ربکا انار مارگریتا | آشپزخانه جاه طلبانه


شاید متوجه شده باشید (یا نه) که من فایلی ندارم برای شما دستور العمل های کوکتل در سایت. راستش را بخواهید، وقتی برای شام بیرون هستید، دختر یک مارتینی درهم و برهم خوب یا یک لیوان تمپرانیلو را دوست دارد. چیزی که امروزه برای شروع نادر است. اما سال نو است و من هیجان‌زده هستم که منشعب کنم و دستور العمل‌های جدید و سرگرم‌کننده کوکتل را با شما به اشتراک بگذارم!

این زمستان، ربکا، مدیر رسانه های اجتماعی ما، دستور العمل عالی برای شراب مولد را به اشتراک گذاشت. کوکتل کوئین ما با یک قطعه زیبای خانگی بازگشته است مارگریتا انار این بسیار با طراوت، خوشمزه و آسان برای تهیه است! من ابتدا آن را در شب سال نو در یک مسابقه کوکتل کوچک درست کردم و همه آن را دوست داشتند. ما دستورالعمل هایی در مورد نحوه درست کردن آب انار خود (به علاوه یک ویدیو در اینجا!) و یک شربت ساده برای طراوت بیشتر آورده ایم. WL.

خودتان را با یک کوکتل دوست داشتنی پذیرایی کنید تا از هفته تان خارج شود یا یک پارچ بزرگتر درست کنید تا با دوستانتان به اشتراک بگذارید!

دو عدد مارگاریتا انار در فنجان نمک

هر آنچه برای درست کردن مارگاریتا انار نیاز دارید

شما به طور جدی عاشق مواد اولیه این مارگاریتای انار ساده خواهید شد. این شیرین، تند و کاملاً زیبا است (به این رنگ نگاه کنید!) در اینجا چهار ماده ای که برای تهیه آن نیاز دارید آورده شده است:

 • تکیلا: من توصیه می کنم از تکیلا نقره ای مورد علاقه خود در این دستور پخت مارگاریتا استفاده کنید.
 • شربت ساده: برای شیرین شدن مارگاریتا به کمی شربت نیاز دارید. برای دستورالعمل هایی در مورد نحوه ساخت خود به زیر مراجعه کنید!
 • لیموناد: آب لیموی تازه اسیدیته لذیذی را اضافه می کند.
 • آب انار: به راحتی می توانید از آب انار بطری شده یا تازه فشرده در این کوکتل استفاده کنید. برای یک راه آسان برای درست کردن آب انار خود از ابتدا به زیر مراجعه کنید!
 • انتخاب من: ما دوست داریم فنجان هایمان را با مقداری نمک دریا نیز مزه دار کنیم.

مارگریتا انار را در یک لیوان بریزید

چگونه مواد خود را از ابتدا درست کنید

 • برای تهیه یک شربت ساده: اگر هرگز یک شربت ساده از ابتدا درست نکرده اید، از آسان بودن آن شگفت زده خواهید شد! برای تهیه آن کافی است مقدارهای مساوی شکر دانه ریز و آب را در ظرفی به مدت ۱ تا ۲ دقیقه با هم تکان دهید تا شکر حل شود. برای مرجع: 2 قاشق غذاخوری از هر کدام برای 2 عدد مارگاریتا انار کافی است.
 • برای تهیه آب انار: به سادگی دانه های انار را به مدت 5 ثانیه در مخلوط کن بریزید و سپس آب آن را از طریق یک الک توری فیلتر کنید. انجام دهید!

مارگریتا انار خانگی در فنجان نمک

با لبه نمکی فانتزی شوید

قبل از اینکه یک مارگریتا انار را در یک لیوان بریزید – نمک! به سادگی نمک را به یک بشقاب کوچک اضافه کنید. از یک گوه آهکی برای خیس کردن لبه لیوان استفاده کنید. سر لیوان را به نمک آغشته کنید و از این طرف به طرف دیگر بغلتانید تا خوب پوشانده شود.

نمای بالا به پایین دو مارگاریتا انار در فنجان

بهترین مارگاریتا انار در 3 مرحله

 1. نمک لبه. اگر می خواهید به لب خود نمک بزنید، قبل از تهیه مارگاریتا این کار را انجام دهید!
 2. تکانش بده تکیلا، شربت ساده، آب لیمو و آب انار را با ½ فنجان تکه های یخ به کوکتل شیکر اضافه کنید. محکم بپوشانید و همه چیز را به مدت 15 ثانیه خوب تکان دهید.
 3. آن را خدمت کنید. یک مارگاریتا را در یک لیوان بریزید، وانمود کنید که در ساحل هستید و لذت ببرید!

به دنبال خدمت به جمعیت هستید؟

با خیال راحت دستور پخت مارگاریتا انار خود را دو، سه یا چهار برابر کنید تا به افراد بیشتری خدمت کنید!

دو عدد مارگاریتای لاغر انار در فنجان

ابزار کوکتل سازی مورد علاقه ما

 1. آن را با کوکتل شیکر تکان دهید
 2. صافی ساده در صورت عدم وجود صافی
 3. من عاشق استفاده از این آبمیوه گیری دستی برای انواع آبمیوه هستم
 4. این تک مخلوط کن برای درست کردن آب انار خانگی عالی است!
 5. لیوان های کوکتل زیبا مثل این یا این یکی
 6. کوزه برای خدمت به مهمانی

تمام لوازم ضروری آشپزخانه را از اینجا دریافت کنید!

مارگریتا انار در دو لیوان به همراه خلال لیمو و آب انار

نوشیدنی ها و کوکتل های سرگرم کننده بیشتر

دستور العمل های نوشیدنی بیشتری را اینجا دریافت کنید!

امیدواریم این دستور مارگریتا انار را دوست داشته باشید. اگر چنین است، حتما یک بررسی و رتبه بندی بگذارید تا بدانم چگونه آن را دوست داشتید. لذت ببر، xo!

مارگریتا انار اثر ربکا

یک مارگاریتای انار خوشمزه و آسان که با چهار ماده ساده درست شده است تا یک کوکتل با طراوت عالی! از آب انار خریداری شده یا خانگی و یک شربت ساده برای یک کوکتل عالی استفاده کنید که برای سرگرمی عالی است.

 • برای تهیه مارگاریتا:
 • 2
  اونس
  تکیلا نقره ای
 • 3/4
  اونس
  شربت ساده* (1.5 قاشق غذاخوری)
 • 3/4
  اونس
  آب لیموی تازه (1.5 قاشق غذاخوری آب لیموی تازه)
 • 1
  اونس
  آب انار (بطری خوب)
 • بکار گرفتن:
 • در صورت تمایل، نمک دریایی و یک تکه آهک برای اصلاح شیشه

 1. اگر می خواهید لیوان را با نمک بشویید، ابتدا این کار را انجام دهید. یک گوه آهک برش دهید و قسمت بریده شده آهک را در امتداد لبه لیوان مورد علاقه خود بمالید. نمک دریا را در بشقاب بریزید و لبه لیوان مرطوب شده را در نمک فرو کنید تا روی آن را بپوشاند.

 2. تکیلا، شربت ساده، آب لیموترش تازه و آب انار را به یک کوکتل شیکر اضافه کنید. سپس حدود ½ فنجان تکه های یخ را به مخلوط کن اضافه کنید، روی آن را محکم ببندید و به مدت 15 ثانیه به شدت تکان دهید.

 3. بلافاصله مارگاریتا را داخل لیوان بریزید و لذت ببرید!

* یک میانبر سریع برای شربت ساده: مقدار مساوی شکر گرانول + آب (هر کدام 2 قاشق غذاخوری برای 2 نوشیدنی) را در یک شیشه به مدت 1-2 دقیقه تکان دهید تا شکر حل شود.

اگر می خواهید آب انار خانگی درست کنید، می توانید دانه های انار را به مدت 5 ثانیه مخلوط کنید و سپس آب انار را از صافی توری صاف کنید.

با خیال راحت دستور را دوبرابر، سه برابر یا چهار برابر کنید تا بیشتر درست کنید.

خوراک

سهام: 1 سهم

اندازه سرو: 1 مارگاریتا

کالری: 188 کالری

چربی: 0.1 گرم

کربوهیدرات ها: 15.2 گرم

اساسی: 0.1 گرم

قند: 13.6 گرم

پروتئین: 0.1 گرم

دستور غذا: Monique Falls // آشپزخانه جاه طلب | عکاسی: بخور عشق بخور