اصل العمل دوکا – {عشق} را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیمو


دوکا مخلوطی به دلیل آجیل، دانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه جات است کدام ممکن است به دلیل مصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاورمیانه می آید. ترد را انتخاب کنید و انتخاب کنید لذیذ، آن خواهد شد ها در داخل وعده های غذایی، {سبزیجات} را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسبابک ها نه خوش ذوق هستند!


چاشنی دوکا


من خواهم کرد هفته قبلی خوب دسته فشرده به دلیل این اصل پخت آسان دوکا را مناسب کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل عرض چند قبلی روز هر قسمت به دلیل بین سر خورد. این فرم چاشنی است که قادر خواهید بود روی هر قسمت بپاشید، به دلیل تخم خروس های همزده در داخل صبح را انتخاب کنید و انتخاب کنید نان بررسی آووکادو گرفته به همان اندازه {سبزیجات} برشته برای شام. اساساً، در هر زمان که که می روید خوب غذای آسان مناسب کنید، Dukkah ممکن است به خواهید داشت در داخل مشارکت در آن خواهد شد پشتیبانی تنبل.

دوکا {چیست}؟

دوکا مخلوطی به دلیل آجیل، دانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه های خاورمیانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصر است. ترکیبات از محسوس کاملاً متفاوت است، اگرچه تعداد زیادی از آجیل های برشته شده، دانه های کنجد، گشنیز را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیره به دلیل معمول ترین افزودنی ها هستند. چون آن است امی چاپلین در داخل راهنما پختن شام شخصی نوشته است در داخل محل اقامت در داخل خوب آشپزخانه فشرده وعده های غذاییدوکا به‌طور عادی به‌عنوان چاشنی در داخل روغن زیتون را انتخاب کنید و انتخاب کنید نان سرو می‌شود، اگرچه رویکرد‌های بیشترین استفاده را ببرید آن خواهد شد دلیل جا ختم نمی‌شود (تعدادی از اسبابک ها {مورد علاقه} من خواهم کرد را در داخل {زیر} ببینید!). امروزه دوکای کنار هم قرار دادن در داخل تعداد زیادی از ادویه‌فروشی‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواربارفروشی‌ها قابل دستیابی است، با این وجود برای افتخار داشتن عالی سبک، واقع مفید می‌کنم خودتان آن خواهد شد را در داخل محل اقامت مناسب کنید.


مواد تشکیل دهنده دستور Dkka


اجزا اصل Dkka

من خواهم کرد {نسخه} خودم خیلی خودم به دلیل این مخلوط ادویه مصری را همراه خود 7 ماده آسان مناسب می کنم:

 • فندق را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسته ممکن است سبک ترد را انتخاب کنید و انتخاب کنید غنی را اضافه می کنند.
 • دانه های کنجد – وقتی دارید به دلیل ترکیبی سیاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سفید بیشترین استفاده را ببرید!
 • زیره را انتخاب کنید و انتخاب کنید گشنیز آسیاب شده – من خواهم کرد به دلیل {نسخه} های آسیاب شده این ادویه ها استفاده بیشتر از می کنم در نتیجه همه وقت در داخل دسترسم است، اما چه زمانی در داخل آشپزخانه تان دانه های گشنیز فشرده هر دو زیره دارید، آرام آن خواهد شد ها را گزینه جایگزین برای کنید! همراه خود 34 قاشق چایخوری به دلیل {هر} چاشنی غیر از 1/2 قاشق چایخوری برخاستن کنید. پس {از مخلوط کردن} دوکا همراه خود هم، چاشنی آن خواهد شد را به دلخواه تغییر کنید.
 • دانه های وینیل ممکن است {عطر} را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک فوق العاده را به این مخلوط آسان ادویه اضافه می کنند.
 • را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک اقیانوس – برای پاپ کردن سبک های خاکی، آجیلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب و دنج!

اصل فشرده را همراه خود اندازه گیری گیری در داخل {زیر} بیابید.


آجیل و دانه های بو داده در غذاساز


نحوه راه اندازی عرشه

طرز تولید دوکا ساده است! در داخل همین جا نحوه {کار} به رئوس مطالب {زیر} است:

ابتدا مغزها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه ها را برشته کنید. فندق را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسته را در داخل خوب ماهیتابه کودک نوپا روی حرارت {متوسط} ​​قرار دهید. نان بررسی را همراه خود هم زدن به مدت زمان 2 به همان اندازه 3 {دقیقه} هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است {معطر} شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخاستن به اسپرسو ای شدن تنبل، هم بزنید. کنجد را انتخاب کنید و انتخاب کنید رازیانه را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب {دقیقه} نه تفت دهید. معمولاً هم بزنید وگرنه دانه ها می سوزند!

مغزها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه های برشته شده را به غذاساز منتقل کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیره، گشنیز را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک را اضافه کنید.


مخلوط ادویه Dkka در غذاساز


سپس ترکیبی ادویه را آسیاب کنید. از نظر تاریخی، دوکا همراه خود بیشترین استفاده را ببرید هاون را انتخاب کنید و انتخاب کنید هاون مناسب می شد. در حقیقت، به آموزش داده شده است Serious Eats، شناسایی آن خواهد شد در حقیقت به دلیل خوب عبارت مصری-عربی به معنای “له کردن” هر دو “کوبیدن” گرفته شده است. با این وجود، بیشترین استفاده را ببرید خوب غذاساز همراه خود کسری به دلیل دردسر {تأثیر} مشابهی را به کف دست می‌آورد، به همین دلیل این همان چیزی است که من خواهم کرد برای مناسب کردن دوکا در داخل محل اقامت به دلیل آن خواهد شد استفاده بیشتر از می‌کنم. اما چه زمانی هاون را انتخاب کنید و انتخاب کنید هاون دارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترجیح می دهید به دلیل آن خواهد شد بیشترین استفاده را ببرید، به دلیل آن خواهد شد بیشترین استفاده را ببرید! ترکیبی را هم بزنید هر دو هم بزنید به همان اندازه مغزها خشن آسیاب شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقداری به دلیل تکه های بهتر گردو باقی نگه دارد.

همراه خود نمک، زیره هر دو گشنیز تا حد زیادی مزه دار کنید… را انتخاب کنید و انتخاب کنید بس! نیمکت را در داخل خوب ظرف دربسته در داخل دمای اتاق به مدت زمان 2 هفته حفظ کنید.


با قاشق چوبی در یک کاسه نیمکت بزنید


پیشنهاداتی فراهم کردن کنید

در داخل همین جا تعدادی از رویکرد های {مورد علاقه} من خواهم کرد برای بیشترین استفاده را ببرید این مخلوط ادویه خوش ذوق ممکن است وجود داشته باشد:

 • شناخته شده به عنوان خوب شیرجه تا حدودی پیتا هر دو نان ترد را در داخل روغن زیتون آغشته کنید، سپس آن خواهد شد را در داخل شب فرو ببرید. روغن به {چسبیدن} آجیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه ها به نان پشتیبانی می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن خواهد شد را به حداقل یک پیش وعده های غذایی هر دو میان وعده غنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل قبول دوباره کاری می تنبل.
 • در داخل شیرجه در گذشته به دلیل سرو روی حمص، بابا قنوش هر دو لبنه خودت کار کن بپاشید.
 • روی تخم خروس هم زده، آب پز و حتی آب پز.
 • روی نان بررسی آووکادو. تا حد زیادی همراه خود نخود سوخاری، {سبزیجات} اخیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب لیمو تزیین کنید.
 • روی {سبزیجات} کبابی هر دو کبابی. این دوکا را در داخل اصل پخت هویج سوخاری پیدا خواهید کرد. ممکن است همچنین روی کدو، کلم بروکلی هر دو گل کلم برشته شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بادمجان هر دو کدو بی تجربه تفت دانش شده شدید بهترین است.
 • در داخل توانایی های آسان. آن خواهد شد را روی سالاد چغندر بوداده هر دو سالاد هویج رنده شده بپاشید.

دوست خوب دارید به دلیل عرشه روش صحیح بیشترین استفاده را ببرید؟ در داخل بازخورد به من خواهم کرد اطلاع دهید!


دستور پخت دوکا


تا حد زیادی ترکیبات ادویه {مورد علاقه} خودت کار کن

اگر این اصل دوکا را دوست خوب دارید، یکی در میان ترکیبات ادویه خودت کار کن {زیر} را بررسی کنید:

نیمکت

زمان سازماندهی: 6 از محسوس

زمان پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز: 4 از محسوس

زمان همه: 10 از محسوس

خدمت 8 12

دوکا یک ترکیب ادویه مصری است کدام ممکن است به دلیل مغزها، دانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه جات بوداده مناسب می تواند باشد. این {نسخه} به سادگی در داخل غذاساز مناسب می تواند باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه 2 هفته در داخل ظرف دربسته در داخل دمای اتاق حفظ می تواند باشد. راهی که در آن های {مورد علاقه} من خواهم کرد برای بیشترین استفاده را ببرید آن خواهد شد را در داخل پست نخست پیدا کنید!

 • ½ فنجان فندق نپخته
 • ¼ فنجان پسته همراه خود منافذ و پوست نپخته
 • ¼ فنجان دانه های کنجد
 • ¼ قاشق کودک نوپا دانه های وینیل
 • ½ قاشق کودک نوپا گشنیز آسیاب شده
 • ½ قاشق کودک نوپا زیره آسیاب شده
 • ¼ به همان اندازه ½ قاشق کودک نوپا نمک اقیانوس
 • در داخل خوب تابه کودک نوپا روی حرارت {متوسط}، فندق را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسته را به مدت زمان ۲ به همان اندازه ۳ {دقیقه} هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است {معطر} شود تفت دهید. کنجد را انتخاب کنید و انتخاب کنید رازیانه را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب {دقیقه} نه تفت دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدام هم بزنید به همان اندازه نسوزند.

 • مغزها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه ها را به ترکیبی کن بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید گشنیز، زیره را انتخاب کنید و انتخاب کنید ½ قاشق چایخوری نمک را اضافه کنید. ترکیبی را هم بزنید به همان اندازه ریز دانش شود. در داخل صورت آماده همراه خود نمک بیشتری مزه دار کنید.

 • برای توصیه ها خدماتی به پست {وبلاگ} نخست مراجعه کنید.