اصل غذای کرمی پولنتا – {عشق} را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیمو


این اصل غذای پولنتا خامه ای به لطف منصفانه مرحله سازماندهی آسان، برای عجله همراه خود هم ترکیبی می تواند باشد. آن قرار است را شناخته شده به عنوان منصفانه غذای جانبی سرو کنید، هر دو برای بازسازی آن قرار است به حداقل یک وعده غذایی، چاشنی های خوش سبک اضافه کنید.


پولتنا


همه شما فقط در مورد پاستا را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیتزا ایتالیایی هورا می کشند، اما چه زمانی به دلیل من می روم بپرسید، پولنتا به یکسان بعد نیاز به {عشق} است. منصفانه فرنی شمال ایتالیا کدام ممکن است به دلیل آرد ذرت خشن آسیاب شده نوسازی شده است، پولنتا به طرز شگفت انگیزی خامه ای است، همراه خود سبک تا حدودی شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره ای ذرت. برخلاف فرنی محیط دوسر، این غذای استاندارد صبحانه نخواهد بود. اگرچه به طور معمول است آن قرار است را برای صبحانه می‌خورم (به صفحه وب 49 {عشق} را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیمو به صورت روزانه مراجعه کنید!)، معمولاً به دلیل این فرنی راحت را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش سبک برای شام لذت بردن می‌برم. روی آن قرار است چسبناک، سبزی، {سبزیجات} پخته شده هر دو سس خوش سبک، به حداقل یک غذای دوست داشتنی بازسازی می تواند باشد.

در داخل {زیر}، معنی غالب من می روم برای تولید پولنتای خامه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید راحت را در داخل نیاز به ترین زمان، به علاوه معنی های {مورد علاقه} من می روم برای سرو آن قرار است را پیدا خواهید کرد. منصفانه موارد امتحان کنید، در داخل تلنگر سیب زمینی، ماکارونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نان می توانید داشته باشید جای کاملاً می تواند داشته باشد. آسان، مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهمتر به دلیل همه شما خوش ذوق است.


مواد تشکیل دهنده دستور پولنتا


بدانید که چگونه پولنتا دقیق کنیم

پولنتا به حداقل یک غذای با کلاس نامیده می شود – هم زدن آن قرار است روی محدوده می‌تواند به همان اندازه منصفانه ساعت اندازه بکشد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سادگی می‌توان غیر از فرنی یکدست، به حداقل یک آشیانه مبتلا به توده ختم شد. با این وجود وقتی پولنتا نیاز دارم، آن قرار است را نیاز دارم اکنون، متعاقباً من می روم یک استراتژی ساده برای تولید پولنتا خامه ای “سریع” راه اندازی کردم.

در گذشته به دلیل تنظیم پخت، آرد ذرت را در داخل ترکیبی کن می زنم به همان اندازه دانه ها خیلی کمتر خشن شوند. پولنتا کدام ممکن است همراه خود این آرد ذرت مرغوب دقیق می‌شود، قابل توجه خامه‌ای است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل کسری به دلیل زمان پخته می‌شود. روزی کدام ممکن است این سیستم را بررسی کنید، مطمئناً نیست به دلیل آن قرار است استفاده بیشتر از نخواهید کرد! آگاه باشید: این سیستم همراه خود Polenta خشن آسیاب صورتی باب واقعاً کار می کند.

بعد به دلیل اینکه آرد ذرت را در داخل ترکیبی کن ریختید، آن قرار است را همراه خود انگشتان شخصی الک کنید به همان اندازه کلوخه ها کنار شوند. سپس 3 فنجان آب را در داخل قابلمه ای بریزید به همان اندازه بجوشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گام به گام پولنتا را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدام هم بزنید.

منصفانه فنجان آب اضافه شده به ماهیتابه اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان ربع ساعت به هم زدن با آن همراه باشید. اگر پولنتا تنظیم به جوشیدن کرد، حرارت را به میزان مورد نیاز کم کنید. اگر فرنی خیلی غلیظ شد، به همان اندازه 1/2 فنجان آب اصولاً هم بزنید.

شعله را خاموش کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه پارچ روغن زیتون را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا حدودی نمک به آن قرار است اضافه کنید. بگذارید 5 {دقیقه} در گذشته به دلیل وعده های غذایی، در داخل بسته نرم افزاری نگه دارد. افتخار کردن!


آرد ذرت درشت و ریز آسیاب شده در کاسه ها


رهنمودها اصل پخت پولنتا

 • در گذشته به دلیل پختن آرد ذرت ترکیبی شده را الک کنید. بعد به دلیل اینکه آرد ذرت را در داخل ترکیبی کن بریزید، تفاله های ریز احتمال دارد چسبیدن با هم پیدا می کنند. برای اینکه در داخل پولنتای پخته شده همراه خود توده های عظیم مواجه نشوید، آرد ذرت ترکیبی شده را همراه خود چنگال هر دو انگشتان شخصی الک کنید به همان اندازه مقدار زیادی دانش شوند.
 • {در حالی که} آرد ذرت را در داخل آب جوش می ریزید، مدام هم بزنید. مقدار زیادی غیر زمینی ترین فریب در داخل تولید پولنتا هستند، با این وجود اجتناب به دلیل قرار است به آنها بروند سرراست است. آرد ذرت را گام به گام در داخل آب بریزید – 9 یکباره – را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل حین مشارکت در آن قرار است مدام هم بزنید. هم زدن ادامه دار پودر ذرت را به طور مساوی در داخل آب ظریف می تدریجی، متعاقباً فرصتی برای ترکیبی شدن در امتداد طرف هم نخواهند داشت.
 • چون آن است می نشیند غلیظ می تواند باشد. پولنتا پخته شده برای عجله غلیظ می تواند باشد، متعاقباً اگر آرزو ندارید فوری آن قرار است را بخورید، احتمالاً نیاز به در گذشته به دلیل سرو آن قرار است را نازک کنید. پولنتا غلیظ شده را بازهم دوباره روی حرارت کسل کننده خوب و دنج کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل صورت خواستن آب هر دو روغن زیتون بیشتری به آن قرار است اضافه کنید به همان اندازه به غلظت دلخواه تان برسد. در گذشته به دلیل سرو حتما چاشنی ها را بچشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصلاح کنید. بعد به دلیل اینکه مایع اضافه شده را اضافه کردید، احتمالاً به نمک یکی دیگر می خواهد.


پولنتا با قارچ و چیمیچوری


استراتژی ها سرو پولنتا

پولنتا منصفانه بوم تمیز باورنکردنی برای تاپینگ های خوش سبک است. آسان تر، من می روم به دلیل آن قرار است شناخته شده به عنوان منصفانه غذای جانبی همراه خود دوش چسبناک پارمزان رنده شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل سیاه اخیر انصراف خورده لذت بردن می برم. در داخل مواقعی، نخود تفت اطلاعات شده هر دو آجیل کاج برشته شده را برای ترد اضافه می کنم. در هر مورد دیگر، روی آن قرار است را همراه خود منصفانه سبزی پخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه سس پرخطر می‌ریزم به همان اندازه خودش شناخته شده به عنوان منصفانه وعده های غذایی دقیق شود:

 • {سبزیجات} پخته شده یکی از بهترین راه ها برای افزودن احساس دلچسب، غنا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک به پولنتای خامه ای هستند. امتحان کنید آن قرار است را همراه خود کلم بروکلی تفت اطلاعات شده، کلم بروکسل، گوجه فرنگی، کدو حلوایی، هر دو گل کلم، همراه خود {سبزیجات} ترکیبی کبابی هر دو کدو بی تجربه، هر دو همراه خود قارچ سرخ شده ترکیبی کنید.
 • منصفانه سس پرخطر برای بازسازی این وعده های غذایی به دلیل منصفانه غذای جانبی به حداقل یک غذای شگفت انگیز کلیدی است. من می روم ویژه به ویژه آن قرار است را همراه خود سس مارینارا خودساخته، پستو هر دو چیمیچوری واقعاً دوست دارم.

دوست خوب دارید پولنتا را بدانید که چگونه سرو کنید؟ در داخل بازخورد به من می روم اطلاع دهید!


دستور پخت پولنتا خامه ای


ایده ها تهیه شام اصولاً

اگر دوست خوب داشتید طرز تولید پولنتا را یاد بگیرید، یکی در میان این اجزای تهیه شام مفید را بررسی کنید:

سوپ ذرت خامه ای

زمان سازماندهی: 5 {دقیقه}

زمان پخت: 25 {دقیقه}

زمان کل شما: 30 {دقیقه}

خدمت 4

این پولنتا خامه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید راحت منصفانه غذای جانبی هر دو پیش غذای خوش ذوق است! چون آرد ذرت را در گذشته به دلیل پختن در داخل ترکیبی کن می زنم، در داخل همانقدر کم زمان به هم می رسد، متعاقباً برای عصر های شلوغ فوق العاده است.

 • 1 فنجان پولنتای سنگی*
 • 4 به همان اندازه 4 1/2 فنجان ها اب، جدا کردن شده
 • 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون اضافه شده
 • 1/2 بررسی نمک اقیانوس، اصولاً برای سبک ارائه
 • در داخل ترکیبی کن، پولنتا خشک را بکوبید به همان اندازه دانه ها خیلی کمتر خشن شوند. این به پولنتا احساس خامه ای می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به پخت {سریعتر} آن قرار است پشتیبانی می تدریجی. به دلیل ترکیبی کن بیرون از در بیاورید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستان شخصی را با استفاده از پولنتا خشک بگذرانید به همان اندازه اطمینان داشته باشید کدام ممکن است هیچ توده ای {وجود ندارد}.

 • در داخل منصفانه قابلمه {متوسط}، 3 فنجان آب را روی حرارت کسل کننده قرار دهید. پولنتا را {به آرامی} هم بزنید. 1 فنجان نه آب اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان ربع ساعت بجوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرتباً هم بزنید. اگر پولنتای می توانید داشته باشید خیلی غلیظ است، ½ فنجان آب بقیه را همراه خود هم ترکیبی کنید. پولنتا نیاز به خامه ای باشد یا نباشد.

 • حرارت را خاموش کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن زیتون را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک اقیانوس را همراه خود همزن بزنید. بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید 5 {دقیقه} نگه دارد. مزه دار کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب و دنج سرو کنید.

نکته: پولنتا همراه خود {نشستن} غلیظ می تواند باشد. اگر فوری آن قرار است را سرو نمی کنید، می توانید آن قرار است را همراه خود هم زدن در داخل آب هر دو روغن زیتون اصولاً خوب و دنج کنید به همان اندازه بازهم دوباره برازنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه ای شود.
*من می روم به دلیل آسیاب صورتی باب استفاده بیشتر از می کنم