در درام روانپزشکی “ویکفیلد” دیوارها در حال سقوط هستند


شما احتمالاً ستاره های “ویکفیلد” را نمی شناسید – اما باور کنید ، پس از تماشای این درام روانشناختی ، که دوشنبه (18 اکتبر) به نمایش در می آید ، نمی توانید یک آهنگ پاپ از اوایل دهه 80 از خارج دریافت کنید. سر خود را. ) در زمان پخش

این آهنگ یا “کرم گوش” ، همانطور که یکی از شخصیت های مجموعه آن را توصیف می کند ، مضمون مستمر کل مجموعه هشت قسمتی است که در استرالیا تولید و فیلمبرداری شد ، جایی که امسال از تلویزیون ABC پخش شد. و این تنها یکی از بسیاری از سایتهای دستگیری “ویکفیلد” است که داستان کارکنان و بیمارانی را که در بیمارستان روانپزشکی زیبا و زیبا در کوههای آبی نیو ساوت ولز زندگی می کنند ، روایت می کند.

شخصیت اصلی نمایش نیک (رودی دارمالینگام) ، پرستاری دلسوز است که عاشق رقص روی شیر است (موضوعی دیگر) و این توانایی را دارد که با بیماران ویکفیلد در سطحی فراتر از دیگران ارتباط برقرار کند – از جمله پزشک برجسته کارینا ولز (جرالدین هیکول) ، که دوست دختر سابق نیک نیز است. نیک درست قبل از گرفتن مدرک پزشکی متوقف شد. او احساس می کرد که این کاری است که او باید انجام دهد ، و بدیهی است که او به اتهامات خود و نحوه ارتباط با آنها اهمیت می دهد و او درست می گوید. این بیماران شامل تاجر (دان ویلی) است که پس از مصرف بیش از حد در تلاش برای بستن یک معامله تجاری بزرگ در آنجا حضور دارد. مادری جوان (مگان اسمارت) مبتلا به افسردگی پس از زایمان که از دخترش در ویکفیلد نیز مراقبت می کند. یک باغبان افسرده و افسرده (هریت دایر) که نمی تواند اره جنسی خود را کنترل کند. و یک خزانه دار با اضافه وزن (بس هلند) با مشکلات مادرش ، در پشت عینک های آفتابی تیره همه جا پنهان شده است.

عکسی از رودی دارمالینگام در نقش نیک ، به نظر می رسد متفکر است.
رودی دارمالینگام در نقش نیک ، پرستاری دلسوز که در بیمارستان روانی در ویکفیلد کار می کند ، بازی می کند.
لیزا توامتتی / سرگرمی جنگل

داستانهای آنها از طریق مخلوطی از خاطرات و گاهشماری خطی زندگی آنها در ویکفیلد ، و همچنین داستانهای پشتی نیکا و همکارانش روایت می شود. بسیاری از صحنه ها با شخصیت های مختلف مورد ارزیابی مجدد قرار می گیرند ، اما از زوایای دید متفاوت اتفاق می افتد که همه چیز را جالب می کند-و تماشاگران در تماشا. شما باید مراقب باشید.

نیک ، البته ، شیاطین خاص خود را دارد که در طول سریال شروع به ظهور می کنند ، زیرا ما مشکل شخصی او را با پیله به طرف خانواده اش ، کارین (که با مشکلات خود کنار می آید) ، شرکت او می بریم. -کارگران و وضعیت سلامت روانی او (او “قربانی” این آهنگ کرم گوش است ، که قبلاً ذکر شد). کارکنان ویکفیلد مجموعه ای از شخصیت های دوست داشتنی و کمتر دوست داشتنی هستند ، از جمله معاون پرستار لیندا لیندا (مندی مک الهینی) ، که می ترسد نیک کار خود را انجام دهد. پیت (سام سیمونز) ، که بیشتر با دو سگ خود Bichon Frize هماهنگ است تا با بیماران. و Collette (Felicity Ward) ، پرستار عصر جدید که به پیشانی خود ضربه می زند تا انرژی مثبت را آزاد کند. مک الهینی ، سیمونز و وارد ، که زندگی نامه های طولانی بازیگری در استرالیا دارند ، به نوعی سرگرم کننده و جالب هستند.

عکسی که مندی مک ایلینی و فلیسیتی وارد را در نقش لیندا و کولت در صحنه ای از سال نشان می دهد "ویکفیلد"
مندی مک الهینی (چپ) و فلیسیتی وارد در نقش لیندا و کولت.
لیزا توماستی / سرگرمی جنگل

این مجموعه که توسط کریستن دانفی-نویسنده و سام میکل ، جوآن ساورز و کتی استریکلند- ایجاد شده است ، سکانس های دراماتیک ، کمیک و حتی فانتزی (با چندین شماره موزیکال) را ترکیب می کند و نگاه متقاعد کننده ای به زندگی مقطعی هر یک از افراد می آورد. تحت فشار مسائل عاطفی و جسمی – و همه به دنبال راهی برای کنار آمدن با زندگی در داخل و خارج از دیوارهای ویکفیلد هستند.

دیدگاهتان را بنویسید