رتبه بندی محصول: محصولات Rehydration PediaLyte

هیدراتاسیون بهینه کلید حفظ سلامت کلی است، اما اکثر مردم در سراسر جهان به دلیل دریافت ناکافی مایعات در وضعیت کم آبی زندگی می کنند. هیدراتاسیون ناکافی، گرمای شدید، ورزش شدید، استفراغ، اسهال، تعریق بیش از حد، یا نوشیدن بیش از حد الکل از شایع ترین عوامل کم آبی بدن هستند. در حالی که کاهش 1 درصدی محتوای کل آب بدن می تواند بر خلق و خو و توانایی های شناختی ما تأثیر منفی بگذارد، کاهش 2 درصدی می تواند باعث شود بدن به سطوحی از کم آبی برسد که می تواند بر عملکرد اندام های مختلف تأثیر بگذارد. هنگامی که مایعات از دست رفته از طریق عرق، ادرار، استفراغ یا اسهال به اندازه کافی جایگزین نشود، عدم تعادل الکترولیت در بدن ممکن است رخ دهد. الکترولیت ها مواد معدنی ضروری هستند که دارای بار الکتریکی هستند و در قسمت های مختلف بدن مانند خون، بافت ها، اندام ها و سایر مایعات بدن یافت می شوند. الکترولیت‌ها سطح آب را در بدن متعادل می‌کنند و اجازه می‌دهند مواد مغذی به داخل و خارج سلول‌ها حرکت کنند و به عضلات، اعصاب و اندام‌ها اجازه می‌دهند تا به درستی کار کنند.

اگرچه همه مایعات بدن را هیدراته نگه می دارند، اما برخی از آنها عملکرد بسیار بهتری نسبت به بقیه دارند. به عنوان مثال، آب و آب میوه سریعتر از نوشابه، قهوه، چای یا شیر مایعات را پر می کنند. امروزه آب الکترولیتی که با سدیم، پتاسیم، کلسیم و منیزیم غنی شده است، روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند زیرا می تواند عملکرد قلب، مغز، ماهیچه ها و سایر سیستم های عصبی را بهبود بخشد و همچنین قدرت، سرعت و تمرکز را افزایش دهد. . Abbott اخیراً خط جدیدی از محصولات Rehydration Pedialyte®، Pedialyte Immune Support، Pedialyte Sport، Pedialyte Organic و Pedialyte Electrolyte Water with Zero Sugar را راه اندازی کرده است که برای ایجاد تعادل مناسب الکترولیت ها و گلوکز فرموله شده است. فرمول های اصلی Pedialyte پنج دهه پیش برای رفع نیازهای مایع و الکترولیت بسیار مورد نیاز برای کودکان بیمار که علائم کم آبی را نشان می دادند ساخته شد. با افزایش تقاضا برای جایگزین های نوشیدنی سالم به دلیل افزایش آگاهی بهداشتی، ابوت اکنون طیف محصولات خود را گسترش داده است و از نوآوری های مبتنی بر علم خود برای رفع نیازهای در حال تحول استفاده می کند.

پدیالیت با حمایت ایمنی

Pedialyte with Immune Support فرمولاسیونی از مواد مغذی کلیدی شناخته شده برای حمایت از سلامت روده از جمله ویتامین B12، ویتامین C، ویتامین E و روی است. ویتامین B12 به فعال کردن سلول‌های ایمنی کمک می‌کند، ویتامین C به سلامت سلول‌ها کمک می‌کند، ویتامین E از غشای سلولی حمایت می‌کند و روی سلول‌های ایمنی جدید را می‌سازد. با افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان این مواد مغذی ضروری را برای سالم ماندن در طول ویروس کرونا توصیه می کنند. مصرف یک بطری Pedialyte با سیستم ایمنی می تواند 100٪ ارزش روزانه ویتامین C و B12 را در هر وعده تامین کند. بنابراین، این نوشیدنی همچنین می‌تواند به بهبود بیماری‌های ناشی از کمبود مایعات یا مواد مغذی در رژیم غذایی کمک کند. بنابراین اگر به دنبال نوشیدنی‌های سالمی هستید که بتواند نیازهای تغذیه‌ای اولیه بدن را برآورده کند و به بازگرداندن تعادل مایعات کمک کند، Immune Support Pedialyte را انتخاب کنید که در دو طعم، توت‌های مخلوط و میوه پانچ وجود دارد.

Pedialyte Sport

در مقایسه با نوشیدنی‌های ورزشی پر کالری و شیرین، Pedialyte Sport سه برابر بیشتر الکترولیت با حدود یک چهارم مقدار قند دارد. بنابراین، این نوشیدنی به پایین نگه داشتن سطح کل قند و در عین حال افزایش سطح انرژی پس از فعالیت بدنی شدید کمک می کند. به این ترتیب، Pedialyte Sport برند شماره 1 توصیه شده توسط پزشک برای آبرسانی مجدد است، زیرا سطح انسولین را کنترل می کند و الکترولیت ها را تقویت می کند تا به جایگزینی آنچه از طریق عرق از دست می رود کمک کند. پنج ماده مغذی کلیدی در Pedialyte Sport عبارتند از: سدیم، کلرید، پتاسیم، منیزیم و فسفات. سدیم اسپاسم عضلانی را تسکین می دهد، کلرید تعادل مایعات را حفظ می کند، پتاسیم عملکرد عضلات و اعصاب را تقویت می کند، منیزیم از سلامت عضلات حمایت می کند و فسفات ترمیم عضلات را تسریع می کند. Pedialyte Sport مانند مایعات IV که برای کم آبی خفیف تا متوسط ​​در نظر گرفته شده است، آبرسانی می کند، و آن را به یکی از بهترین نوشیدنی ها برای سازگاری برای کمک به بازگرداندن مایعات از دست رفته بدن پس از ورزش و ورزش سخت تبدیل می کند. Pedialyte Sport در طعم های جدید Fruit Punch و Lemon Lime و حاوی شیرین کننده های مصنوعی موجود است.

Pedialyte Bio

Pedialyte Organic یکی دیگر از پیشنهادات Abbott است که نه تنها برای بزرگسالان بلکه برای کودکان نیز مناسب است. نوشیدنی ارگانیک دارای گواهی USDA فاقد رنگ مصنوعی، طعم دهنده یا شیرین کننده است، بنابراین اغراق آمیز نیست اگر آن را یکی از سالم ترین نوشیدنی ها در خط تولید Pedialyte بدانیم. مراقبان وزن و دیابتی ها می توانند نوشیدنی ارگانیک را برای جایگزینی مایعات و الکترولیت های از دست رفته بدون نگرانی در مورد کالری اضافی یا سطح انسولین انتخاب کنند. Pedialyte Organics موثرتر از نوشابه، نوشیدنی های ورزشی، آبمیوه، آب سیب یا آب لوله کشی است و همچنین می توان از این نوشیدنی برای جلوگیری از کم آبی ناشی از گرمازدگی، مسافرت، ورزش، استفراغ و اسهال استفاده کرد.

پدالیت الکترولیت آب هیدراتاسیون کافی را با سه الکترولیت سدیم، کلرید و پتاسیم فراهم می کند، اما بدون شکر، طعم های مصنوعی، رنگ یا رنگ. نوشیدنی غیر GMO و بدون گلوتن حاوی 50٪ الکترولیت بیشتری نسبت به نوشیدنی های ورزشی و آب الکترولیت است. Pedialyte بدون طعم یک گزینه اقتصادی عالی برای تکمیل الکترولیت های بدن برای ورزشکاران، بزرگسالان یا هرکسی است که نیاز به تقویت الکترولیت دارد. کربوهیدرات ها یا قندهای موجود به شکل دکستروز در الکترولیت Pedialyte انرژی را برای هر کسی که تحت شرایط جوی احساس می کند به جز کودکان زیر 5 سال افزایش می دهد. علاوه بر این، آب الکترولیت حاوی غلظت بالایی از روی است که برای حمایت از عملکرد سیستم ایمنی ضروری است.

سایر جایگزین های محبوب آب الکترولیت

پودر هیدراتاسیون الکترولیت Ultima Replenisher

اگر هم طعم و هم هیدراتاسیون را در اولویت قرار می دهید، Ultima Replenisher Electrolyte می تواند انتخابی عالی باشد زیرا طعم های میوه ای از جمله گیلاس، انار، انگور و پرتقال را ارائه می دهد. طعم ها در تعادل مناسب برای ارائه یک تجربه با طراوت وجود دارند. بر خلاف سایر پودرهای الکترولیت که می توانند گچی شوند، Ultima به خوبی مخلوط می شود و طعم معطری ارائه می دهد. پودر الکترولیت Ultima Replenisher یکی از تمیزترین و همه کاره ترین نوشیدنی های موجود در بازار امروز است زیرا یک نوشیدنی بدون قند، کالری و کربوهیدرات است اما با استویا شیرین شده است.

برداشت بی ضرر برداشت ارگانیک نارگیل

اگر به دنبال ارگانیک ترین و غنی ترین نوشیدنی حاوی الکترولیت هستید، Harmless Harvest Organic Coconut Harvest انتخاب مناسبی برای شماست. این نوشیدنی ارگانیک از نارگیل های جوان و تازه از تایلند ساخته شده و 100% طبیعی است. برخلاف سایر نوشیدنی‌های بسیار فرآوری‌شده، Harmless Harvest Organic Coconut Harvest هرگز از نظر حرارتی پاستوریزه یا میکروفیلتر نمی‌شود، در عوض آب با استفاده از یک فرآیند اختصاصی تصفیه می‌شود که طعم و کیفیت عالی را حفظ می‌کند.

آب الکترولیت Essentia

Essentia یکی از برندهای پیشرو آب قلیایی یونیزه است که به طور گسترده در فروشگاه های مواد غذایی و سالن های ورزشی موجود است. آب قلیایی Essentia نسبت به آب لوله کشی اسیدی کمتری دارد و با الکترولیت هایی مانند کلرید کلسیم و بی کربنات سدیم غنی شده است. آب یونیزه شده بیشتر از آب معمولی آبرسانی می کند، عملکرد قلب و عروق را بهبود می بخشد و مایعات بیشتری را در بدن حفظ می کند. آب طعمی تمیز و صاف دارد، بهتر از آب معمولی.

قرص نوشیدنی الکترولیت Nuun

قرص Nuun تقویت کننده الکترولیت با ویتامین هایی غنی شده است که وقتی در آب حل می شود یک نوشیدنی گازدار ایجاد می کند. این قرص ها به طور ویژه برای افرادی طراحی شده اند که پس از فعالیت بدنی یا پس از خماری به شدت خود را تحمیل می کنند. این قرص ها به جبران مایعات از دست رفته بدون ذخیره کربوهیدرات های اضافه کمک می کنند. مخلوط سدیم، پتاسیم، منیزیم، روی و ویتامین C سیستم ایمنی را تقویت کرده و از آرامش عمومی عضلات حمایت می کند.

نتیجه

هیدراتاسیون عنصری است که اغلب نادیده گرفته می شود، اما کم آبی مزمن می تواند منجر به چندین مشکل سلامتی شود. فرمول هیدراتاسیون پیشرفته Pedialyte، پر از مواد مغذی کلیدی، می تواند به افراد کمک کند تا نیازهای هیدراتاسیون و همچنین نیازهای تغذیه ای خود را برآورده کنند. نوشیدنی های الکترولیتی زیادی وجود دارند که مملو از مقادیر ناسالم قند هستند، بنابراین قبل از خرید باید در مورد مواد اولیه تحقیق کرد تا جایگزین سالم تری انتخاب کرد. اگر نمی خواهید برای تعادل مایعات خود به آب الکترولیت وابسته باشید، باید مایعات و میوه کافی بنوشید.

مطابق با گزارش تحقیقاتی TechSci در مورد بازار پیش‌میکس‌های ویتامین و مواد معدنی ایالات متحدهبر حسب نوع (ویتامین‌ها، مواد معدنی و ترکیبات ویتامین‌ها و مواد معدنی)، بر اساس کاربرد (خوراک، غذا و نوشیدنی، مراقبت‌های بهداشتی و مراقبت شخصی)، بر اساس فرم (شکل پودر و مایع)، بر اساس عملکرد (سلامت استخوان، ایمنی، انرژی، سلامت پوست و دیگران) توسط شرکت و با جغرافیا، پیش‌بینی و فرصت‌ها، 2026، پیش‌بینی می‌شود که بازار پیش‌میکس‌های ویتامین و مواد معدنی ایالات متحده در طول دوره پیش‌بینی با CAGR چشمگیر رشد کند. این رشد به افزایش تقاضای مصرف کننده برای مکمل های غذایی و همچنین افزایش ترجیحات مصرف کننده نسبت داده می شود.