دریک رز سعی می کند جریکو سیمز را از پوسته خارج کند


وقتی جریکو سیمز ، بازیکن تازه کار هافبک نیکس اولین مصاحبه خود را به عنوان کنیک در ماه آگوست در تمرین لیگ تابستانی لاس وگاس انجام داد ، غول تگزاس فاقد کلمات بود.

پاسخ پنج کلمه ای مونولوگ سیمز در نظر گرفته شد. اگرچه سیمز کوتاه پاسخ می دهد ، اما او طولانی است و در زمین فعال است – از لیگ تابستانی.

در حالی که نرلنس نوئل از ناحیه زانو آسیب دید و میچل رابینسون هنوز از شکستگی پا در حال بهبودی بود ، تام تیبودو ، مربی نیکس ، نگاهی طولانی تر به سیمز کرد ، که پس از 58 در پیش نویس درفت ، قرارداد دو طرفه دارد. یک توافق دوجانبه به این معنی است که او نمی تواند بیش از 50 بازی NBA انجام دهد ، اگرچه می توان این پیمان را در طول فصل تغییر داد.

دریک رز ، که ثابت کرده است یک رهبر واقعی است ، متوجه کمرویی سیمز شده و روی آن کار می کند. طنزآمیز است ، زیرا رز هرگز در جوانی به عنوان کتی باهوش شناخته نمی شد. اما رز بهترین نقل قول نیکس بود. (او در اولین حرفه خود در 17-2016 ، برنده جایزه Good Guy Knicks Media شد.)

رز پس از شکست نیکس در جادوگران در واشنگتن گفت: “او بازیکن بزرگی است.” “پتانسیل بالایی دارد.” درون گرا است. می توانم بگویم ، می توانم با او همذات پنداری کنم. ما رابطه ای داریم که من در آن می بینم. “

رز در پاسخ به این س ifال که آیا سیمز و هم تیمی هایش مانند رسانه ها ساکت هستند ، گفت: “او صحبت می کند ، اما این چیزی است که من در او می بینم. دامپزشک شغلی من سعی می کند او را از پوسته خارج کند. او به عنوان یک فرد بزرگ باید بتواند صحبت کند و ارتباط برقرار کند. تیبز به او اجازه نمی دهد در زمین سکوت کند. وظیفه من است که کمک کنم. ”

جریکو سیمز
کوری سیپکین

سیمز یک بدن زنده با رازک فراوان است. لمس داخلی می تواند از جهات مختلف پرش کرده و امتیاز دهد. این یک رمز و راز است که چگونه او به نه رسید. 58. در بازی افتتاحیه مقابل ایندیانا ، سیمز در 25 دقیقه به دو کوچه در راهرو پرتاب کرد که هشت امتیاز و 6 ریباند را به دست آورد.

روز شنبه در واشنگتن ، سیمز که از نیمکت باز تاج گیبسون به میدان آمده بود ، 13 ریباند گرفت و هفت امتیاز اضافه کرد ، از جمله چرخش هوشمندانه در خط ، که احتمالا رابینسون و نوئل در خواب می بینند.

رز گفت: “من به او گفتم ، مهم نیست که اگر توپ را بدست آورم ، اگر به هوا پریدم ، همیشه قبل از اینکه توپ را خلاص کنم به من توجه کن.” “گاهی اوقات می توانم مانند یک جعلی به هوا پرش کنم تا پاس دریافت کنم.” به او گفتم همیشه مراقب من باشد تا بتواند سبدهای سبکی داشته باشد. “


اعتماد تام تیبودو به سال دوم اوبی تاپین به سرعت در حال افزایش است. او تحت تأثیر سختی کار در تابستان تحت تأثیر قرار گرفت و روزهای زیادی را در تاریتاون گذراند.

تاپپین روز شنبه برای ژولیوس رندل در یک بازی قدرتمند شروع کرد ، او در نیمه اول هیچ گلی نداشت و با مشکلات اولیه خطا مواجه شد. هنگامی که او چهارمین خطای خود را در اولین دفاع دفاعی نیمه دوم به دست آورد ، تیبودو به تاپین ادامه داد.

این یک ضریب اطمینان را نشان می دهد و در حالی که تاپین در نیمه دوم 13 امتیازی کرد ، نتیجه داد. تیبدو ، که از ورود به سری پلی آف فصل گذشته آتلانتا در مورد استفاده از تاپین به دلیل توقف دفاع می ترسید ، خرید می کند.

تیبودو در مورد عملکرد روز شنبه تاپین گفت: “این فقط بازی های تهاجمی نیست ، اما من فکر می کردم او بازی های دفاعی خوبی دارد.” “ما در مورد پیشرفت هجومی او صحبت کردیم ، اما خط دفاعی بهبود یافته است. این برای ما مهم است. وقتی روی زمین است ، تیم به خوبی کار می کند. او احتمالاً بهتر از هر کس دیگری در تیم ، توپ را از این طرف به آن طرف حرکت می دهد. “

دیدگاهتان را بنویسید