سالاد سزار با قارچ و صدف گیاهی – داستان های آشپزخانه سبز


سلام! بعد از تابستان با سالاد سزار وگان برگشتیم. یا، در اینجا تمرکز بیشتر روی قارچ است و سالاد تنها یکی از راه های ارائه آن است. من (دیوید) این دستور غذا را به عنوان یک دستور غذای ناهار در اینستاگرام هفته گذشته پست کردم، اما فکر کردم آن را اینجا نیز قرار دهم تا راهی آسان برای بازگشت، چاپ کردن، یا پختن آن با سرعت دلخواه شما باشد.

مدتی است که از زمانی که مهاجرت بزرگ خود به دانمارک را به پایان رسانده ایم، دستور العمل های جدیدی ارسال نکرده ایم. هنوز هم خیلی جدید و کثیف است که صادق باشیم زیرا سعی می کنیم راه خود را به خانه جدید خود بیابیم. اما بچه‌ها خوب کار می‌کنند و به سرعت با مدارس جدید خود سازگار شده‌اند، لوئیز آموزش مامایی خود را در Rigshospitalet در کپنهاگ انجام می‌دهد و من در حال کار بر روی راه‌اندازی یک استودیوی آشپزخانه سبز در اینجا در کپنهاگ هستم (اگر فکر می‌کنید یک ایمیل برای من ارسال کنید. در تیمی که در حال حاضر به دنبال یک برنامه‌نویس غذای جوان است، مناسب باشید). هنگامی که به این موضوع رسیدگی کردیم، اطلاعات بیشتری درباره خود و انتقال در پست دیگری به اشتراک خواهیم گذاشت. امروز، همه چیز در مورد این سالاد شورم است!

من این روش عالی برای برشته کردن قارچ را در چندین منبع آنلاین مشاهده کرده ام. روش کار به این صورت است که آنها را بین دو تابه روی حرارت متوسط ​​رو به بالا فشار دهید تا مایعات آزاد شوند و ظاهری واقعاً ترد داشته باشند. سپس چاشنی را اضافه کنید که جذب می شود و پر طعم می شود. فکر می‌کنم این تکنیک به درک سارنو برمی‌گردد و نتیجه بسیار جالب است و بافت تقریباً من را به یاد مرغ می‌اندازد (اگرچه حرفم را نمی‌پذیرم، ۲۵ سال است که مرغ نخورده‌ام). به هر حال طعم ترد و در عین حال لذیذی می گیرند. می‌توانید در این ویدیوی حلقه‌ها ببینید که چگونه این کار را انجام می‌دهم. ما قارچ ها را با یک سزار گیاهی ساده سرو می کنیم که به سادگی با ریختن کاهوی رومی در یک سس ساده و بی نتیجه فقط با سس مایونز گیاهی، سرکه و کیپر به جای آنچوی سنتی و هوموس گرم به جای نان تست درست می کنیم. واقعا یک غذای خوشمزه است. آماده کردن. اگر آن را امتحان کردید، به ما بگویید که چه فکر می کنید!