درباره HGH (هورمون رشد انسانی) و اولین تجربه من

مدتی است که با کنجکاوی و کنجکاوی به محصولات HGH (هورمون رشد انسانی) نگاه می کنم. من در مورد استفاده از یک محصول HGH تردید داشتم، به خصوص با توجه به همه تبلیغات منفی که در مورد استفاده از آن در ورزش های حرفه ای وجود دارد. من یک خواننده مواد هستم و به امتحان کردن محصولات اعتقاد دارم تا زمانی که مطمئن باشم که آنها مطمئن هستند. همانطور که ممکن است حدس زده باشید، من از هیچ دارویی (نسخه ای یا بدون نسخه) استفاده نمی کنم، زیرا احساس می کنم این داروها در صورت استفاده منظم بسیار خطرناک هستند.

بنابراین تحقیقاتم را شروع کردم و شیفته چند محصولی که مطالعه کردم، شدم. من به دنبال محصولاتی بودم که هومیوپاتی و ایمن باشند، نه از انواعی که توسط ورزشکاران حرفه ای استفاده می شود. اولین موردی که امتحان کردم تفاوت محسوسی نداشت. با این حال، آخرین آزمایش من بسیار موفق بود. خوشحالم که تجربه ام را با شما به اشتراک می گذارم.

تنها در روز 3، من برای دویدن در Grouse Grind در نورث ونکوور، بریتیش کلمبیا رفتم. این اولین باری بود که امسال (2009) “The Grind” را اجرا می کردم. از سال 2002 شروع به پیگیری زمان‌هایم کردم. از آن زمان، 22 بار مسابقه را اجرا کرده‌ام. من پارسال فقط یک بار آن را اجرا کردم (در ساعت 49:30). برای کسانی از شما که با سنگ زنی آشنا نیستید، این یک صعود مستقیم و بدون وقفه به ارتفاع 853 متر از کوه گروس است. مسافت 2.8 کیلومتری فریبنده است زیرا یک صعود مستقیم عمودی به قله است. این یک تمرین هوازی شگفت‌انگیز است که شبیه به حضور در یک پله‌نورد در یک محیط بسیار دشوار است، فقط شما در هوای تازه هستید و مناظر از بالا که از بالا به ونکوور، BC، نگاه می‌کنید، زیبا هستند.

به هر حال من یادم نبود دفعات قبل چه بود، اما در این روز در ساعت 43:30 تمام کردم. بخش جالب برای من این بود که نسبتا آسان بود. من اصلاً احساس خستگی نمی‌کردم، مطمئناً، وقتی به خانه برگشتم و زمان‌ها را در رایانه‌ام وارد کردم، متوجه شدم که این سومین بار سریع‌ترین زمانی است که از سال 2002 داشته‌ام. اما همه چیز به همین جا ختم نمی‌شود. وقتی من و 3 شریک در حال دویدنم به قله رسیدیم، در جاده قدیمی بزرگراه کوهستان گروس به سمت پایین دویدیم و من نمی توانستم از دویدن خودداری کنم. من در یک منطقه بودم و احساس می کردم می توانم برای همیشه بدوم. خیلی وقته این حس رو نداشتم در پایان، کل دویدن به من 1:45:00 رسید و بعد از آن هنوز احساس شادابی کردم. من فکر کردم که برای یک مرد 56 ساله بسیار خوب بود.

من فقط می توانم این را به محصول HGH که 3 روز قبل شروع به استفاده از آن کرده بودم نسبت دهم، زیرا این تنها چیزی بود که در روال خود تغییر داده بودم. با شروع دهه 20 زندگی، مقدار هورمون رشد انسانی تولید شده توسط بدن شما به طور پیوسته شروع به کاهش می کند و تا پایان عمر این روند ادامه می یابد. کاهش HGH تقریباً بر تمام علائم پیری تأثیر مستقیم دارد. استفاده از مکمل می تواند به معکوس کردن روند پیری کمک کند.

من مطمئن هستم که امیدوارم تجربه من همچنان مثبت باشد و به شما در تلاش برای سلامتی و تناسب اندام کمک کند.