درمان طبیعی که به کوچک شدن پروستات به حالت طبیعی کمک می کند

این محصولات بهداشتی طبیعی برای بزرگ شدن پروستات وضعیتی را که درصد بالایی از مردان بالای 40 سال را تحت تاثیر قرار می دهد، به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد. محصولات طبیعی برای سلامت پروستات بزرگ شده که کار می کنند.

برای بزرگ شدن پروستات نیاز زیادی به محصولات بهداشتی طبیعی وجود دارد. بزرگی پروستات یا هیپرتروفی خوش خیم پروستات (BPH)، نیمی از مردان بالای 50 سال و سه چهارم مردان بالای 65 سال را تحت تاثیر قرار می دهد – میزان بروز آن تا سن 80 سالگی افزایش می یابد. بدتر از آن، اگر BPH درمان نشود، در نهایت به سرطان پروستات تبدیل خواهد شد.

ما با چندین متخصص طبیعی مصاحبه کرده‌ایم و موارد زیر توافق یک رویکرد درمانی طبیعی است.

BPH با 50 میلی گرم روی سه بار در روز، اسیدهای چرب ضروری، رژیم های غذایی با فیبر بالا مانند دانه کدو تنبل (منبع عالی روی) و یونجه (غنی از پروتئین، ویتامین های A، E و K و مواد معدنی – که به طور سنتی برای درمان سرطان و بیماری های مجاری ادراری).

ویتامین های دیگر عبارتند از ویتامین A با دوز بالا به عنوان بتاکاروتن (300000 واحد بین المللی – با مشورت با متخصص طبیعی)، ویتامین C برای سازگاری با روده، کلروفیل (آنتی اکسیدان قوی و منبع غنی از اسیدهای آمینه)، اسیدهای آمینه (گلیسین، آلانین و گلوتامیک). اسید). 5 گرم هر روز به مدت 90 روز، پراکسید هیدروژن (20 قطره در هر اونس آب آلوئه) 1 اونس دو بار در روز، آب زغال اخته (2 پیمانه در روز)، گیاهان از جمله نخل اره ای و سلنیوم 250 میکرومتر در روز.

به طور خلاصه، مکمل های غذایی توصیه شده که حاوی تمام این مواد مغذی هستند به شرح زیر است:

  • همه 90 ماده مغذی ضروری – طیف کاملی از مواد معدنی، ویتامین ها، اسیدهای آمینه و اسیدهای چرب ضروری.
  • مکمل پروستات – حاوی روی، سلنیوم، نخل اره ای و اسیدهای آمینه است.
  • یک مکمل پراکسید هیدروژن – حاوی آب آلوئه ورا، گیاهان و مواد معدنی است و استفاده از آن کاملا بی خطر است.