دانه چیا کلسترول را به چند روش کاهش می دهد

1. دانه چیا با کمک اسیدهای چرب کلسترول را کاهش می دهد. لطفا توجه داشته باشید (دانه های چیا یا سالبا یکسان هستند). این اسیدهای چرب برای انتقال اکسیژن به سلول های بدن مهم هستند. اسید چرب خاصی وجود دارد که بدن شما نمی تواند آن را بسازد به نام “لینولئیک” که ما معمولاً این اسید را از خوردن سبزیجات و گیاهان خام دریافت می کنیم (مردم اکنون در زندگی عادی برای دریافت مقدار کافی از این اسیدها تلاش می کنند). این دانه ها دارای این اسید چرب به وفور برای شما هستند. “لینولئیک” برای کنترل کلسترول مهم است زیرا با کلسترول ترکیب می شود تا غشای سلولی را بسازد که برای نگه داشتن سلول های بدن شما در کنار هم لازم است. این کلسترول است که در بهترین حالت استفاده می شود، اما برای اینکه این اتفاق بیفتد به “لینولئیک” نیاز دارید.

2. دانه های سالبا با استفاده از این ژل چیا، کلسترول را کاهش می دهند (ژل چیا با مصرف 2 قاشق غذاخوری دانه های سالبا با یک لیوان کوچک آب مخلوط می شود، هر از گاهی هم می زنیم و 15 دقیقه صبر می کنیم تا دانه ها با آب هیدراته شوند و تشکیل شوند. این ژل چیا) از آنجا که چیا 90٪ فیبر محلول است، چیزی است که سیستم گوارش شما برای پاک کردن آن نیاز دارد. این فیبر محلول با ایجاد احساس سیری در معده برای مدت طولانی تری به کاهش هوس گرسنگی شما کمک می کند. پیشانی آنها شما به اندازه کافی در زمان غذا نمی خورید. کمک به کاهش وزن یکی دیگر از راه های مهم کاهش کلسترول دانه چیا است. دانه چیا به پاکسازی کلسترول معده با کمک این “علوفه” کمک می کند. “علوفه” به شما کمک می کند تا در حرکات روده منظم تر باشید و در نتیجه شما را تمیز می کند.

3. دانه چیا با استفاده از تری گلیسیریدهای با زنجیره بلند که بدن برای تمیز کردن سطح شریان از کلسترول استفاده می کند، کلسترول را کاهش می دهد. چیا دارای این تری گلیسیریدهای زنجیره بلند ضروری در مقادیر مناسب برای کمک به بدن شما برای کاهش سطح کلسترول است.

4. دانه های سالبا با کاهش خطرات مرتبط با سطح کلسترول بالا، کلسترول را کاهش می دهند. لطفاً توجه داشته باشید (سطح کلسترول بالای ارثی را نمی توان در نظر گرفت) اما سالبا می تواند به کنترل چاقی و سطح قند خون کمک کند. آنها با کاهش سرعت تبدیل کربوهیدرات ها به قند، سطح قند خون را کنترل می کنند.

5. بسیاری از مردم درمان با دانه های چیا را دوست دارند زیرا استفاده از سالبا آسان است. آنها را می توان بدون تغییر طعم غذا یا نوشیدنی میزبان به انواع غذاها و نوشیدنی ها اضافه کرد. هم پیر و هم جوان می توانند از این دانه های موجود در رژیم غذایی خود بهره مند شوند. اگر دوست دارید وزن خود را کنترل کنید، تغذیه اضافه کنید، ورزش کنید، به کلسترول (دانه چیا کاهش کلسترول) و فشار خون کمک کنید. این غذای فوق العاده به مردم از هر طبقه کمک کرده است که این کار و موارد دیگر را انجام دهند!!! شما می توانید تمام این مزایا را برای (تقریبا 45 پنس در روز) دریافت کنید. قیمت بسیار ارزانی که باید برای تمام اثرات فوق العاده ای که این غذای فوق العاده می تواند بر زندگی شما داشته باشد پرداخت. به یاد داشته باشید که دانه های چیا به روش های مختلفی کلسترول را کاهش می دهند.