راهنمای یادگیری زبان انگلیسی با ویدئو


راهنمای یادگیری زبان انگلیسی با ویدئو

امروزه یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم و سریال به محبوب ترین روش آموزشی در جهان تبدیل شده است.

تحت تاثیر این مشکل موسسات آموزشی با ارائه خدمات برجسته و استفاده از گزیده های ویدئویی سعی در برداشتن گامی نو در آموزش زبان انگلیسی دارند. اما نکته اصلی این است که بسیاری از زبان آموزان هنوز از تاثیرگذاری و تاثیرگذاری فیلم ها بی اطلاع هستند. و سوء تفاهم در مورد آن

امروز قصد داریم بهترین ویدیوهای یادگیری زبان انگلیسی را به شما معرفی کنیم. و در پایان یکی از موسسات آموزش آنلاین انگلیسی را که می تواند با استفاده از این روش به تعداد زیادی از زبان آموزان فارغ التحصیل شود را معرفی می کنیم.

مهمترین ویدیوهای موثر در آموزش زبان انگلیسی.

اگرچه فیلم ها به عنوان یکی از موثرترین منابع برای آموزش زبان انگلیسی در نظر گرفته می شوند. اما من نمی توانم هر فیلمی را برای آموزش انگلیسی توصیه کنم. به همین دلیل امروز قصد داریم ویدیویی را معرفی کنیم تا به شما در یادگیری لغات و عبارات مورد نیاز برای مکالمات ساده و مدرن کمک کند:

ویدیوی قدرتمند برای مبتدیان

برای مبتدی ها بهترین ویدیوها انیمیشن‌هایی هستند که توسط شرکت‌ها از جمله Pixel ساخته شده‌اند. بیایید به بهترین نمونه‌ها نگاهی بیندازیم:

به دنبال نمو

فیلم Following Nemo داستان یک ماهی جذاب و دوست داشتنی را روایت می کند که به دنبال مادرش می گردد. این انیمیشن برنده اسکار یکی از مهم ترین و بهترین منابع برای آموزش زبان انگلیسی برای چندین سال بوده است. اگر مبتدی هستید و می خواهید انگلیسی یاد بگیرید این انیمیشن می تواند منبع خوبی برای شما باشد.

داستان اسباب بازی

داستان اسباب بازی اولین اکران که در سال 1995 منتشر شد، یکی از موفق ترین و جذاب ترین فیلم های تا به امروز است. که می تواند مخاطبان زیادی را جذب کند این مجموعه انیمیشنی یکی از بهترین و جذاب ترین انیمیشن هایی است که زبان انگلیسی تگزاسی را به زبان آموزان آموزش می دهد. در این انیمه داستان یک گاوچران عروسکی که مصمم است همراه با عروسک های دیگر به هدف خود برسد..

ویدیوی قدرتمند برای سطح متوسط

برای این زبان آموزان بهترین فیلم‌ها و سریال‌ها داستان‌هایی هستند که برای جوانان و نوجوانان ساخته می‌شوند.

هری پاتر

جادوگر معروف فیلم که هر نوجوان و نوجوانی به یاد می آورد. این مجموعه فیلم بر اساس رمان محبوب امروزه به یکی از بهترین منابع برای آموزش زبان انگلیسی تبدیل شده است. دانلود قطعات این داستان به شما این امکان را می دهد که نه تنها با فرهنگ و ادبیات کشورهای انگلیسی زبان آشنا شوید. اما می توانید با اصطلاحات نیز آشنا شوید. که قبلا در هیچ کتابی نخوانده اید

جنگ ستارگان

مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان که بسیاری آن را مهم‌ترین رویداد فرهنگی، اجتماعی و تخیلی هالیوود می‌دانند. این تصور جهان را از پیشرفت های فناوری تغییر داده است. علاوه بر این که تأثیر زیادی بر فرهنگ آمریکایی دارد. مجموعه فیلم همچنین منبع خوبی برای آموزش زبان انگلیسی است. زبان آموزان با تماشای 30 قسمت از این مجموعه می توانند علاوه بر تسلط بر سریال ها و فیلم های دیگر، موضوعاتی برای گفتگو با افراد بومی پیدا کنند.

دزدان دریایی کارائیب

دزدان دریایی کارائیب یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین فیلم های تاریخ سینماست. که به دلیل ساختار زبان مورد استفاده است می تواند دید خوبی از کلمات رایج انگلیسی در سطوح متوسط ​​و از پیش پر شده ارائه دهد.

ویدیوی قدرتمند برای سطح بالا

وقتی صحبت از زبان انگلیسی پیشرفته به میان می آید، انتخاب فیلم برای ما آسان است. در این بخش، شما را با مهم ترین و مهم ترین فیلم های موجود در این سطح آشنا می کنیم.

ملکه

از فیلم هایی که از انگلیسی قرن نوزدهم و لهجه تند بریتانیایی برای آموزش زبان انگلیسی به شما استفاده می کنند. این فیلم مهم است زیرا شما را برای صحبت با لهجه انگلیسی آماده می کند.

پارک ژوراسیک

آخرین سری فیلم های پارک ژوراسیک که در سال 2022 اکران می شود یکی از آن فیلم هایی است که سعی دارد انگلیسی عمومی آمریکای شمالی را با واژگان تخصصی به شما آموزش دهد. اگر از کسانی هستید که می خواهید فرهنگ ایالات متحده را در کنار یادگیری زبان انگلیسی درک کنید. شما نمی توانید این فیلم را تماشا کنید.

کلینیک انگلیسی

یکی از آموزشگاه های منحصر به فردی که در سال های اخیر توانسته است با استفاده از چاپ و فیلم های روز زبان انگلیسی را به روشی جدید به دانش آموزان آموزش دهد.

در این مدرسه که هر بار لغات و واژگان جدید را آموزش می دهد همچنین به شما یاد می دهد که چگونه انگلیسی را از طریق فیلم یاد بگیرید. این آموزشگاه آنلاین که از سال 1394 آموزش را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال می کند به عنوان یکی از مهم ترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در سراسر ایران پیشنهاد شده است.