دستور العمل نهایی ناچوس – عشق و لیمو


طرز تهیه بهترین ناچوهای خانگی را بیاموزید! این غذاها مملو از غذای بی‌نظیر و تثبیت‌های تازه هستند، پیش‌غذا یا میان‌وعده روز بازی هستند.


ناچوس بارگذاری شد


اگر در حال تماشای Super Bowl این آخر هفته هستید، شما دارند برای تهیه این دستور ناچوس اگر این آخر هفته Super Bowl را تماشا نمی کنید، هنوز هم باید این دستور ناچوس را درست کنید. من و جک شاید طرفدار فوتبال نباشیم، اما طرفدار غذاهای فوتبال هستیم. این ناچوهای بارگذاری شده به همان اندازه خوب هستند. هر لقمه ترکیبی عالی از بافت های ترد، خامه ای و طعم های تند و تند دارد. آنها را به عنوان پیش غذا سرو کنید یا برای شام بخورید. در هر صورت، کل بشقاب ظرف چند دقیقه از بین خواهد رفت.


مواد تشکیل دهنده دستور ناچوس


مواد لازم دستور غذای ناچوس

خوب، زمان اعتراف: طعم این ناچوهای خانگی شبیه پنیری‌ترین ناچوهایی است که تا به حال خورده‌اید… اما هیچ پنیری در این دستور پیدا نخواهید کرد. در واقع، این کاملا وگان است! به جای اینکه چیپس تورتیلا را با گوشت چرخ کرده و پنیر رنده شده پر کنم، از این تاپینگ های گیاهی ناچو استفاده می کنم:

 • پنیر ناچو وگان – این کیسو وگان بی‌نظیر و لذیذ مانند چیز واقعی خامه‌ای و خوشمزه است! من آن را با مواد غذایی ساده و کامل مانند سیب زمینی شیرین مخلوط، سیب زمینی زرد، بادام هندی و مخمرهای مغذی درست می کنم. این ناچو را با طعمی شبیه پنیر چدار پر می کند.
 • گوشت تاکوی گیاهی – من دو دستور غذای گیاهی تاکو دارم و هر دو روی این ناچوها خوشمزه هستند. یکی از آنها ترکیبی گوشتی و خوش طعم از قارچ شیتاکه و گردو است. دیگری از یک جایگزین گوشت چرخ کرده گیاهی خریداری شده در فروشگاه استفاده می کند. پخته شده با ترکیب چاشنی تاکو خانگی از پودر چیلی، پودر پیاز و زیره، کمی تند و فوق العاده دلچسب است. از هر طرف که بروید، ناامید نخواهید شد!

وقتی چیپس‌های تورتیلا را با سس پنیر می‌پاشم و روی گوشت تاکو می‌پاشم، ناچو را با این مواد تازه تمام می‌کنم:

 • گشنیز تازه و پیاز سبز خلال شده،
 • تربچه ترد،
 • آووکادوی خامه ای،
 • گوجه فرنگی آبدار،
 • هالاپینو تند،
 • و پیاز قرمز ترشی برای پاپ.

این ترکیب بسیار خوشمزه است! گوشت یا پنیر را یک ذره از دست نخواهید داد.

دستور کامل را با اندازه گیری های زیر پیدا کنید.


سس پنیر ناچو


بهترین نکات دستور پخت ناچوس

 • آنها را درست قبل از سرو جمع کنید. این ناچوها درست بعد از اینکه چیپس ها ترد هستند و سس پنیر و گوشت تاکو هنوز گرم هستند بهتر است. اگر آنها برای مدت طولانی بنشینند، چیپس ها در زیر کیزو نرم می شوند. هیچ کس ناچو خیس دوست ندارد، بنابراین همیشه آنها را درست قبل از خوردن جمع کنید.
 • هیچ تراشه ای را از روی آن باز نکنید! یکی از حیوانات خانگی من در حال خوردن لایه بالایی یک بشقاب ناچو پر شده و پیدا کردن یک پشته چیپس لخت زیر آن است. برای ساختن یک سینی ناچو استثنایی، مطمئن شوید که یراق آلات را در سرتاسر لایه‌بندی کنید و روی هر تراشه مقداری چیزی قرار دهید.
 • خلاق باش! ترکیب رویه در دستور زیر دینامیت است، اما هزاران تثبیت دیگر در اینجا نیز خوشمزه خواهد بود. از ایجاد ترکیبی از تاپینگ های ناچو که دوست دارید لذت ببرید! به جای آووکادو از گواکامول استفاده کنید یا پیکو د گالو را با گوجه فرنگی و پیازچه خرد شده عوض کنید. به جای سرانو، روی ناچوها را با ترشی هالاپنیو پر کنید، یا گوشت تاکو را با لوبیا سیاه یا لوبیای سرخ شده جایگزین کنید. سعی کنید عروسک های خامه ترش گیاهی را اضافه کنید، یا برای یک پیچ و تاب شیرین شگفت انگیز، ناچو را با سالسا انبه یا آناناس تمام کنید. به من بگویید چه تغییراتی را امتحان می کنید!


دستور پخت ناچوس


اسنک های روز بازی مورد علاقه بیشتر

اگر عاشق این دستور ناچوس هستید، یکی از این میان وعده های روز بازی را امتحان کنید:

Nachos نهایی لود شده

زمان آماده سازی: 20 دقیقه

زمان پخت: 10 دقیقه

زمان کل: 30 دقیقه

خدمت 4

دستور العمل نهایی ناچوس! مملو از پنیر ناچو وگان، گوشت تاکوی گیاهی، آووکادو و موارد دیگر، پیش‌غذای مهمانی یا میان‌وعده روز بازی هستند.

 • چیپس های تورتیلا را روی یک بشقاب یا ورقه پخت پخش کنید. با سس پنیر بریزید و روی آن تاکو “گوشت”، گوجه فرنگی، پیازچه، سرانو، آووکادو، تربچه و پیاز ترشی را روی آن قرار دهید. با گشنیز بپاشید و با تکه های لیموترش برای فشرده شدن سرو کنید.