رهبر منطقه هارلم به اتفاق آرا در کرسی سنا ایالتی که توسط فرماندار سابق تخلیه شده بود رای داد


کوردل کلیر نامزد دموکرات ها برای شرکت در انتخابات ویژه سی امین کرسی مجلس سنا شد که اخیراً توسط برایان بنیامین پس از معاون شدن وی رها شد. کل نامزدی وی تضمین می کند که او سناتور ایالتی بعدی خواهد بود که نماینده سخت ترین محله های دموکراتیک هارلم ، بخش هایی از بخش بالایی شرقی و بخش غربی بالایی است.

دموکرات های منهتن روز شنبه Cleare را برای سه نامزد در یک جلسه چهار ساعته در داخل پارک ایالت دنی فرل در غرب هارلم معرفی کردند. طبق مقررات ایالتی ، احزاب سیاسی می توانند مستقیماً نامزد خود را برای هر انتخابات خاص از طریق یک فرایند رای گیری جامع انتخاب کنند.

بیشتر بخوانید: شهردار بعدی برایان بنیامین روی میز خواهد نشست

در چند کلمه اندکی پس از برنده شدن نامزدی ، کلیر از خانواده خود ، از جمله پسر فوت شده اش که می گفت “مامان ، از سر راه بردار” تشکر کرد.

کلیر گفت: “و او می گوید:” هر بار که می پرید برنده می شوید. ” “بنابراین ، من می پرم چون او این را به من آموخت. او پرش را به من آموخت. ”

بلیامین به Cleare ملحق شد و Cleare را مدافع هارلمیتس توصیف کرد.

“بسیاری از مردم بیرون می آیند و می گویند که مبارز هستند. ما می دانیم جنگنده واقعی کیست: کوردل کلییر ، به شما بسیار افتخار می کنم ، تبریک می گویم. ”بنیامین گفت.

نامزدهای دیگر عبارتند از آتنا مور ، شانا هارمونگف و مشاور ال تیلور. تیلور در دور دوم حذف شد و از هواداران خواست تا از Cleare ، یکی از رهبران منطقه در شورای منطقه 70 مانند مور ، که در شورای منطقه 9 به عنوان بخشی از نیروگاه هارلم کرسی به دست نیاورد ، حمایت کنند. با وجود تعداد دموکرات ها بیشتر از جمهوری خواهان در این منطقه ، پیروزی کلییر قطعی است.

کلییر بیش از یک دهه به عنوان عضو کمیته جامعه محلی و باشگاه دموکراتیک میشل اوباما در سیاست هارلم فعال بوده است. کلیرر در مصاحبه با WNYC / Gothamist گفت که او مسکن با کیفیت ، توسعه مشاغل کوچک و برابری دانش آموزان را در منطقه خود در اولویت قرار می دهد.

“مدارس ما و آنچه در دوران COVID دیدیم فقط بازتابی از آنچه همیشه وجود داشته است. همیشه تفاوت وجود داشته است. و وقتی بچه های خود را دیدیم که مدت ها از دستگاه ها و فناوری دور بودند ، “Cleare گفت. “این نشان دهنده چیزهای دیگری است که مدتهاست گم شده اند و اکنون که COVID رخ داده است ، ما باید به همان دانش آموزان و خانواده های مشابه به خاطر این کودکان نگاه کنیم ، بسیاری از آنها عقب افتاده اند.”

رئیس کتی هوچول ، یک هفته پس از سوگند رسمی بنیامین به عنوان معاون رئیس جمهور ، خواستار برگزاری انتخابات ویژه در 17 سپتامبر شد. زمان برگزاری انتخابات ویژه مصادف با انتخابات عمومی نوامبر 2 بود تا از دو مسابقه جدا خودداری شود.

حتی با وجود Cleare در نقش جدید ، او باید دوباره در اوایل ژوئن نامزد شود ، که برای ورود به رای گیری نیاز به جمع آوری امضا دارد. شاکی با اولین چالش علیه علی دیینی ، سازمان دهنده جامعه که با مدیر مزرعه کریستین ریچاردسون جوردن کار کرده است ، روبرو می شود ، نامزدی که به احتمال زیاد توسط شورای منطقه 9 برنده خواهد شد. اردن پس از شروع تمرین دستی پس از آنکه این دو در حرارت داغ بودند ، بیل پرکینز ، قانونگذار قدیمی هارلم را شکست داد.

دیینی در مصاحبه ای در اوایل این هفته گفت: “ما از صندلی های موسیقی که ده ها سال است اینجا خسته شده ایم خسته شده ایم. بنابراین زمان تغییر است.

دیینی ، که یک سوسیالیست طرفدار دموکراسی است ، بلافاصله پس از ملاقات با گروه منهتن در روز پنجشنبه توصیه ای از حزب خانواده های کارگر دریافت کرد. در صورت انتخاب ، دینی اولین زن مسلمان سیاهپوست خواهد بود که این کرسی را در اختیار دارد. اولویت او ، در صورت موفقیت در ماه ژوئن ، اعطای حق نیویورک به قانون اجاره ، بهبود مسکن و مراقبت های بهداشتی است.

اما وقتی شانس کمی برای پیروزی احساس کرد ، دیینی تصمیم نگرفت که در انتخابات میان دوره ای شرکت کند و در عوض تصمیم گرفت تلاش خود را بر روی ساخت اولین پایگاه در ماه ژوئن متمرکز کند.

در حالی که او به صراحت به پیروزی اردن اشاره ای نکرد ، اما رایت نتایج انتخابات اولیه ژوئن را نشان داد و گفت که دیگر چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

رایت در مورد اعضای حزب می گوید: “ما نیروهای دیگری داریم و همه با هم هستیم.” “ما همه با هم خواهیم بود.”

بنیامین همچنین از اعضای کمیته درباره اهمیت اتحاد Cleare در سال آینده در اوایل ژوئن خواست.

نوامبر مهم است ، اما ما باید در ماه ژوئن برنده شویم و آنها در ماه ژوئن خواهند آمد. و ما می دانیم آنها چه کسانی هستند. “بنیامین گفت.

دیدگاهتان را بنویسید