دلایل دوست داشتن ویتامین های جویدنی برای کودکان

بچه‌ها به‌طور بدنامی غذاخوران سخت‌گیر هستند. بیشتر پیتزاهای پنیری و خرس آدامسی را دوست دارند. والدین معمولی همیشه به دنبال راه هایی هستند تا فرزندان خود را به خوردن میوه و سبزیجات بیشتر تشویق کنند. اغلب اوقات این یک نبرد خسته کننده و بی فایده است. بنابراین بسیاری از والدین به ویتامین های جویدنی روی می آورند. بسیاری از شرکت ها ویتامین های جویدنی را برای کودکان به بازار عرضه می کنند. والدین جذب این ویتامین ها می شوند زیرا برای فرزندانشان جذاب هستند. موارد بسیار کمی وجود دارد که کودکان با والدین خود موافق هستند، به خصوص در مورد محصولات بهداشتی.

بسیاری از مشکلاتی که والدین برای دریافت ویتامین ها و سایر محصولات بهداشتی برای فرزندانشان دارند، ذائقه آنهاست. کودکان در مورد مصرف چیزی که مزه خوبی ندارد، فقط به این دلیل که فواید سلامتی طولانی مدت دارد، مانند بزرگسالان منضبط نیستند. کودکان اهمیت حفاظت از سلامت خود را درک نمی کنند. اگر طعمش خوب باشد به راحتی آن را می خورند و با التماس بیشتر برمی گردند.

این ویتامین‌ها قرص یا کپسول نیستند، که می‌توانند به کودکان یادآور دارو شوند و والدین را مجبور به مصرف آن‌ها از سوی فرزندانشان کنند. از آنجایی که جویدنی هستند، بلعیدن آنها چالشی نیست. شکل این ویتامین ها شبیه شخصیت های کارتونی یا توپ های ورزشی مختلف است که همه بچه ها دوست دارند با آنها بازی کنند. وقتی ویتامینی را از بطری بیرون می آورند، از دیدن آنچه امروز می خورند هیجان زده می شوند. این به آنها چیزی می دهد که منتظر آن باشند و مصرف ویتامین ها را سرگرم کننده می کند.

اگر از هر متخصص اطفال بپرسید که آیا شیرین کننده‌ها، رنگ‌ها و طعم‌های مصنوعی برای کودکانتان مفید هستند، به شما خواهند گفت که سالم نیستند. در واقع، بسیاری از مردم بر این باورند که این مواد مصنوعی عامل بسیاری از بیماری‌های امروزی کودکان هستند. پس چرا این همه ویتامین کودکان با این مواد مصنوعی تولید می شود؟ اگر بین بیماری ها و مواد مصنوعی ارتباطی وجود داشته باشد، فرزندان شما فقط با مصرف این ویتامین ها به جای جایگزین ها می توانند محافظت شوند.

کودکان فعال برای تداوم زندگی روزمره، دریافت انرژی مورد نیاز برای ورزش و فعالیت ها و البته رشد بدن در حال رشد خود به منبع ثابتی از ویتامین ها و مواد معدنی نیاز دارند. برخی از فرمول ها برای ارائه تغذیه کامل ساخته شده اند تا کودکان انرژی لازم برای حفظ زندگی فعال خود را داشته باشند.

بابونه، زنجبیل و گل رز تنها تعدادی از مواد طبیعی هستند که به برخی مولتی ویتامین‌های جویدنی اضافه می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که کودکان از مشکلات گوارشی رنج نمی‌برند و آنتی‌اکسیدان‌های مورد نیاز برای حفظ سلامتی را دریافت می‌کنند.

ویتامین های جویدنی یک راه آسان برای حفظ سلامتی خورنده شما هستند.