در اوایل رای دادند.

دیدگاهتان را بنویسید