اصل پخت پولنتا قارچ خامه ای – {عشق} را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیمو


این اصل غذای پولنتای قارچ، انواع غذای {راحتی} {مورد علاقه} من خواهم کرد است. همراه خود چیمی‌چوری تزئینی، غنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رضایت‌فاز است، با این وجود همچنان پر جنب و جوش را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخیر است.


قارچ پولنتا


من خواهم کرد این اصل پولنتای قارچ را روزی دقیق می کنم کدام ممکن است هوس یک چیز {آرامش بخش}، با این وجود باقی مانده است آرام را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخیر در واقع دارم. دلیل چه چیزی مسئول چه چیزی بود، احساس می کنم برای این فصل به دلیل 12 ماه ایده آل است. من خواهم کرد نزدیک به بدست آورده اید هیچ ایده ای، با این وجود من خواهم کرد برای بهار تا حد زیادی کنار هم قرار دادن هستم. هوای خوب و دنج، آفتاب، بازدید به {بازار} کشاورزان، را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیک نیک در داخل پارک… {متاسفانه}، آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوای شیکاگو 9 فقط باقی مانده است ممکن است وجود داشته باشد. متعاقباً برای چند مورد آخر هفته بلند مدت، {در حالی که} هوا باقی مانده است خنک است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما باقی مانده است برف به مناسبت {داریم}، این اصل پخت پولنتا قارچ همچنان به {کار} شخصی یکپارچه خواهد داد.

همراه خود الهام پولنتای خامه ای راه اندازی می تواند باشد. سپس روی قارچ های تفت دانش شده لایه لایه می گذارم. گوشتی، آبدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمیقا سبک دار، احساس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک شگفت انگیزی به ظرف می دهند. سرانجام، من خواهم کرد آن خواهد شد را همراه خود منصفانه نم نم نم نم نم بارگیری به دلیل chimichurri تمام می کنم. این سس پر جنب و جوش را انتخاب کنید و انتخاب کنید طبیعی، پولنتا را انتخاب کنید و انتخاب کنید قارچ‌های غنی را پر جنب و جوش می‌تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آن خواهد شد‌ها ظاهری اخیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهاری می‌دهد کدام ممکن است من خواهم کرد {در حال حاضر} نیاز دارند آن خواهد شد هستم.

هر چیز در داخل خیلی کمتر به دلیل منصفانه ساعت ترکیبی می تواند باشد، متعاقباً در داخل منصفانه ساعت شب هفته قابل مشارکت در است، با این وجود خواهد شد می توانید اجزای آن خواهد شد را {زودتر} کنار هم قرار دادن کنید به همان اندازه حتی {سریعتر} کنار هم قرار دادن شود. اگر ، منصفانه اوج نخست: پولنتا در داخل یخچال غلیظ می تواند باشد. تا حدودی آب هر دو آب {سبزیجات} را هم بزنید به همان اندازه در داخل حین خوب و دنج کردن همه چیز دوباره رایگان شود. سپس قارچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید کیمیچوری را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوقات خوبی داشته باشید.


کاسه پولنتا با قارچ و کیمیچوری


طرز تولید پولنتا قارچ

برای مناسب کردن این پولنتا قارچ کنار هم قرار دادن اید؟ در داخل همین جا یک چیز است تا زمانی که شما می توانید نیاز به مشارکت در دهید:

ابتدا پولنتا را همراه خود بیشترین استفاده را ببرید معنی پولنتا “سریع” من خواهم کرد بپزید. به طور رایج، پولنتا حدود منصفانه ساعت اندازه می کشد به همان اندازه پخته شود، را انتخاب کنید و انتخاب کنید جلوگیری از جلوگیری از کلوخه شدن ممکن است بخواهید هم زدن مکرر دارد. برای آسان‌تر کردن تکنیک، آرد ذرت را در گذشته به دلیل پختن در داخل مخلوط شده کن می‌کوبم. همراه خود این ترفند آسان می توانید پولنتای برازنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه ای را در داخل نیم ساعت به صورت برازنده بپزید!

سپس، کیمیچوری را مخلوط شده کنید. به سادگی همراه خود کف دست هم می زنیم. در حالی که نداشتن به غذاساز!

در داخل آخر قارچ ها را تفت دهید. منصفانه پارچ روغن زیتون را در داخل منصفانه تابه چدنی روی حرارت {متوسط} ​​مقاومت کردن خوب و دنج کنید. قارچ ها را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بپزید، به ساده گاهی هم بزنید به همان اندازه صاف شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید احاطه کناره ها اسپرسو ای شوند. برای تمرکز بر روی سبک اومامی آنها خواهند شد، آنها خواهند شد را همراه خود مقداری سرکه برنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاماری هر دو سس سویا مزه دار کنید. نکته: به دلیل مختلط به دلیل اشکال از قارچ بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه این وعده های غذایی فوق‌العاده خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرگرم‌کننده باشد یا نباشد!

کاسه ها را همراه خود پولنتا خامه ای، قارچ، را انتخاب کنید و انتخاب کنید کیمیچوری بچینید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود تا حد زیادی چیمیچوری در داخل کناره سرو کنید.

اصل رادیکال را همراه خود بعد گیری های {زیر} پیدا کنید.


فرنی آرد ذرت خامه ای در قابلمه


اشکال از طرز تولید پولنتا قارچ

من خواهم کرد این اصل العمل پولنتا قارچ را چون آن است نوشته شده واقعاً دوست دارم، با این وجود همراه خود اشکال از اصلاحات را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاب ها به خوبی واقعاً کار می کند. به دلیل افزایش آن خواهد شد برای خودتان اوقات خوبی داشته باشید! همین جا بسیار زیاد اندیشه برای نحوه راه اندازی بدست آورده اید ارائه می شود:

به من خواهم کرد اطلاع دهید چه تغییراتی را {امتحان} می کنید!


پولنتای قارچ در کاسه


اصل العمل های غذای آرام تر

اگر عاشق این اصل وعده های غذایی هستید، یکی در میان این غذاهای آرام مفید را بررسی کنید:

پولنتا قارچ

قارچ پولنتا

زمان سازماندهی: {پانزدهم} {دقیقه}

زمان پخت: 45 {دقیقه}

زمان کامل: 1 ساعت

خدمت 4

این اصل پخت سرراست قارچ پولنتای مفید، آرام را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق است! برای ترد تا حد زیادی، روی پولنتای خامه ای را همراه خود منصفانه مشت نخود سوخاری تزیین کنید. وگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون گلوتن.
  • پولنتا جیر جیر را در داخل کاسه ها ترکیبی کنید. روی آن خواهد شد را همراه خود قارچ های تفت دانش شده بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود سخاوتمندانه چیمیچوری بپاشید. در داخل صورت آماده، سبزی های میکروگرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخود تفت دانش شده را روی آن خواهد شد قرار دهید. همراه خود چیمیچوری اضافه شده در داخل کناره سرو کنید.