دستور پخت ماکارونی گل کلم – عشق و لیمو


این دستور پخت پاستا با گل کلم بوداده با طعم های روشن و درخشان، یک شام ساده و خوشمزه است. آرد سوخاری سوخاری ترد را روی آن قرار دهید.


پاستا گل کلم با آرد سوخاری سوخاری


این دستور پخت ماکارونی گل کلم از کجا شروع می شود؟! دوستان من این یک نگهبان است. گل کلم کاراملی شده بو داده با پاستا، کیپر، جعفری و آرد سوخاری برشته شده خوشمزه ترکیب می شود. من عاشق ترکیب طعم های روشن و خوش طعم و تضاد گل کلم لطیف با آرد سوخاری هستم. فرمول بلند به نظر می رسد، اما اجازه ندهید شما را فریب دهد. تهیه این پاستا گل کلم به طرز شگفت انگیزی آسان است. من و جک اوایل هفته گذشته شام ​​خوردیم…و دوباره دیشب. میشه بگی معتاد شدیم؟


مواد لازم دستور تهیه پاستا گل کلم


مواد لازم دستور تهیه پاستا گل کلم

برای تهیه این پاستا گل کلم به این مواد ساده نیاز دارید:

 • گل کلم، طبیعتا! این دستور غذا به طور کامل بسته بندی شده است.
 • ماکارونی من دوست دارم در این دستور غذا از کمپانیل استفاده کنم زیرا لبه های دندانه دار آن شبیه گل های گل کلم است. اگر آن را پیدا نکردید، یا اگر آن را در دست ندارید، یک پاستا کوتاه دیگر بچینید. یک پنی یا روتین نیز به خوبی کار می کند.
 • روغن زیتون اضافی یک سس ترش سبک به پوشاندن پاستا و اضافه کردن طعم به آن کمک می کند.
 • سیر برای طعمی تند و خوشمزه
 • آب لیموی تازه و پوست آن آنها درخشش خوشمزه ای را به این دستور پاستا گل کلم اضافه می کنند.
 • کپر برای طعم شور
 • پنیر پکورینو برای تهیه این دستور غذای گیاهی، به جای آن از پارمسان وگان استفاده کنید.
 • جعفری تازه طعم تازه آن باعث متعادل شدن کپر شور، شور و پنیر می شود.
 • تکه های فلفل قرمز – گرم کردن
 • و نمک و فلفل – برای اینکه همه طعم ها ظاهر شوند!

نکته آخر اینکه نودل ها را روی نودل می گذارید خرده نان برشته شده. من آنها را با پوست لیموترش و پنیر بیشتری مزه دار می کنم تا طعم آن عمیق تر شود!

دستور کامل را با اندازه گیری در زیر بیابید.


گل کلم خام روی سینی پخت قرار می گیرد


این دستور غذا از یک کله گل کلم استفاده می کند، اما وقتی آن را می خورید آنقدر احساس نمی شود. زمانی که نرم و قهوه ای طلایی شد، گل کلم واقعا با پاستا ترکیب می شود، که خوردن این غذا را بسیار سرگرم کننده می کند!


گل کلم برشته شده روی سینی پخت با قاشق چوبی


نکات دستور پخت پاستا گل کلم

 • گلچه های گل کلم را کوچک نگه دارید. به این ترتیب، آنها یکپارچه با ماکارونی ترکیب می شوند. این غذا زمانی بهترین است که گل کلم نرم و کاراملی شده و ماکارونی آل دنته را در هر لقمه بخورید.
 • گل کلم را تفت دهید تا قهوه ای شود. اگر پیشخوان شما خاموش شده و گل کلم هنوز قهوه ای نشده است، به تفت دادن ادامه دهید! قهوه ای شدن برای طعم کلی پاستا ضروری است. شیرینی و ساقه هایی را اضافه می کند که نمی خواهید از دست بدهید. پس وقت بگذارید تا گل کلم طعم دلپذیر و گرمی در فر پیدا کند. به من اعتماد کن، ارزشش را خواهد داشت!
 • از آب ماکارونی بیشتر از آنچه فکر می کنید نیاز دارید استفاده کنید. آب پخت ماکارونی ماده مخفی این دستور غذاست. بسته بندی شده با نشاسته از ماکارونی، روغن زیتون، آب لیمو و سیر در یک سس سبک با هم ترکیب می شوند. از شما می خواهم یک فنجان و یک ربع برای دستور تهیه کنید که ممکن است در ابتدا زیاد به نظر برسد. از استفاده از آن (یا حداقل بیشتر آن) نترسید. ماکارونی را آبکی نمی کند! در عوض، با ظرف مخلوط می شود و آن را مرطوب تر و خوش طعم تر می کند.


کمپانیل در فر هلندی با قاشق چوبی


پیشنهادات سرو پاستا گل کلم

وقتی آماده خوردن شدید، پاستا گل کلم را با پوست لیموی اضافی و دوش سخاوتمندانه آرد سوخاری سوخاری تزیین کنید. در حین غذا خوردن آرد سوخاری بیشتری در دسترس داشته باشید. آنقدر کرانچ خوب اضافه می کنند که من همیشه تا نیمه اسپری می کنم!

این ماکارونی گل کلم در نوع خود یک وعده غذایی رضایت بخش است، اما به خوبی با سالاد همراه است. سعی کنید آن را با هر یک از این دستور العمل ها سرو کنید:

غذا را با شراب سفید و نان خرد شده خوب کامل کنید. لذت بردن!


دستور پخت ماکارونی گل کلم


دستور العمل های ماکارونی مورد علاقه بیشتر

اگر این پاستا گل کلم را دوست دارید، یکی از دستور العمل های ماکارونی زیر را امتحان کنید:

پاستا گل کلم

زمان آماده سازی: 15 دقیق

زمان پخت و پز: 45 دقیق

زمان کل: 1 ساعت

خدمت 4

بسته بندی شده با طعم های روشن و درخشان، این پاستا گل کلم بوداده ساده و خوشمزه است. هنگام سرو آرد سوخاری اضافی را در دسترس داشته باشید. به قدری ترد خوبی به ظرف اضافه می کنند که من همیشه آن را تا نیمه می پاشم!

 • گل کلم را طبق این دستور تفت دهید و از گزینه های اضافه شده لیمو، جعفری و پوست پارمزان صرفنظر کنید. آرد سوخاری ادویه دار را طبق این دستور درست کنید.
 • یک قابلمه بزرگ آب نمک را بجوشانید. ماکارونی را طبق دستورالعمل بسته آماده کنید، بپزید تا تمام شود. قبل از خشک کردن پاستا، ½ فنجان از آب ماکارونی نشاسته ای را بردارید و کنار بگذارید. پاستا را صاف کنید.

 • پاستا را در قابلمه برگردانید، روغن زیتون، کیپر، سیر و گل کلم تفت داده شده را اضافه کنید و خوب هم بزنید. نصف آب ماکارونی ذخیره شده را اضافه کنید و خوب هم بزنید. در صورت خشک شدن ماکارونی، پوست لیمو، آب لیمو، پنیر و باقیمانده آب ماکارونی را اضافه کنید.

 • جعفری و فلفل قرمز را اضافه کنید و با نمک و فلفل بیشتر مزه دار کنید.

 • برای تزیین با آرد سوخاری و بیشتر پوست لیمو سرو کنید.

رژیم لاغری سریع