سالاد هویج فرانسوی (به در کنار سس خردل عسلی)


تفریحی سالاد تمیز کردن با درجه موارد زیر ببرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید این خوش ذوق را مناسب کنید سالاد هویج فرانسوی همراه خود سس خردل عسلی. هویج برای این سالاد جولیان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود نوارهای پیاز نازک بی تجربه {پر شده} است. این سالاد موارد زیر دارید به احتمال زیاد خواهد بود.

سالاد هویج در یک کاسه.

سالاد هویج فرانسوی همراه خود سس خردل عسلی

اگر می خواهند اصل پخت سالادی هستید کدام ممکن است سرشار به دلیل {سبزیجات} باشد یا نباشد با این وجود به دلیل {سبزیجات} استفاده بیشتر از نکند، این سالاد هویج فرانسوی همراه خود سس خردل عسلی. ترد است، همراه خود خوب سس خردل خوش ذوق {پر شده}، را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی آن خواهد شد خوب کرامبل چسبناک آبی خطرناک {بو} اطلاعات شده است.

دفعه بعد کدام ممکن است به حداقل یک باربیکیو می روید هر دو به حداقل یک سالاد ساده برای هفته خواستن دارید، این سالاد هویج را همراه خود سس خردل عسلی مناسب کنید.

چرا دارید آن را غیر قابل مقاومت می داند!

توضیحات زیادی برای تولید این سالاد هویج همراه خود سس خردل عسلی ممکن است وجود داشته باشد.

آن خواهد شد خوش ذوق است. مختلط به دلیل هویج ترد، لوبیاهای خامه ای، دانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سس خردل عسلی، سالاد شگفت انگیزی را برای دارید به ارمغان می آورد.

این سالاد هویج دارای خوب ماندگاری {طولانی} (هر دو عمر یخچال). هویج خوب سبزی اساس ای مقوی است کدام ممکن است ماندگاری بیشتری نسبت به سالاد بی تجربه در داخل یخچال دارد. این سالاد خارق العاده است تخصصی ایجاد می کند ابتدای هفته مناسب کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمان ها بخورید.

9 تنها واقعی می توانید این سالاد را شناخته شده به عنوان سالاد بخورید، کمی می توانید آن خواهد شد را به ساندویچ هر دو معامله بسته بندی اضافه کنید.

هویج در یک کاسه.

مواد ویژه

هویج– ستاره این سالاد هویج فرانسوی مشخصاً هویج است. چند قبلی معنی مختلف ممکن است وجود داشته باشد که خواهید داشت هویج را برای این اصل تولید کنید. می‌توانید خوب کیلو هویج بخرید، منافذ و پوست آن خواهد شد را بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس آن خواهد شد را ژولین کنید هر دو اگر وقتتان کم شده است، می‌توانید خوب کیسه هویج چوبی کبریت بخرید.

پیاز بی تجربه – 9 تنها واقعی سبک پیاز بی تجربه سبک خوش ذوق ای به این سالاد می دهد، کمی چگونه می توانید پیاز بی تجربه را ورقه می‌کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سالاد را می‌شکند هر دو می‌شکند.

یکسان هویج، دارید ژولین پیاز بی تجربه به دلیل نیمه های سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی تجربه پیاز بی تجربه استخدام می کنید. ممکن است را نادیده نگیرید!

لوبیا سفید شمالی– 2 قوطی لوبیا سفید شمال را برداشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گذشته به دلیل ریختن در داخل سالاد دم می کنیم. اگر به دلیل لوبیا خشک استخدام می کنید حتما به دلیل روز قبل از امروز آن خواهد شد را کنار هم قرار دادن کنید.

دانه های آفتابگردان- خوب دانه در همه زمان ها خوب افزودنی خارق العاده {برای هر} سالادی است. لقمه ای به طور یکنواخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شور به سالاد اضافه می کنند.

چسبناک آبی– چه جفتی بالاتر به دلیل چسبناک آبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هویج ممکن است وجود داشته باشد؟ چسبناک آبی هر دو بلوچیز {مورد علاقه} شخصی را پیدا کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سالاد خوش ذوق را همراه خود تمام چسبناک اضافه کنید.

سس خردل عسلی– ما خوب سس خردل عسلی آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودت کار کن مناسب می کنیم تخصصی ایجاد می کند صورت مشتاق به دلیل خردل، عسل، سرکه سفید، سرکه شراب بنفش، سیر، پاپریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل کاین مناسب می تواند باشد!

سس خردل عسلی در شیشه سنگ تراشی.

قانون های آسان

لوبیا را کنار هم قرار دادن کنید

خواه یا نه به همان اندازه به فعلی شده لوبیا را به سالاد اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نظر گرفته شده کنید یک چیز کم است؟ ما هم همینطور لوبیا سفید شمالی را به‌{سرعت} دم می‌کنیم، ابتدا آن خواهد شد‌ها را به دلیل مایع براق می‌کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس همراه خود 1/4 فنجان روغن زیتون، آب لیمو، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل می‌ریزیم.

حبوبات را به مدت زمان 90 ثانیه در داخل مایکروویو خوب و دنج کنید. حرارت ارائه حبوبات همراه خود روغن، لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه جات باعث خوب و دنج شدن حبوبات می تواند باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی ممکن است در داخل مایع قرار می گیرند، بعد به دلیل اینکه ممکن است را خوب و دنج کردید، لوبیا تمام مایع را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک را به شخصی خواهد گرفت.

{در حالی که} باقیمانده سالاد را کنار هم قرار دادن می کنید، ممکن است را جدا بگذارید.

چرخ دنده را همراه خود هم بریزید.

هویج، کشمش، دانه ها، پیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید جعفری را در داخل خوب کاسه عظیم بریزید.

پانسمان را مناسب کنید.

آن خواهد شد را آسان حفظ کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خردل، عسل، سرکه، ادویه جات ترشی جات را انتخاب کنید و انتخاب کنید 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون را در داخل خوب شیشه بریزید. شیشه را بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکان دهید به همان اندازه ترکیبی شود.

سالاد را بریزید.

سس را روی هویج بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس لوبیاها را به در کنار روغنی کدام ممکن است مبتلا به سبک است در داخل ظرف سالاد بریزید. کل شما چرخ دنده را همراه خود هم مخلوط شده کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی سالاد را همراه خود چسبناک بلوری پر کنید.

{جدیدترین} اصل العمل های سالاد

اصولاً

ایده ها برتر

ابتدا لوبیا را دم کنید. لوبیاها بدون در نظر گرفتن اصولاً در داخل روغن را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب لیمو بمانند سبک بیشتری خواهند داشت. ممکن است را حتی در گذشته به دلیل به حداقل رساندن ارائه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بریدن {سبزیجات} دم کنید.

نمک واسه مزه، نمک برای سبک ارائه. تحمل {هر} {کسی} برای غذاهای شور کاملاً متفاوت است. اگر سبک این سالاد کسل کننده است، به دلیل از جمله نمک اصولاً نترسید.

ادویه بیشتری اضافه کنید. ما به دلیل کمی فقط فلفل بنفش استفاده بیشتر از می کنیم، اما چه زمانی چیزهای پرخطر دوست خوب دارید، اصولاً اضافه کنید!

سالاد هویج در یک کاسه.

سوالات معمولاً پرسیده می شود

فواید سالاد هویج {چیست}؟

سالاد هویج هم مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم مقوی است. سرشار به دلیل ویتامین A، فیبر و بسیاری دیگر است.

چگونه می توانید هویج را برای سالاد صاف کنید؟

اگر نیاز دارید سالاد هویج دارید خیلی کمتر ترد باشد یا نباشد، هویج شخصی را به جای آن بهره مندی از مزایای چوبی کبریت هر دو هویج ژولین رنده کنید.

چه کسی است سالاد هویج را اختراع کرد؟

سبک ها مختلفی به دلیل سالاد هویج سراسر جهان گسترده ممکن است وجود داشته باشد. منشا این سالاد هویج فرانسوی در داخل فرانسه است.

چه یک چیز را همراه خود سالاد هویج سرو کنید

{هر} خوب به دلیل این اصل العمل های خروس خوش ذوق احتمالاً ممکن است در امتداد طرف این سالاد هویج سرو شود.

ذخیره سازی

این سالاد هویج را در داخل ظرف در داخل معامله بسته به مدت زمان 7 روز در داخل یخچال محافظت کنید.

سالاد هویج در یک کاسه کوچک.
سالاد هویج در یک کاسه.

سالاد هویج فرانسوی همراه خود سس خردل عسلی

این هویج خارق العاده را همراه خود خوب سس آسان خردل عسلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی آن خواهد شد همراه خود خرده چسبناک آبی پرتاب کنید. آن خواهد شد را در امتداد طرف ساندویچ هر دو غذای مهمترین {مورد علاقه} شخصی سرو کنید.

آمادگی:{پانزدهم} دقایق

پختن:2 دقایق

مخلوط:17 دقایق

چربی ها 19

کربوهیدرات ها 60

پروتئین {پانزدهم}

اجزا

 • 2 15- {اونس} قوطی لوبیا شمال خارق العاده تخلیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبکشی شد
 • ¼ فنجان + 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون به جز هم
 • 1 . آب لیموی معاصر
 • 1.5 قاشق ها نمک به جز هم
 • ½ بررسی فلفل معاصر آسیاب شده
 • 4 فنجان ها هویج دانش شده هویج چوبی کبریت
 • 1 فنجان کشمش
 • ½ فنجان دانه های آفتابگردان
 • 6 پیاز بی تجربه به نوارهای 1 اینچی به حداقل رساندن دهید
 • 3 قاشق غذاخوری جعفری معاصر دانش شده
 • 1 . خردل دیژون
 • ½ . عسل
 • ½ . سرکه سفید
 • ½ . سرکه شراب بنفش
 • 2 میخک ها سیر منافذ و پوست کنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ کرده
 • بررسی فلفل بنفش
 • نیشگون ربودن فلفل هندی
 • ¼ فنجان چسبناک آبی دانش می تواند باشد

قانون ها

 • لوبیاها را در داخل خوب کاسه مخصوص مایکروویو قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ¼ فنجان روغن زیتون، 1 قاشق غذاخوری آب لیمو، ¼ قاشق چایخوری نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل آسیاب شده را به لوبیاها اضافه کنید. مخلوط شده کنید به همان اندازه ترکیبی شوند.

 • لوبیاها را به مدت زمان 90 ثانیه همراه خود حرارت نه زیاد خوب و دنج کنید. لوبیاها را بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل حین کنار هم قرار دادن کردن سایر چرخ دنده، {اجازه} دهید لوبیاها سرماخوردگی شوند.

 • هویج، کشمش، تخمه آفتابگردان، پیاز بی تجربه را انتخاب کنید و انتخاب کنید جعفری را در داخل خوب کاسه سالاد عظیم بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده را همراه خود هم مخلوط شده کنید.

 • پانسمان را کنار هم قرار دادن کنید. خردل، عسل، هر کدام سرکه، سیر، پاپریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل هندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید باقیمانده قاشق روغن زیتون را به حداقل یک شیشه مزون اضافه کنید. درگاه شیشه را بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده را همراه خود هم تکان دهید به همان اندازه فقط ترکیبی شوند.

 • لوبیاها (به دلیل جمله روغن) را به کاسه همراه خود هویج اضافه کنید. لوبیاها را درون سالاد بریزید.

 • نیمی به دلیل سس سالاد را روی هویج بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بریزید. سالاد را بچشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بقیه سس را کدام ممکن است دوست خوب دارید اضافه کنید.

 • در پایان روی سالاد را همراه خود چسبناک بلوری پر کنید.

 • فوری خواستن کنید هر دو برای سالاد خنک در داخل یخچال بگذارید به همان اندازه سرماخوردگی شود.

ایده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایده ها

 • اگر پیاز بی تجربه ندارید هر دو نیازی ندارید وقت بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیاز بی تجربه را خلال کنید، به جای آن آن خواهد شد به دلیل پیاز بنفش نازک خلال شده بیشترین استفاده را ببرید. اگر قرار معمولاً نیست فوری این سالاد را سرو کنید، انتظار برای بمانید به همان اندازه سالاد را مناسب کنید.

قطعا ارزش آن را دارد غذایی

انرژی: 460کیلو انرژی کربوهیدرات ها: 60g پروتئین: {پانزدهم}g چربی ها: 19g فیبر: 24g قند: 29g

تصاویر: {عکس} های گرفته شده {در این} پست شیفته اشلی مک گلاگلین به دلیل زاویه خوراکی است.