سالم بمانید و از یک زندگی جنسی شاد لذت ببرید

تناسب اندام و زندگی سالم زنان می تواند فواید زیادی برای سلامت جسمی و روحی شما داشته باشد. اما آیا می دانستید که یک سبک زندگی سالم ممکن است کلید ترویج یک زندگی جنسی شاد باشد؟ هر چه از نظر فیزیکی احساس بهتری داشته باشید، احتمال اینکه برای رابطه جنسی به اندازه کافی سالم باشید، بیشتر می شود. ساخت عضلات، به خصوص عضلات کف لگن، در واقع به بهبود عملکرد اندام های جنسی شما کمک می کند.

تغذیه داروی طبیعت است. با یک رژیم غذایی سالم از میوه ها، سبزیجات، غلات کامل، پروتئین ها و چربی های سالم شروع کنید. پرخوری، به ویژه غذاهایی که سرشار از چربی های اشباع شده هستند، منجر به افزایش کلسترول خون و چاقی می شود که هر دو عامل اصلی بیماری های قلبی عروقی و دیابت هستند. این می تواند به این معنی باشد که بدن شما به اندازه کافی برای رابطه جنسی سالم نیست.

رابطه جنسی برای شما خوب است. هنگامی که سطح استروژن زنان در دوران یائسگی کاهش می یابد، دیواره های واژن مقداری خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهند. ممکن است این روند از طریق فعالیت جنسی کند شود یا حتی آن را معکوس کند. سکس برنامه تناسب اندام زنان در واژن شماست.

ورزش باعث تقویت رابطه جنسی سالم می شود: فعالیت های هوازی منظم، پیلاتس، یوگا و تمرینات قدرتی همگی تناسب اندام زنان را ارتقا می دهند و ممکن است به بهبود زندگی جنسی شما کمک کنند. ورزش به سیستم قلبی کمک می کند و به انعطاف پذیری و استقامت کمک می کند تا به شما کمک کند از رابطه جنسی بهتر برای مدت طولانی تری لذت ببرید.

اگر زندگی جنسی شما هنوز کم است، ممکن است این نکات مفید را امتحان کنید:

از اتاق خواب برو بیرون شاید هرگز در کف آشپزخانه یا در یک مکان خلوت در جنگل رابطه جنسی نداشته باشید. اکنون ممکن است زمان آن باشد که آن را امتحان کنید. یا سعی کنید کتاب ها و فیلم های وابسته به عشق شهوانی را کاوش کنید. حتی تنها احساس شیطنتی که از تماشای یک فیلم با رتبه X در فروشگاه ویدیوی محلی به دست می‌آورید، ممکن است باعث شود احساس سرگیجه داشته باشید.

حس گرایی مهم است. محیطی برای عشق ورزی ایجاد کنید که برای هر پنج حواس شما جذاب باشد. شمع های معطر روشن کنید، رختخواب خود را با ابریشم یا ساتن بپوشانید تا لمسی احساسی داشته باشید. موسیقی را پخش کنید که هر دو از آن لذت می برید، گل بخرید و در یک گلدان دوست داشتنی قرار دهید. اتاق خواب خود را به مکانی خاص برای عشق ورزیدن تبدیل کنید.

بازیگوش باشید با هم یک حمام حباب دار یا حتی دوش بگیرید. خیس بودن و برهنه بودن با هم یک عامل عالی برای رابطه جنسی است. پشت یکدیگر را بشویید. قلقلک دادن خنده. لذت ببرید

اجازه دهید تخیل شما اوج بگیرد. با تغییر دادن فعالیت خود خلاق باشید. برای مثال، اگر عادت دارید صبح روز شنبه عشق بازی کنید، به جای آن صبح یکشنبه را انتخاب کنید. در وسط هفته رابطه جنسی داشته باشید. برای موقعیت های مختلف و فعالیت های جدید باز باشید. اسباب بازی های جنسی را امتحان کنید و لباس زیر زنانه سکسی بخرید.

رمانتیک باشید وقتی مناسبت خاصی نیست یکدیگر را با گل غافلگیر کنید. روزی را برنامه ریزی کنید که تنها کاری که انجام می دهید این است که در رختخواب دراز بکشید، صحبت کنید و صمیمی باشید. پیام های شیرین را روی تلفن های همراه یکدیگر بگذارید. به معشوق خود بگویید که چقدر خاص است و چقدر او را دوست دارید.