رکوردهای جدیدترین بیت کوین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتریوم در هفته های جدیدترین


به گزارش راجانئوس، در پیشنهادات روز سه شنبه، بیت کوین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتریوم در هفته های جدیدترین رکوردهای جدیدی را شکستند. بیت کوین همراه خود 43000 دلار آمریکا به بالای کانال را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتریوم به بیش به همین دلیل 3000 دلار آمریکا صعود کرد.

این توسعه پس به همین دلیل آن قرار است به وجود آمد کدام ممکن است جروم پاول، رئیس فدرال {رزرو} اظهار داشت تخصصی ایجاد می کند صورت لزوم، هزینه بهره را تا حد زیادی بهبود خواهد داد.

در همین جاری، الیور رنیک، سرپرست کار کردن TD Ameritrade در پستی در توییتر نوشت کدام ممکن است اگر بیت کوین به همین دلیل مرز 45000 دلار آمریکا حرکت تدریجی، ممکن است علاوه بر این در نیاز به مدت زمان به مقیاس عقب یابد.

اگرچه بازده اوراق قرضه 10 ساله ایالات متحده آمریکا به بهترینها مرحله شخصی به همین دلیل ماه می 2019 رسیده است، به نظر می رسد مانند است خریداران معتقدند کدام ممکن است پوشش انقباضی فدرال {رزرو} بر {بازار} ارزهای دیجیتال {تأثیر} می گذارد. هزینه بازده 2 ساله نیز به 2.18 شانس بهبود کشف شد.

بارون به نقل به همین دلیل ادواردو مویا، منصفانه تحلیلگر مقیم، کدام ممکن است به خریداران نوشت: «علیرغم نوسانات جدیدترین، بیت کوین نزدیک به بهبود بازدهی خزانه {داری} به خوبی نگه داشتن شده است.

از تخفیف‌{گران} ارزهای دیجیتال ترسناک از پول نقد در صرافی‌ها هستند کدام ممکن است ممکن است علاوه بر این نماد‌دهنده این باشد یا نباشد کدام ممکن است تعدادی از سرمایه‌گذاران به {حاشیه} می‌توسعه.»

خوب ارزش {بازار} بین المللی ارزهای دیجیتال {در حال حاضر} 1.93 تریلیون دلار آمریکا است کدام ممکن است 2.71 شانس نسبت به دیروز بهبود یافته است. در همین جاری، سایر آلتکوین ها نیز توسعه داشته اند.

به همین دلیل سوی اکنون نیست، شایان اشاره کردن است کدام ممکن است مالزی روز دوشنبه معرفی شد کدام ممکن است نیاز دارند پذیرش بیت کوین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر ارزهای دیجیتال شناخته شده به عنوان پول خارجی رسمی است.