دانلود سریال Rebel Fifth Fifth 5 (Part 5 Rebel) با لینک مستقیم


سریال یاغی به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی سید مازیار هاشمی در سال 1401 ساخته شده است.این سریال محصول ایرانی است و در دسته خانواده و جامعه قرار دارد.در این سریال پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، نیکی کریمی و فرهاد اصلانی به عنوان یک هنرمند اجرا کرده است..

دانلود قسمت پنجم سریال Rebel در لینک زیر.

دانلود قسمت پنجم سریال شورشی.

بازیگران سریال Rebel

پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی، فرهاد اصلانی، آبان عسکری، مهدی حسینی نیا، مهلقا باقری، عباس جمشیدی فر، جواد خواجوی، ناهید مسلمی، امیررضا دلاوری، بهرام ابراهیمی، محمدشاه السارید، محمدشاه السارید، مهلقا باقری. محمد شاه السارید، سامان محکویه، افشین حسنلو، حسن همتی، شهاب کارلو، محمد مطهری پور، سعید شریف، عباس ایمانی، پگاه سعیدی، لادن زاوه ونده، هوشنگ قوانلو، ماده تقوایی، مهرداد

داستان سریال شورشی

«سرکش» راوی پرمشغله‌ای درباره سفر قهرمانانی است که شخصیت‌های مختلفی با آن‌ها همراه یا مانع می‌شوند. از طبقات مختلف اجتماعی شورشیان باید از مرز درد و خستگی عبور می کردند.

سریال «راز بقا» به کارگردانی سعید آقاخانی، تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی و نویسندگی امیر وفایی از نوروز 1401 روی آنتن می رود.. در این سریال بازیگرانی چون بهرام افشاری به ایفای نقش می پردازند.

دانلود قسمت 15 راز بقا لینک زیر را ببینید

دانلود Secrets of Survival قسمت 15

بازیگران سری بقا مخفی

بهرام افشاری، حسن معجونی، نیما شعبان نژاد، علیرضا زمانی نسب، سعید آقاخانی، فریبا جدیکار، هدیه بازوند، سیروس میمنت، یدالله شادمانی، صدرالدین حجازی، فرشید زارعی فرد، کاظم نوربخش، ناظر، نظرازار، ناظر، ناظر، ناظر، کاظم نوربخش، نظرازار ، آوین نقویان، جعفر دهقان با بازی احسان روزبهانی..

کارگردان: سعید آکاکانی

تهیه کننده: گفت مصطفی، احمد

نویسنده: امیر وفایی

داستان راز بقا

سعید آقاخانی بعد از تجربه موفق سریال، نون.خ در حال آماده سازی سریال «راز بقا» برای پلتفرم فیلم نت است. در مرحله اول با بهرام افشاری و بقیه بازیگران توافق شد. یک برنامه هم هست

جیران سریالی عاشقانه و تاریخی به کارگردانی حسن فتحی یکی از پربازیگرترین سریال های شبکه نمایش خانگی است که توانسته در یک سریال رکورد سریال های قبلی را بشکند بازیگرانی چون بهرام رادان، پری ناز ایزدیار، امیرحسین فتحی. امیر جعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی و مریلا زارعی به ایفای نقش می پردازند.

دانلود سریال Jeeran قسمت 19 لینک زیر را ببینید

دانلود قسمت 19 همسایه سریال

بازیگر جی ران

بهرام رادان، پری ناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی ور، کتانه افشاری نژاد، ستاره پسیانی، غزل شاکری، مرتضی اسماعیل کاشی، هومن برق نورد، مهنی راضیه‌پور، مهنی راضیه‌پور، فاضل‌هو زارعی در نقش مهدعلیا در این سریال تاریخی بازی می کند..

داستان سریال جی ران

همسایه جدیدترین ساخته حسن فتحی کارگردان کشوری در ژانر عاشقانه خانوادگی است. این سریال یکی از برترین های شبکه نمایش خانگی در دهه 1400 خواهد بود.داستان سریال درباره جیران نوه ناصرالدین شاه است که شاه عاشق او می شود. اما این مسیر عشق آسان نخواهد بود.!

کارگردان: حسن فتحی

تهیه کننده: اسماعیل عفیفه

نویسنده: احسون جوامنورد، حسن فتحی

نمایش رئالیتی جوکر در فضایی متفاوت و خنده دار است. در این مسابقه شگفت انگیز و سرگرم کننده چهره های مشهور هنر، ورزش، جامعه و… در یک اتاق دربسته با هم رقابت می کنند تا یکدیگر را بخندانند. اما چالش اصلی این است که خودشان نباید به این نمایش که از نمونه موفق بین المللی سیامک انصاری مجری این برنامه الگوبرداری شده است، بخندند. با چهل دوربین کوچک و بزرگ همه شرکت کنندگان را تحت نظر داشته باشید تا خنده از چشمان آنها مسدود نشود و در صورت وجود خنده. شرکت کنندگان یک کارت زرد اول و یک کارت قرمز دوم دریافت می کنند و از مسابقات حذف می شوند.

برای دانلود فصل 7 فرنی برنج لینک زیر را ببینید

دانلود فصل جوکر 7 بخش 3

بازیگران سریال جوکر

هومن برغنورد، شهرام قائدی، بهنام تشکر، آرش نوذری، ایمان صفا، وحید آقاپور، سپند امیرسلیمانی و عباس جمشیدی.

داستان سریال جوکر

در این مسابقه سرگرم کننده و سرگرم کننده افراد مشهور از هنر، ورزش، جامعه و حتی فضاهای بسته برای خنده با هم رقابت می کنند. اما چالش اصلی این است که خودشان نباید بخندند. این برنامه با الگوبرداری از یک نمونه موفق خارجی ساخته شده است.

درباره سریال جوکر

جوکر از شیطنت های ژاپنی هیتوشی ماتسوموتو الهام گرفته شده است. (هیتوشی ماتسوموتو) باعث می شود در آن کار کند در این مسابقه 8 شرکت کننده حضور دارند که باید بدون خنده دیگران را بخندانند. و اگر هر شرکت کننده ای بخندد از مسابقات حذف خواهد شد و جایزه بزرگ مسابقه را که 100 میلیون استاد است از دست خواهد داد..

جالب در طول مسابقه شرکت‌کنندگانی که به نام زامبی‌ها شناخته می‌شوند در رقابت با کیفیت شرکت می‌کنند که در آن 50 میلیون تومان قرار داده می‌شود تا بتوانند با تفاوتی که می‌توانند به خودشان بخندند دیگران را بخندانند، و این همان چیزی است که کار می‌کند. برای سایر شرکت کنندگان سخت بود. در نهایت برنده 150 میلیون مستر دریافت خواهد کرد.

دانلود فیلم و تماشای سرگرمی.بسیار سرگرم کننده و آموزندهتوسط افراد زیادی دنبال می شود، معمولاً در حال تماشای فیلم هستند.علاوه بر جنبهپر کردن اوقات فراغت می تواند نشان دهنده رویدادها باشد. یا مشکلات که در زمان های مختلف با آن مواجه هستیم و راهکارهایی نیز ارائه می دهیمآیا واقعاً مؤثر است یا تأثیر هر راه حل را برای مؤثر بودن در پیشگیری از حوادث نشان می دهد؟ اما مزایا و جلوه های دانلود فیلم به همین جا ختم نمی شود و موارد بسیار بیشتری نیز وجود دارد.تری در دانستن آنرا می توان با دقت بالاتر تنظیم کردایرانی ترین یا بین المللی ترین فیلم ها را با کمیت و کیفیت مورد نظر خود انتخاب کنید و از تماشای بیشتر و مسائلی که سعی در آموزش ما دارید بهره ببرید..