دنیل جونز با خونسردی بالغ می شود


دنیل جونز همه چیز بود که جو قاضی و غول ها همیشه معتقد بودند می تواند ناامیدکننده ترین ساعت باشد و خواهد بود.

اینها لحظاتی هستند که باید انجام شوند یا بمیرند ، اینها رویدادهایی هستند که از دور نقل و انتقالات خواسته می شود نشان دهد که او بزرگترین مبارز تیم شما است ، زمانی حساس که تیم عصبانی شما باید بلند شود و به پایان برسد. خط

و به این ترتیب خون دانیل جونز سرد شد هنگامی که گرمای خفه کننده زیادی در اطراف وجود داشت ، تمام سر و صدای مداوم قطع گوش او و تلاش برای خراب کردن آن.

دانیل جونز-علیه-جهان ، توسط دانیل جونز برنده شد.

بعد از ظهر به انعطاف پذیری ذهنی و سر و صدای پر سر و صدا از طرف هر یک از غول ها نیاز بود ، دانیل جونز (پاس 28 تا 40 ، 402 یارد تاچ تاون ، دو تاچ تاون ، یک سلام بر مریم در میانه ، 27 یارد در حال اجرا) سخت ترین و آماده ترین ذهن بود. از همه

در زیر 11 ، 6 دقیقه 52 ثانیه برای قانون باقی مانده است … شاید وقت آن فرا رسیده باشد.

بررسی شده است.

دنیل جونز که فصل گذشته با نتیجه 27 بر 21 به پیروزی رسید ، از پایان کار خودداری کرد.

کسی ، همه ، باید از جو جگر و غول ها در شروع 0-4 دیگر محافظت می کرد.

کسی ، همه ، باید از طریق Super Bowl XLVI امید را به شکلی غرورآفرین و ناامید کننده زنده نگه می داشت.

یک بار دیگر در Superdome ، لارنس تیلور بود که شانه اش پاره شده بود و می خواست تیم غول پیکر داشته باشد ، بدون فیل سیمز ، هری کارسون و کارل بنکس ، که در یک شب به یاد ماندنی در دسامبر 1988 از قدیسان گذشت.

دنیل جونز
دنیل جونز
AP

این بار این دانیل جونز بود ، بدون استرلینگ شپرد و داریوش اسلایتون ، کاداریوس تونی ، جان راس ، ساکون بارکلی و ایوان اینگرام را به زمین انداختند و سرانجام شیمیدان کنی گلادی را معرفی کرد که گلادی به این زودی ها به جیسون گرت فریاد نمی زند.

این بار این دانیل جونز بود ، با کمک بارکلی ، دو چهره حق رای دادن ، که به غول این باور را داد که شاید ، فقط شاید ، همیشه آنطور که رکورد شما می گوید نیست.

1-3 باشگاه فوتبال نیویورک: سنت هنوز مرده است.

طرفداران غول: شما می توانید سطل های زباله ای را که هفته گذشته لگد کرده اید بردارید.

دانیل جونز روز یکشنبه بزرگتر بود ، یک فصل را ذخیره کرد و ممکن است یکی را همانند کابوی های کنار جاده شروع کرده باشد.

جونز گفت: “امیدوارم بتوانیم بر این اساس کار کنیم ، و این هدف ماست که از شتاب استفاده کنیم تا خود را برای هفته آینده آماده کنیم.”

او هرج و مرج را به دستورات تبدیل کرد ، آنچه را که به او می دادند گرفت و توپ را مانند یک گارد توزیع کرد و حتی آنچه را که او می خواست گرفت.

ساکون بارکلی و دانیل جونز در طول پیروزی روز یکشنبه یک تاچ داون را جشن می گیرند.
ساکون بارکلی و دانیل جونز در طول پیروزی روز یکشنبه یک تاچ داون را جشن می گیرند.
USA TODAY Sports

داور که از او پرسیده شد این عملکرد تازه کار جونز است یا خیر ، گفت: “ببین من عاشق دنیل هستم ، او امروز یک بازی هکوا داشت. من نمی روم و ادامه می دهم و ادامه می دهم و خواهم گفت بارها و بارها و بارها و بارها و بارها و بارها و بارها و بارها و بارها و بارها و بارها و بارها من خوشحالم که چگونه این مرد به اینجا آمد ، برای تمام هفته آماده بود و عملکردی که امروز در میدان در آن منطقه در برابر آن دفاع داشت. ”

اکنون وقت اضافی بود ، و جابریل پپرز سرها را صدا کرد ، و آن سرها بود ، و فلفل ها فریاد زدند: “BOOM. ما آن توپ را می خواهیم. F— ’em! ”

این زمانی است که دانیل جونز به منتقد نیویورکی به الی مانینگ سختی داد … Easy D به جای Easy E در سهولت بزرگ: 5-در-5 برای 57 از 75 یارد مورد نیاز برای موفقیت. در مسابقه سوم و پنجم نیواورلئان 29 یک بارکلی روی صفحه 14 و 18 یارد و اعتصاب 23 حیاط علیه بیمه شکسته انجام شد تا بارکلی 6 یارد در یک بازی برنده قرار گیرد. تیم بزرگ می توانست روی دروازه زمین بازی کند. آنها در عوض برای برد بازی کردند. وقتی از پرتاب گلادایی پرسیده شد ، جونز گفت: “ما می خواستیم یک ضربه بزنیم.”

داور: “او به طور مداوم قادر به یافتن گیرنده های باز ، پرتاب های خوب ، تصحیح و تصمیم گیری های مناسب در آنجا بوده است. لازم نیست به آنجا بروید و بازی را مجبور کنید ، باید به آنجا بروید و نمایش های قبل از خود را انجام دهید. ”

جونز بارکلی را که در خط چپ قرار داشت ، با پاس 54 حیاطی TD که تیم را 21-16 هدایت می کرد ، پیدا کرد و سپس خودش یک جانشین دو امتیازی را اجرا کرد.

جونز گفت: “آنها آنجا به ما فرصت دادند ،” بنابراین در مورد گرفتن است. من فکر می کنم در چنین شرایطی ، این به این معناست که به آنچه انجام می دهیم اعتماد کنیم ، به آن حقیقت پایبند باشیم و بدانیم که کسی قرار است بلند شود و بازی بسازد. ساکون در آنجا کار خوبی انجام داد. ”

هنگامی که آبی های بزرگ در ساعت 11:01 برگشتند و دو زمان دیگر باقی ماند ، جونز از گلدلای سوم و a-7 از نیواورلئان 38 و گلادادی 20 یارد برتری نسبت به مالکوم جنکینز استفاده کردند. برای بارکلی در خط میانی گلزنی کرد. و سوم

گرت ، به استثنای شروع اولیه Engram از نیواورلئان 2 ، افزایش یافته است. خط حمله سر جایش بود. ناگهان تونی توجهش را جلب کرد. در زمان نیاز دفاع متوقف شد. بارکلی قبل از عمل شبیه بارکلی است.

سنت هنوز مرده است.

در پاسخ به این س ifال که آیا جونز در جناح است ، داور ترجیح داد تمام تیم خود را در جناح قرار دهد. اما او اذعان داشت: “بدیهی است که آن مرد به هر توپی دست می زند ، درست است؟ بدیهی است ، او مردی است که باید عملکرد خود را ادامه دهد زیرا او در هر بازی انجام می دهد. ”

دنیل جونز از ناحیه ای که شبیه دره سایه مرگ به نظر می رسید ، عبور کرد و هرگز متزلزل نشد.

دیدگاهتان را بنویسید