دوایت هوارد پرش عمودی و تمرین قدرتی

دوایت هاوارد 6 اینچ 11 و وزنش 265 پوند است، اما او همیشه اینقدر قدرتمند نبود. از زمانی که وارد NBA شد وزنه ها را محکم زده و بسیار قوی تر شده است. در واقع، از سال تازه کاری خود، پرس نیمکت خود را افزایش داده است. از 185 تا 360. این تقریبا دو برابر است!!پس روتین تمرینی دوایت هاوارد چیست؟بیایید بفهمیم…

دوایت هاوارد باید به مربی شخصی خود جو روگووسکی اعتبار زیادی بدهد. جو یک برنامه تمرینی روتین به دوایت داده است که به او کمک کرده تا توده عضلانی و قدرت انفجاری به دست آورد. جو روگوفسکی در به هم زدن روتین تمرینی دوایت کار بسیار خوبی انجام می دهد. یک روز او وزنه های بسیار سنگینی را برای به دست آوردن قدرت و قدرت بلند می کند، روز دیگر روی روتین های پلایومتریک برای سرعت و چابکی تمرکز می کند. در زیر تعدادی از تمرینات کلیدی که جو از دوایت هاوارد انجام می دهد آورده شده است…

پرس سینه – دوایت این را با استفاده از میله مستقیم و دمبل مخلوط می کند. روگوفسکی دوست دارد که دوایت روال هرم را اجرا کند. هرمی که او استفاده می کند 10-8-6-4-2 است.

پرس پا – جو ترجیح می دهد که دوایت از دستگاه پرس پا به جای اسکات با وزنه آزاد استفاده کند. دوایت دارای گشادی کمر است و جو نمی‌خواهد دوباره دوایت را در معرض خطر قرار دهد. دستگاه پرس پا یک تمرین بی خطر است و به دوایت اجازه می دهد تا با وزنه های بسیار سنگین حرکت کند.

کامل فشار بالا – یکی از تمرینات مورد علاقه دوایت، فشار دادن به بالا است.او بسیاری از تمرینات فشار بالا خود را در خانه انجام می دهد. در واقع، او فشارهای خود را در جلسات بازی های ویدیویی ادغام می کند. به عنوان مثال، زمانی که او در حال انجام یک بازی بوکس (بازی مورد علاقه اش) است، هر بار که یک نفر را ناک اوت می کند، یک ست انجام می دهد. بازی نقش آفرینی؟ هر بار که می میرد، تا آنجا که ممکن است فشارهای فشاری انجام می دهد.

دوایت هاوارد یک جهش عمودی 39 اینچی چشمگیر دارد. جو روگوفسکی تمرینات پلایومتریک و تمرینات سرعتی را نیز در برنامه تمرینی دوایت گنجانده است. این باعث می شود که او در بالای لبه پرواز کند تا بتواند به پرتاب آن های چشمگیر ادامه دهد سوپرمن دانکس! چند تمرین مورد علاقه او برای افزایش جهش عمودی شامل پرش با جعبه، دوی سرعت و طناب پرش است.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد دوایت هاوارد و جهش عمودی او داشته باشید، پیوندهای زیر را ببینید:

================================================== ====================