دایره خود را آموزش دهید | آموزش صورت


آموزش صورت

بدن شما در طول چرخه قاعدگی تغییر می کند. جای تعجب نیست ، درست است؟ پس چرا بسیاری از زنان – من نیز شامل این مدت طولانی هستم! – در هر زمان ، بدون توجه به جایی که در چرخه خود هستند ، عملکرد و نتایج یکسانی را از بدن خود انتظار دارند؟

به عنوان مثال ، وقتی PMS شما انرژی بسیار پایینی دارد ، برنامه ریزی برای یک تمرین عالی HIIT شما را از ترس از عرق خود می ترساند. از سوی دیگر ، پایبندی به یک روز مرخصی که این انرژی را دارید واقعاً منطقی نیست.

بسیاری از زنان از راه رفتن سود می برند و پیاده روی به معنی پیاده روی واقعی در چرخه قاعدگی است. با آموزش حضوری ، که اساساً به این معنی است که برنامه کاری خود را در چرخه قاعدگی برنامه ریزی کنید ، راهی برای هماهنگی با بدن خود پیدا می کنید. بهترین بخش این است که می توانید برنامه LSF خود را برای کار با شما سفارشی کنید!

اگر می خواهید تمرینات حضوری انجام دهید تا ببینید آیا کمک می کند یا خیر ، درک چرخه شما بسیار ساده تر خواهد بود آنچه از بدن شما می توان انتظار داشت در هر مرحله

درک اثرات فیزیکی چرخه قاعدگی

مطالعات علمی قانونی نشان می دهد که عملکرد ما در حال تغییر چرخه قاعدگی است. بیایید قسمتهای اصلی چرخه قاعدگی و تأثیر آنها بر شما را بررسی کنیم:

با شروع قاعدگی (قاعدگی)

وقتی پیاده روی ما اول و پنج روز آینده بلافاصله شروع می شود ، ما در موقعیت مهمی برای عضله سازی قرار داریم. این به این دلیل است که سطح تستوسترون ما در اوج خود است. ممکن است تمایلی به ورزش منظم نداشته باشید ، اما باید اولویت را به انجام تمرینات قدرتی بدهید. پیلاتس یا یوگا می توانند گزینه خوبی در اینجا باشند. برای اینکه بتوانید با هر تمرین عضله سازی نتایج بهتری بگیرید ، مقداری پروتئین اضافی به رژیم خود اضافه کنید.

به محض پایان آن (مرحله فولیکولی).

شما احتمالاً در وضعیت بسیار خوبی قرار دارید و معلوم می شود که این امر تنها به این دلیل نیست که بدترین ها پشت سر شما هستند. پس از توقف قاعدگی ، سطح استروژن شما افزایش می یابد و این می تواند به شما کمی انفجار دهد. از برخی از تمرینات غنی از کالری مانند تمرینات HIIT یا دویدن استفاده کنید. اگر می خواهید هنگام نوشیدن آب میوه کمی بیشتر به برنامه تمرین خود اضافه کنید ، 10 روز برنامه LSF ما را وارد کنید!

یک دختر مناسب ، کار می کند ، با زمینه قرمز

حدود یک هفته بعد (تخمک گذاری).

حدود دو هفته پس از شروع آخرین قاعدگی ، بدن شما تخمک ها را از تخمدان های شما خارج می کند. در طول تخمک گذاری ، سطح پروژسترون شما افزایش می یابد – و این باعث بهبودی بسیار مهم می شود. تخمک گذاری معمولاً حدود یک هفته طول می کشد و زمان خوبی برای تکیه بر روزهای استراحت و تمرینات با شدت کم (LISS) مانند پیاده روی ، شنا ، دوچرخه سواری یا پیاده روی طولانی است.

در طول PMS (مرحله لوتئال).

در چند روز گذشته قبل از شروع خونریزی ، ممکن است با بسیاری از علائم ناخواسته (سلام ، اضطراب ، گرفتگی و آکنه!) مواجه باشید. اما برای انتظار کشیدن به رختخواب نروید. ماندن در حرکت می تواند به علائم PMS کمک کند ، به خصوص اگر تمریناتی را انتخاب کنید که ضربان قلب شما را افزایش می دهد ، مانند تمرینات LSF ما. اگر PMS واقعاً شما را کاهش می دهد ، افزودن مقداری Miss Congeniality معمولی نیز می تواند مفید باشد!

نظارت بر خود

این یک نمای کلی کلی از آنچه در طول چرخه قاعدگی خود انتظار دارید است. اما کل بدن ما متفاوت است. آموزش رو در رو نیز زمانی بسیار م effectiveثر است که واقعاً با آنچه در بدن و ذهن شما می گذرد مطابقت داشته باشد.

ترفند این است که شروع به توجه به محیط اطراف خود و احساسی که در آن دارید ، کنید. شاید شما شروع به مشاهده الگوها کنید. سپس ، می توانید برنامه تمرینی خود را متناسب با نیازهای بدن خود شروع کنید.

یک مورد سریع: تفاوت بزرگی بین عدم احساس روحی و جسمی احساس نشدن وجود دارد. قبل از اینکه تصمیم بگیرید ورزش را متوقف کنید ، واقعاً آن را بررسی کنید. اگر چنین است ، با این حال ، یک روز مرخصی بگیرید. سعی کنید حرکات کششی و آرامش داشته باشید.

هنگام خواب چربی بسوزانید ، بخوابید ، چربی بسوزانید ، غذاها ، غذاهای شکلاتی سالم

اما اگر می خواهید تمرینات خود را کنار بگذارید زیرا انگیزه یک چالش است یا احساس خستگی می کنید ، دوباره فکر کنید. چسباندن به پیراهن رویی برنامه ریزی شده ممکن است تنها کاری باشد که شما باید انجام دهید تا عرق خود را تغییر دهید. چالش من این است که این کار را در ده دقیقه انجام دهم. اگر هنوز ده دقیقه احساس بدی دارید ، به خودتان استراحت دهید. اما برای مدت طولانی ، تنها غلبه بر چالش اولیه تنها چیزی است که لازم است.

اساساً ، تمرینات مبتنی بر صورت به عنوان یک کارت بدون نسخه در نظر گرفته نمی شود که به شما امکان می دهد از ورزش صرف نظر کنید. تصور نمی شود دلیلی برای فشار آوردن حتی زمانی که بدن شما به استراحت نیاز دارد. در عوض ، راهی برای سازگاری با خود و درک بهتر تأثیر چرخه قاعدگی بر شما است. سپس ، می توانید ورزش خود را متناسب با آن تنظیم کنید.

در اینجا برخی از بهترین نکات من برای افزودن آموزش حضوری به برنامه شما آمده است:

  • وقتی خسته هستید:
    • سعی کنید ویدیوی LSF را دنبال کنید – می تواند به شما انگیزه دهد
    • وزن بدن را جایگزین کنید
  • وقتی احساس خوبی دارید:
    • تمرینات HIIT برنامه ریزی شده LISS را جایگزین کنید تا انرژی خود را به حداکثر برسانید
    • کمی وزن اضافه کنید تا ببینید آیا می توانید آن را به بهترین نحو شکست دهید

https://www.youtube.com/watch؟v=TMvr1_X4iIg

من عاشق استفاده از برنامه LSF برای تمرینات مبتنی بر چهره هستم زیرا به من اجازه می دهد تا برنامه منظم را رعایت کنم ، در حالی که هنوز تنظیمات مناسب را انجام می دهم تا بتوانم واقعاً به نفع بدن و اهدافم باشم! با تنظیم برنامه ورزشی و تنظیم چرخه قاعدگی ، می توانید به خودتان کمک کنید تا همزمان به #دختران و مراقبت از خود برسید.دیدگاهتان را بنویسید