رژیم غذایی لاغری 7 روزه – رژیم غذایی بدون چربی


لاغری رژیم غذایی 7 روزه

دولت باریک 7 روزه

امروزه با ظهور مشاغل ، رفت و آمد افراد روز به روز در حال کاهش است و همین امر مشکل چاقی را به دنبال داشته است. این مشکل یک نقص جدی جسمی و روحی است و برای سلامتی مضر است. حال فرض کنید شرایطی وجود دارد که این فرد باید سریع وزن خود را کاهش دهد. به عنوان مثال ، او به یک مهمانی بزرگ یا یک قرار مهم دعوت شده بود و زمان کافی برای تهیه لباس مناسب نداشت و لباسی را که دوست داشت بپوشد از دست داده بود. در چنین مواردی ، اولین سالی که به ذهن خطور می کند این است که آیا راه حل موثری وجود دارد که بتواند به سرعت وزن را کاهش داده و لباسی را که دوست دارید بپوشد و زیبا به نظر برسد؟

در این مقاله شما را با یک رژیم 7 روزه آشنا می کنیم که می توانید با آن بتوانید تا 7 کیلوگرم وزن کم کنید.

اهمیت انتخاب غذای مناسب

نکته مهم هنگام انتخاب راه مناسب برای کاهش وزن این است که همیشه بدنبال غذاهای طبیعی برای این کار باشید و هرگز از قرص های رژیمی و مکمل های مختلف استفاده نکنید و سعی کنید مردم را با تکنیک های تبلیغاتی مانند معجزه پوست و مردم فریب دهید. استفاده نکن. با برنامه ریزی صحیح و رژیم غذایی سالم ، می توانید به وزن دلخواه بدن خود برسید. ایده حذف یک یا دو وعده غذایی بزرگ یا وعده های غذایی غیر معمول ممکن است به کاهش وزن شما کمک نکند و سلامتی شما را به خطر بیندازد. همچنین ، همیشه به خاطر داشته باشید که نباید اهداف غیر واقعی را برای خود تعیین کنید ، زیرا بدن شما تا حدی می تواند ورزش و وعده های غذایی سنگین را تحمل کند.

غذای GM چیست؟

رژیم غذایی 7 روزه به نام GM (GM) یکی از برنامه های رژیم غذایی است که می تواند بین 6 تا 7 کیلوگرم در هفته وزن کم کند. با تهیه این غذا ، بدن کالری دریافت می کند و این باعث می شود فرد سریع وزن خود را کاهش دهد. اما این روش مانند همه روش های لاغری مزایا و معایب خاص خود را دارد و باید از هر طرف مورد بررسی قرار گیرد تا به سلامت فرد آسیبی وارد نشود که در این مقاله مورد بحث قرار می گیرد.

اطلاعات دقیقی در مورد سابقه و روش این رژیم وجود ندارد. در ابتدا اعتقاد زیادی بر این بود که این فرمان طراحی و به کارکنان جنرال موتورز ارائه شده است ، که اغلب رد می شود. مدت زمان این رژیم 7 روز است و شما باید هر روز غذاهای خاصی بخورید که بیشتر آنها به شما اجازه می دهند سبزیجات بخورید و فقط در روزهای آخر مجاز به خوردن گوشت خواهید بود. یک عامل مهم در افزایش وزن ، دریافت کالری بیشتر از نیاز بدن است. از آنجا که روش کاهش سریع وزن ، مصرف غذاهای کم کالری مانند میوه ها و سبزیجات است. بنابراین میزان کالری مصرفی در روز بیشتر از دریافتی خواهد بود. متخصصان تغذیه معتقدند که این سریع ترین و طبیعی ترین راه برای کاهش وزن بدون استفاده از هیچ گونه مواد شیمیایی است. این رژیم هیچ گونه محدودیت کاری و سنی ندارد و هرکسی می تواند به راحتی با این رژیم لاغر شود.

برای شروع رژیم غذایی GM ، مهمترین چیز این است که ذهن خود را آماده کرده و خود را برای هدف تعیین کنید. زیرا اگر هدفی را با آماده سازی ذهن خود تعیین کرده و تعیین کنید ، هرچه بیشتر پیش بروید ، احتمال اینکه باور کنید به آن دست خواهید یافت بیشتر است و بنابراین برای رسیدن به آن هدف تلاش خواهید کرد و بهره وری شما افزایش می یابد. در طول این رژیم ، شما فقط باید از غذاهایی که در این رژیم تجویز شده است استفاده کنید. لازم به ذکر است که این رژیم نیازی به گرسنگی در طول روز ندارد. زیرا نتیجه برعکس است و به جای کاهش وزن ، افزایش وزن را تجربه خواهید کرد و تمام تلاش خود را هدر خواهید داد. ممکن است شگفت زده شوید که می توانید در این زمان کم و بدون گرسنگی به طور م weightثری وزن خود را کاهش دهید ، اما این رژیم غذایی برای در نظر گرفتن کالری موجود در غذا طراحی شده است ، شما می توانید تمام ساعات روز را تامین کنید. تنها تأکید بر پیروی دقیق از دستورالعمل های این سیستم است.

اهداف غذایی جنرال موتورز

  • در عرض 7 روز تا 7 کیلوگرم وزن کم کنید
  • پاکسازی کامل بدن
  • عملکرد معده را بهبود می بخشد
  • افزایش ظرفیت چربی سوزی بدن

رژیم لاغری 7 روزه برای کاهش وزن تا 7 کیلوگرم

در ابتدا توجه به این نکته ضروری است که قبل از این وعده غذایی باید با یک متخصص تغذیه مشورت کنید. همانطور که گفته شد ، این رژیم 7 روز طول می کشد و شما فقط باید از غذاهای ذکر شده در دستورالعمل برای کاهش 7 کیلوگرم استفاده کنید:

1 روز اول غذا خوردن: از میوه های تازه استفاده کنید

روز اول برای شما بسیار مهم خواهد بود. زیرا شما اولین قدم را برای رسیدن به هدف و ایجاد تغییر اساسی در زندگی خود بر می دارید. بنابراین طبیعی است که این روز برای شما کمی سخت باشد. در این مرحله باید از میوه های مختلف استفاده کنید. سبزیجاتی مانند هندوانه و طالبی می توانند انتخاب های خوبی باشند. لازم به ذکر است که استفاده از موز در بین میوه ها مجاز نیست. همچنین حق استفاده از سبزیجات خام یا پخته را ندارید. استفاده از 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید. بنابراین در روز اول ، هر زمان که احساس گرسنگی کردید ، فقط میوه بخورید.

2 روز دوم رژیم: از سبزیجات استفاده کنید

برخلاف روز قبل ، شما مجاز به خوردن سبزیجات نبودید. در روز دوم ، می توانید از سبزیجات مختلف به اندازه دلخواه استفاده کنید. حتی می توانید سبزیجات را بپزید ، اما برای پخت سبزیجات نباید از روغن استفاده کنید. مصرف لوبیا پخته ، هویج خام یا آب پز ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو و … برای این روز بسیار توصیه می شود. جالب است بدانید که سیب زمینی نیز سبزی محسوب می شود و به دلیل داشتن کربوهیدرات زیاد ، می توانید صبحانه بخورید تا در طول روز بسوزد و انرژی لازم برای انجام وظایف را بدست آورد. متفاوت. در این روز ، تغییراتی در سیستم گوارشی خود مشاهده خواهید کرد و تعداد دفعات مراجعه به توالت ممکن است افزایش یابد. استفاده از 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

3 کاهش رژیم غذایی روز سوم: با خوردن میوه ها و سبزیجات پوست سالم را تجربه کنید

در واقع ، روز سوم برنامه رژیم غذایی GM ترکیبی از دو روز اول است. به این ترتیب شما مجاز به خوردن سبزیجات و میوه ها در طول روز هستید. موانع در این مرحله موز و سیب زمینی است. می توانید از میوه و سبزیجات باقیمانده به ترتیب استفاده کنید ، به عنوان مثال ، صبح برای غذای سبزیجات و بعد از ظهر برای غذای سبزیجات ، یا به روش دیگری یا به صورت ترکیبی استفاده کنید. مانند مراحل قبل ، باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

4 لاغری رژیم غذایی روز چهارم: از موز و شیر استفاده کنید

روز چهارم یکی از هیجان انگیزترین روزهای این غذا است. شما مجاز هستید بین 8 تا 12 موز در روز بخورید و حداکثر 3 فنجان شیر مصرف کنید. ممکن است نگران باشید که برنامه در روز چهارم طوری طراحی شده است که احساس گرسنگی کنید ، اما در پایان روز احساس سیری خواهید کرد. البته باید شیر و موز را تقسیم کنید تا در تمام طول روز احساس گرسنگی نکنید.

5 روز پنجم رژیم لاغری: خوردن گوجه فرنگی

پنجمین روز ، روز خوردن گوجه فرنگی است. این روز نیز برای شما جالب خواهد بود ؛ زیرا می توانید یک فنجان برنج با 6 تا 7 گوجه فرنگی در روز بخورید. همانطور که می دانید ، خوردن گوجه فرنگی اسید اوریک بدن را تا حد زیادی افزایش می دهد ، بنابراین میزان مصرف آب خود را افزایش دهید تا آن را حل کنید. این مقدار می تواند به 15 لیوان آب در روز برسد.

6 روز ششم رژیم لاغری: یک فنجان برنج میل کنید!

در این روز ، شما همچنین مجاز خواهید بود از یک فنجان برنج استفاده کنید. در طول روز می توانید با خوردن انواع سبزیجات خود را راضی کنید. نوشیدن بین 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید. در این مرحله ، شما نور را در بدن خود احساس می کنید و سیستم گوارش شما تقویت می شود.

7 هفتمین روز رژیم لاغری: آب میوه و سبزیجات

آخرین روز برنامه ریزی غذایی GM ، بهترین و هیجان انگیزترین روز است. می توانید این غذا را برای یک مهمانی با یک فنجان برنج و سبزیجات و آب میوه های مورد علاقه خود آماده کنید.

در پایان این مرحله و در واقع یک برنامه رژیم غذایی 7 روزه ، کاهش چشمگیری در وزن خود مشاهده خواهید کرد. با رهایی از غذاهای پرکالری و خوردن میوه ، سبزیجات و آب ، علاوه بر کاهش وزن ، خود را سالم تر و شیرین تر کرده اید. اگر به پوست خود در آینه نگاه کنید ، متوجه خواهید شد که پوست شاداب تر و شفاف تر است. علاوه بر این ، دستگاه گوارش خود را تقویت کرده اید.

مزایای سیستم GM

  1. مهمترین مزیت رژیم جنرال موتورز این است که به شما کمک می کند در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهید. این فرآیند با کاهش مصرف غذاهای پرکالری انجام می شود.
  2. باعث مسمومیت بدن می شود ؛ با کاهش میزان کالری در بدن ، سموم بیشتری همراه با مواد زائد از بدن دفع می شود. البته به خاطر داشته باشید که غذاهای سمی برای استفاده طولانی مدت مناسب نیستند زیرا می توانند به بدن آسیب برسانند.

مشکلات GM

  1. این رژیم حاوی مواد مغذی ضروری مورد نیاز بدن نیست: در اولین روزهای این رژیم هیچ اطلاعاتی در مورد چربی ها ، ویتامین B12 ، آهن و سایر مواد مغذی وجود ندارد. همچنین ، هیچ غذای پروتئینی در این رژیم گنجانده نشده است ، در حالی که پروتئین اشتها را کاهش می دهد و غذاهای غنی از پروتئین به کاهش وزن کمک می کند. حتی بیشتر از غذاهای پر کربوهیدرات. سوء تغذیه و در نتیجه عدم وجود همه ریزمغذی ها می تواند به بدن آسیب برساند و در برخی روزها منجر به گرسنگی و افسردگی شود.
  2. این سیستم قابل اعتماد نیست. زیرا تا به امروز تحقیقات پشتیبانی نمی شود.
  3. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. در حقیقت ، با کاهش میزان کالری دریافتی ، بدن شما آب خود را از دست می دهد که منجر به کاهش ناگهانی وزن می شود. سپس باید رژیم غذایی داشته باشید که تمام نیازهای تغذیه ای بدن را برآورده کرده و فعالیت بدنی را با هم ترکیب کند. چنین غذاهایی چربی را می سوزاند و تا زمانی که وزن خود را کاهش ندهید ، سلامتی شما حفظ خواهد شد.

آیا سیستم GM ارزش امتحان کردن را دارد؟

بسیاری از افراد تحت شرایط خاصی به دنبال راهی سریع برای کاهش وزن هستند. متأسفانه ، کاهش وزن دائمی به مدت یک هفته غیرممکن است زیرا از بین بردن چربی انباشته شده در بدن به زمان زیادی نیاز دارد. در حالی که این رژیم شما را تشویق می کند تا میوه و سبزیجات بیشتری بخورید و میزان مصرف قند و نوشیدنی های شیرین خود را محدود کنید ، کاهش وزن موقتی است و بدن در همان سطح به وزن قبلی خود برمی گردد. توصیه کلی این است که درگیر چنین غذاهایی نشوید و بدن خود را در معرض عوارض جانبی مختلف قرار ندهید زیرا مواد مغذی مورد نیاز خود را نخورده اید. اگر به دلایلی موقتا وزن کم نکرده اید. بنابراین رژیم غذایی سالم و متعادل را با مشورت متخصص تغذیه انتخاب کنید و سلامت خود را در کنار ورزش روزانه بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید