در مورد قوانین جداسازی مدرسه نیویورک س questionsال داشته باشید. ما پاسخ داریم


دوشنبه شب ، الیزابت باتین مطلع شد که کلاس پیش دبستانی پسرش در PS 87 در منهتن به دلیل قرار گرفتن در معرض شخصی که COVID-19 را آزمایش می کند ، به مدت 10 روز تعطیل است. باتین شگفت زده شد: مقامات گفتند تغییرات اخیر در تعطیلی شهرها برای کاهش انزوای کلاس ها انجام شده است و این تغییرات در همان روز اعمال شد. او گفت: “ما همه گیج هستیم که کل کلاس پس از اعلام هفته گذشته تعطیل شد.”

همانطور که معلوم شد ، دانش آموزان پیش دبستانی با یک معلم آزمون مثبت ملاقات کردند ، که منجر به بسته شدن کلاس درس آنها و چند نفر دیگر شد. اکنون صدها دانش آموز باید قرنطینه شوند.

به گفته چندین والدین ، ​​معلم در برابر شرایط اضطراری و علائم جزئی واکسینه شده است. وزارت آموزش و پرورش این موضوع را تایید نکرده است.

حالا باتین س questionsالاتی دارد. او می خواهد بداند چرا – تحت سیاست جدید – فرزندش باید پس از ملاقات با یک فرد نقاب دار ، که ممکن است نیم ساعت واکسینه شده باشد ، قرنطینه کند ، اما نه لزوماً اگر کودک به مدت طولانی در کلاس دانش آموزی خوب شرکت کرده باشد. او تعجب می کند که چرا دانش آموز کلاس دوم او به معلم نرسید اما مطمئناً قبل از مهد کودک به پسرش رسید و نیازی به قرنطینه نداشت.

سخنگوی اداره آموزش و پرورش گفت که این سیاست از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پیروی می کند که توصیه می کند دانش آموزانی که بیش از 15 دقیقه با بزرگسال مبتلا به COVID برخورد می کنند و بین آنها کمتر از 6 پا فاصله دارد ، حتی اگر از ماسک استفاده می کنند ، قرنطینه شوند. مقامات گفتند که آنها به وضوح اعلام کرده اند که از این دستورالعمل ها پیروی خواهند کرد. اما باتین گفت که بسیاری از والدین سیاست های جدید را نمی دانند یا درک نمی کنند. “چرا مدرکی به او ندادند؟” او پرسید.

برای دستیابی به این هدف ، در اینجا چند س questionsال در مورد پروتکل های قرنطینه جدید ارائه شده توسط والدین به WNYC / Gothamist ، و برخی از پاسخ ها بر اساس پاسخ های اداره آموزش و پرورش شهر مطرح شده است.

چه کسی رابطه نزدیکی با محیط مدرسه دارد؟

محیط های داخلی ، دانش آموزان در یک کلاس بیش از 15 دقیقه تحت پوشش هستند سه دانش آموز پا کسانی که نتیجه آزمایش آنها مثبت است در نظر گرفته می شود روابط نزدیک. دانش آموزان بیش از 15 دقیقه وقت صرف می کنند شش پا بزرگسال کسانی که تست مثبت دارند نیز روابط نزدیک ، چه رو در رو و چه غیر حضوری در نظر گرفته می شوند.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

قوانین چگونه بر روابط واکسینه شده و غیر واکسینه شده تأثیر می گذارد؟

بدون علامت واکسینه شده دانش آموزان و بزرگسالان نیازی به قرنطینه ندارند. بدون علامت واکسینه نشده به دانش آموزان و بزرگسالان دستور داده می شود که به مدت ده روز قرنطینه کنند.

آیا در صورتی که کودک یا معلم در کلاس درس فرزندش آزمایش مثبت دریافت کند ، والدین مطلع می شوند ، حتی اگر به نظر او رابطه صمیمی نداشته باشد؟

همه دانش آموزان و کارکنان از مورد مثبت مطلع خواهند شد در مدرسه، و افراد در تماس نزدیک مطلع خواهند شد. اما همه یک الف نیستند کلاس به آنها یک مورد مثبت در کلاس گفته می شود ، مگر اینکه تصور شود که آنها رابطه نزدیکی دارند.

چه کسی کودکانی را که به عنوان “رابطه نزدیک” افشا شده اند تعیین می کند؟ آیا این مسئولیت معلم کلاس است؟

تیم آزمایش و ردیابی شهر با مدیران برای شناسایی مخاطبین نزدیک همکاری خواهد کرد.

درخت تصمیم گیری در رابطه دانش آموزان خارج از کلاس درس و اینکه آیا آنها منزوی هستند

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

اگر تصور می شود که دانش آموزی رابطه نزدیکی با فردی دارد که نتیجه آزمایش او مثبت است ، آیا خواهر و برادرهای آنها مجبورند در خانه بمانند؟

فقط دانش آموزانی که در موارد خوب رابطه نزدیک دارند ، باید در خانه بمانند. خواهران و برادرها مجبور نیستند در خانه بمانند مگر اینکه مورد مثبتی در مدرسه داشته باشند.

وقتی دانش آموزان تصمیم می گیرند “تماس نزدیک” داشته باشند و به مدت 10 روز در خانه قرنطینه شوند ، چه کسی تدریس می کند؟

دانش آموزان در تمام مقاطع تحصیلی در خانه از معلم خود شغل می گیرند و می توانند در “ساعت اداری” ثبت نام کنند. در مواردی که کل کلاس کوچکتر است ، کودکان واکسینه نشده قرنطینه می شوند ، معلم کل کلاس را آموزش می دهد.

تماس های بسته شده تا چه مدت می تواند به کلاس بازگردد؟

آنها می توانند در روز 5 آزمایش کنند و اگر نتیجه منفی باشد ، می توانند در روز 8 بازگردند. در صورت عدم آزمایش ، می توانند در روز 11 بازگردند.

بسیاری از دانش آموزان در کلاس های درس خود ناهار می خورند. آیا همه دانش آموزان کلاس به عنوان “ارتباط نزدیک” در نظر گرفته می شوند زیرا در هنگام ناهار مخفی نمی شوند؟

آره. همه دانش آموزان واکسینه نشده که با هم در کلاس غذا بخورند ، نزدیک تلقی می شوند. اگر کودکان زیر 12 سال که واجد شرایط واکسیناسیون نیستند در کلاس های خود ناهار بخورند و وضعیت مثبتی وجود داشته باشد ، کل کلاس به مدت 10 روز در قرنطینه خواهد بود.

اگر موردی از یک رستوران شلوغ وجود داشته باشد؟

اتاق وضعیت ، مرکزی که بخش های بهداشت و آموزش را برای پاسخگویی به شکایات به هم متصل می کند ، با رهبران مدارس کار می کند تا تشخیص دهد چه کسی 6 فوت با فردی که آزمایش او بیش از 10 دقیقه مثبت است فاصله دارد. به رهبران مدرسه دستور داده شده است تا با دانش آموزان گروه خود بنشینند تا به تماس های نزدیک خود نظارت داشته باشند ، اما این احتمال وجود دارد که بسیاری از گروه های دانش آموزان مجبور شوند قرنطینه کنند ، وقتی وضعیت مطلوبی در کافه تریا یافت شد.

اگر دانش آموزی در آزمون سریع اما در آزمون های بعدی شرکت کند ، چطور؟ آیا می توانم کلاس را قرنطینه کنم؟

اداره بهداشت شهرستان نتایج آزمایش را بررسی کرده و با خانواده مشورت می کند تا خطرات دیگر مانند نزدیکی به یک مورد شناخته شده را تعیین کند. سپس ، آنها تصمیم می گیرند که انزوا را پس بگیرند یا پس بگیرند.

چرا کودکان را در مهد کودک آزمایش نمی کنید؟ چگونه شهر می تواند از انتقال این کلاس ها بدون آزمایش جلوگیری کند؟

وزارت آموزش و پرورش می گوید: “به دنبال توصیه های متخصصان بهداشت ، در جمع آوری نمونه ها چالش هایی وجود دارد که قابلیت اطمینان نتایج را در این سن تضعیف می کند. اگر یک فرد جوان دارای علائم یا رابطه نزدیک است ، باید همچنان آزمایش شود ، اما در نظرسنجی ما می خواهیم مطمئن شویم که نتایج قابل اعتماد هستند. ”


سوالات و نظرات خود را در مورد سال تحصیلی جدید ، قوانین انزوا و موارد دیگر برای ما ارسال کنید [email protected]به

همچنین ، اطلاعات ما در مورد موارد ، تعطیلی و تهویه کلاسهای درس در مدارس دولتی نیویورک را در اینجا مشاهده کنید: آمار کروناویروس ، بازگشت به مدرسه ناشر: ردیابی شیوع آموزش NYCبه

دیدگاهتان را بنویسید