رژیم کاهش وزن – شیوه زندگی دوستدار لیپوماتیک | کویتوس


این یکی از مهمترین کارهایی است که هنگام یافتن بهترین رژیم کاهش وزن برای کاهش وزن انجام می شود و هرگز به سراغ قرص ها و مکمل های کاهش وزن که این روزها در همه جا مشاهده می کنید ، نروید. اگر بتوانید رژیم غذایی سالم را با کاهش وزن مناسب با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه می تواند بهترین و سریع ترین راه برای کاهش طبیعی وزن باشد. یکی از اولین و مهمترین مواردی که هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن باید به آن توجه داشته باشید این است که تحت هیچ شرایطی نباید وعده های غذایی را حذف کنید یا از وعده های غذایی نامنظم استفاده کنید. اگر فکر می کنید یک یا دو وعده غذا نمی خورید و خوردن یک وعده غذایی سنگین در روز به شما کمک می کند ، باید بدانید که بسیار در اشتباه هستید. شما همچنین باید برای کاهش وزن یک هدف واقعی داشته باشید و برای رسیدن به این هدف تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که با کمی ورزش و رژیم متعادل و سالم می توانید کمی فشار وارد بدن کنید.

یکی از رایج ترین رژیم های کاهش وزن برای افرادی که دوست دارند وزن خود را کاهش دهند ، رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیم غذایی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید ، زیرا سریع ترین و طبیعی ترین روش برای کاهش وزن است. بدون مکمل یا دادن قرص های لاغر به شما. جنرال موتورز یکی از بزرگترین شرکت های خودروسازی است که برنامه تغذیه ای به نام General Motors Diet یا GM Diet را معرفی کرده است که توسط بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی دنبال می شود. این رژیم غذایی بدون چربی به بهبود سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این برنامه رژیم غذایی در همه گروه های سنی محبوب است و حتی گفته می شود که بسیاری از افراد با این رژیم توانسته اند تا 8 کیلوگرم در هفته وزن کم کنند.

شاید بسیاری از شما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون هیچ مشکلی بوده اید. ممکن است ورزش های مختلفی از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی را امتحان کرده باشید ، اما نتوانسته اید چربی های اضافی بدن را از بین ببرید. اگر وزن شما یکی از مواردی است که نگران آن هستید ، برنامه رژیم GM ممکن است پاسخگوی مشکل شما باشد.

برنامه غذایی عمومی موتور
اگر برای شروع برنامه رژیم غذایی GM آماده هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را آماده کنید. شما فقط می توانید در برنامه کاهش وزن خود موفق شوید و در صورت داشتن ذهن پایدار و کنترل شده در اسرع وقت وزن خود را کاهش دهید. این برنامه غذایی برای یک هفته است و شما فقط می توانید از غذای تجویز شده برای خود استفاده کنید. گفته شده است که اگر این رژیم را با دقت دنبال کنید ، می توانید بین 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که اصلا گرسنه نباشید. گرسنگی اثر معکوس دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن ، افزایش می یابد. این برنامه مقدار و نوع غذا را به شما پیشنهاد می کند تا مطمئن شوید همیشه سیر هستید. بسیاری از افرادی که از این رژیم پیروی می کنند از نحوه غذاهایی که نمی خواهند به طور موثر از گرسنگی بمیرند شگفت زده می شوند. اما نگران نباشید ، فقط به دستورالعمل های این برنامه غذایی گوش دهید و آن را با دقت دنبال کنید.

رژیم بدون چربی 7 روزه با وزن 8 کیلوگرم
روز اول غذا: میوه تازه
اولین و مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است زیرا شما فقط می خواهید وارد دنیایی شوید که درک کند چگونه می توانید وزن خود را کاهش دهید. در این دستورالعمل آمده است که اولین روز برنامه شما باید به میوه اختصاص داده شود. شما می توانید میوه مورد علاقه خود را به جز موز بخورید. میوه هایی مانند هندوانه و طالبی بسیار خوب هستند. همچنین باید بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و در واقع به هیچ غذای دیگری حتی سبزیجات خام یا پخته دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، باید در روز اول از انواع میوه هایی که دوست دارید استفاده کنید. هر زمان که احساس گرسنگی کردید ، میوه بخورید و آب بنوشید.
روز دوم غذا: سبزیجات
روز دوم به شما این امکان را می دهد که در طول روز به میزان دلخواه سبزیجات بخورید ، چه خام و چه پخته. البته توجه داشته باشید که برای پخت سبزیجات نباید از روغن استفاده کنید. توجه داشته باشید که سیب زمینی نیز یکی از این سبزیجات است و بهتر است آن را در روز اول آب پز یا بخارپز مصرف کنید تا کربوهیدرات های آن سوزانده شده و در طول روز خورده شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید برای روز دوم وعده غذایی خود استفاده کنید شامل لوبیای پخته ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم پخته و خام و غیره است. مطمئناً سیستم گوارش شما متفاوت از معمول کار می کند و ممکن است مجبور شوید بیشتر به توالت بروید. نوشیدن روزانه 8 تا 12 لیوان آب را در روز دوم فراموش نکنید.

روز سوم رژیم لاغری: پوست سالم میوه ها و سبزیجات را حفظ کنید
روز 3 برنامه غذایی GM به شما امکان می دهد سبزیجات و میوه ها را در طول روز بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبح میوه و سبزیجات عصر بخورید یا برعکس. ترکیب این موارد به شما بستگی دارد. استفاده از 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

چهارمین روز غذای بدون چربی: موز و شیر
روز چهارم ممکن است افراد زیادی را به خود جذب کند. در طول روز ، می توانید 8 تا 12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه شما را گرسنه کند ، اما در پایان روز احساس سیری می کنید. شما باید این قسمت از موز و شیر خود را به اشتراک بگذارید تا در هر زمان و هیچ جا احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، صبح موز و یک لیوان شیر ، بعد از ظهر شیر و چند موز بعد از ظهر ، 3 موز عصر و یک لیوان شیر و بقیه موز شب بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز غذای بدون چربی: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که خودتان می توانید یک مهمانی کوچک داشته باشید. آن روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در روز بخورید. از آنجا که بدن شما می تواند سطح بالایی از اسید اوره تولید کند ، بهتر است میزان مصرف خود را به 12 تا 15 لیوان افزایش دهید.

روز ششم وعده های غذایی: یک فنجان برنج
در این روز می توانید یک فنجان برنج را برای ناهار میل کنید و بقیه روز را به عنوان روز سبزیجات استفاده کنید. این روز حتما بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. مطمئناً احساس سبکی بیشتری خواهید داشت و شکی نیست که دستگاه گوارش شما تقویت شده است.

هفتمین روز رژیم لاغری: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه غذایی GM است. در این روز شما مجاز به خوردن یک فنجان برنج و هر مقدار میوه و آب میوه ای هستید که دوست دارید. این بهترین روز هفته خواهد بود.

مطمئناً بدن خود را با وزن بسیار خوبی خواهید دید و هیچ کاری جز پیروی از برنامه میوه ها ، سبزیجات و آب انجام نمی دهید. این برنامه تغذیه فواید دیگری برای شما خواهد داشت. خواهید دید که پوست شما بسیار سفیدتر از قبل شده و سیستم گوارش شما بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بین 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که از گرسنگی در حال کاهش وزن هستند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از هر وعده غذایی برای کاهش وزن ، حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

برای کشف اسرار زیبایی ، سلامت و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید:

غذا آخرین پاسخ لوگا به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

با قرار دادن لب ها لب ها را جوان کنید

گونه ها با تزریق چربی به گونه ها روشن می شوند

از بین بردن چین و چروک صورت تزریق شده با بوتاکس

بزرگ کردن سینه و تلقیح مصنوعی

درمان درد عضلات در ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید