دانلود سریال شورشی قسمت 5 و جیران قسمت 19


  • قسمت 5 از سری Rebel.

به گزارش کول دانلود، سریال یاغی به کارگردانی محمد کارت جدیدترین سریالی است که به تازگی پخش آن آغاز شده و در هفته اول توانسته توجه بینندگان را به خود جلب کند. با استقبال خوب این سریال مواجه شده است. و انتظار می رود یکی از مهم ترین و پرمخاطب ترین سریال های امسال باشد.سریال Rebel فیلمنامه بسیار فشرده و فشرده ای دارد. کارگردانی و تیراندازی هم خیلی خوبه.بازی خوبی که وقتی این عناصر کنار هم قرار میگیرن سریال خوب و موفقی را خلق خواهد کرد، یاغی در حال حاضر پرمخاطب ترین، پرفروش ترین و جذاب ترین سریال پخش شده در شبکه نمایش خانگی است. که توصیه می کنیم تماشای آن را از دست ندهید!

یاغی به تهیه کنندگی مازیار هاشمی و نویسندگی و کارگردانی محمد کارت، پنجشنبه هر هفته در سایت کول دانلود قابل مشاهده است.این سریال فراز و نشیب های سفر قهرمان را روایت می کند. که با شخصیت های مختلف همراه یا مانع می شود از طبقات مختلف اجتماعی شورشیان باید از مرز درد و خستگی عبور می کردند. فیلمنامه سریال اقتباسی غیرصادقانه از رمان سالتو نوشته مهدی افروزمنش است.

قسمت 5 و سایر قسمت های سریال Rebel را می توانید از لینک های زیر مشاهده کنید:

دانلودهای قانونی: دانلود سریال یاغی قسمت پنجم

کدام بازیگران جزو شورشیان هستند؟

آبان عسکری، الیکا ناصری، امیر جعفری، پارسا پیروزفر، طناز طباطبایی، فرهاد اصلانی، علی شادمان، نیکی کریمی، عباس جمسیدی، مهلاها باقری، مهدی حسینیا، جواد کجا.

در قسمت قبلی Rebel چه اتفاقی افتاد؟

در قسمت 1 می بینیم که شخصیت اول داستان، جاوید (با بازی علی شادمان) متخلف و همچنین پسری کارگر است که با کمک دزدی تجهیزات و تابلوهای راهنمایی و رانندگی امرار معاش می کند. از باندی که ایجاد کردند برای گرفتن شناسنامه

در قسمت دوم بالاخره پس از لجبازی و لجبازی مادر ابرا (مهلک باقری)، جاوید و ابرا تصمیم می گیرند از ابرا که در قسمت قبل خودکشی کرده بود فرار کنند. با کمک جاوید و دوستانش با کمک آتی و دوستانش از بیمارستان فرار کرد. آن دو به روستایی دورافتاده اما سرسبز در ماسنداران، آنجا رفتند، اما یکی دو روز زندگی خوب و جاودانه و ابرا زیاد طول نکشید که عموی ابرا از محل آنها مطلع شد، به شمال آمدند و زن جوانی را بردند. با آنها.

در بخش سوم شورش داستان به دنبال آشکار شدن شخصیت دیگری از این سریال به نام طناز طباطبایی است که به نظر می رسد یک میلیونر است که پدرش تاجری ثروتمند است. در واقع همسر بهمن (پارسا پیروزفر) است که به عنوان یک سرگرمی و سرگرمی به قمار مشغول است و بهمن ولی به کارهای دیگری مشغول است. او صاحب یک شهربازی بزرگ است. و البته در کنار این کار او به عنوان مربی یا در سایر بخش های فدراسیون کشتی کشور فعالیت می کند. جاوید نزد بهمن می رود و او را مجبور می کند که دوباره آزمایش شود زیرا در نبرد قبلی. او در این مسابقه فریب خورد. و حریف جاوید را به اردوی تیم ملی دعوت کرد.

قسمت چهارم سریال Rebel. اما به دنبال آرامش جاوید بالاخره توانست به تیم ملی کشتی فرنگی راه یابد. در آنجا مربیان و سران تیم به شدت از او حمایت کردند. تا جایی که بهمن خان او را به خانه خود برد و در آنجا تحت حمایت خود و همسرش طلا خانم قرار گرفت و به این ترتیب جاوید وارد فصل جدیدی از کتاب زندگی خود شد. و بالاخره به نظر می رسد که با دیدن این همه سختی و مشقت زندگی راه خوبی را به او نشان داده بود، اگرچه برای جاوید همه اینها ممکن است هدف نباشد. اما این تنها راهی بود که می توانست خود را به ابرها برساند. دختر مورد علاقه او که اکنون در آلمان زندگی می کند. باید منتظر ماند و دید که ایبرا چقدر منتظر او بوده است!

  • قسمت 19 سریال جی ران

سریال جیران جدیدترین اثر حسن فتحی است که پخش آن در فوریه 1400 آغاز شد. این سریال بر اساس ژانر عاشقانه/تاریخی ساخته شده است که بهترین و مشهورترین بازیگران ایرانی را در خود جای داده است. به گفته منتقدان، جیران دنباله سریال های حسن فتحی، مدار صفر درجه، شب دهم، میوه ممنوعه و شهرزاد است و انتظار می رود یکی از محبوب ترین سریال های سال باشد. واکنش متفاوت برخی از منتقدان بر یکنواختی و عدم بازسازی حسن فتحی تاکید کردند و برخی دیگر این اثر را تحسین کردند. بهترین داورها مخاطبان و شنوندگانی هستند که باید نظرات خود را بیان کنند.

می توانید قسمت 19 و قسمت های دیگر را تماشا یا دانلود کنید. در لینک های زیر با سریال جالب Jeeran آشنا شوید:

دریافت لینک: دانلود سریال Jariya قسمت 19

سریال Jeeran درباره چیست؟

سنهروا راه و راه گم شده و مجاز و حق در هم آمیخته است. سهم کشاورز کابوس است و سهم شاه از تخت طاووس. نقشه کریم خان برای پس گرفتن تاج از دست ما احمق ها کجاست؟ کجاست آن شمشیر کمیاب که از ما خرابکاران انتقام بگیرد؟ کشور در هرج و مرج است و امیرکبیر در گور خوابیده است. هر اسمی مایه شرمساری است و هر صلحی جنگ است انسان ها در قبله جهان پناهنده می شوند. او می خواست قلعه پناهگاه او باشد. هیچ قلعه ای قوی تر از عشق برای انسان وجود ندارد. همه فریاد بزنند: ای مردم! دیروز در حوالی تجریش شاه شما عاشق جوان شد، ناصرالدین شاه جوان تازه دستور ترور نخست وزیر عزیزش امیرکبیر را صادر کرده بود و بارگاه ها، حرم ها، حکومت و کشورش دستخوش تغییرات اساسی می شود. در همین ایام و در روستای کوهسار تجریش خدیجه، دختر محمدعلی نجار عشق شادی آور جوانی به نام سیاوش را در آغوش خود پنهان کرد..

چه بازیگرانی در محله حضور دارند؟

امیر جعفری، امیرحسین فتحی، بابک حمیدیان، بهرام رادان، پریناز ایزدیار، رعنا آزادی ور، گلاره عباسی، مریلا زارعی، الهام نامی، پاشا جمالی، رویا تیموریان، ستاره پسیانی، سمیرا حسن پور، غزل پاکدری، نواب کافری، نواب کافری. نژاد، مرتضی اسماعیل کاشی، مهدی کوشکی، فاطمه مسعودی فر، بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، سینا رازانی، بیمیوشنام آذیباس، فرچید صمدی پور، عباس صفری اصفاری، رستگاری پور ، رضا داودوندی

در سری قبلی جیران چه اتفاقی افتاد؟

قسمت هفدهم پزشک فرانسوی پادشاه اعلام کرد که همسایه باردار است و شاه از این خبر خوشحال شد و اعلام ولیعهد را 7 ماه به تعویق انداخت به امید اینکه پسرش همسایه پسر شود! این اقدام برای تاجی بسیار تلخ به نظر می رسید و خشم و ناراحتی او را برانگیخت. در این دنباله شاه با کمک نوری نخست وزیر و یکی از یارانش تلاش برای کشتن عباس میرزا (برادر ناتنی مدعی تاج و تخت) و مادرش. به نظر می رسد این دو نیز به سرنوشت امیرکبیر دچار شوند! در کنار این اعمال و اتفاقات، دعوا، خرابکاری. و هرج و مرج در میان زنان حرمسرا افزایش یافت.

فصل 18: همسایه ها، اما بسیار هیجان زده و خشمگین یکی از اتفاقات تکان دهنده در حال حاضر رونمایی از همکاری آقاخان (نخست وزیر) و کاجه روشن است، در واقع آقایی که در تمام این مدت فرماندهی خواجه را برعهده داشت، آقاخان بود، هر چند این دو در گذشته با هم همکاری نزدیک داشتند. اما آقاخان در طرح ترور شاه نقشی نداشت. و این خواجه بدون هماهنگی با او این حرکت را انجام داد، سپس علی خان برای کشتن عباس به قم رفت. میرزا و مادرش اما امین از دوستان نزدیک کفایات خاتون این را به او گفت. و چون از شاه بسیار متنفر بود بنابراین تصمیم گرفت به مادر این کودک کمک کند. با کمک الیاس نبی سپس تیم او هر شب در هر خوابگاه و پادگانی که مسئول سوءقصد شاه بود روزنامه توزیع می کرد. میرزا و مادرش نقش کلیدی داشتند، او را در ترور نافرجام نداشتند. نقشه اش جواب داد اگرچه سلمان نقشی کلیدی در متقاعد کردن شاه به بخشش دو مظنون داشت، سلمان و سربازانش در نهایت کام را ترک کردند. و در حین اجرا در این میان شاهزاده و کادیجه کاتون شهریکی در یک قدمی مرگ قرار دارند. این دو ناجی آنها شدند. اما بعد از این اتفاقات راز بزرگ دیگری فاش شد، معلوم شد که سلمان از کودکی عاشق خدیجه بوده است، اما از آنجایی که محمدشاه از او خواستگاری کرد. پس پیشنهاد سلمان را رد کرد و سرنوشت سیاوش و همسایگانش را نیز رد کرد. حالا باید ببینیم در قسمت 19 کجای این اتفاق می افتد!

  • قسمت 3 فصل 7 سریال جوکر

سریال جوکر که پخش آن از پنجم آذرماه به کارگردانی احسان علیخانی و بازی سیامک انصاری آغاز شد یکی از موفق ترین سریال های امسال است. که با استقبال خوبی مواجه شده است در آخرین فصل از این کمدی شگفت انگیز کمدین های معروف و معروف با هم رقابت می کنند.

در این نمایش، بسیاری از مشاهیر هنر، ورزش و جامعه در اتاق های بسته با هم رقابت می کنند تا یکدیگر را بخندانند. اما چالش اصلی این است که خودشان نباید بخندند. رئالیتی شو «جوکر» در فضایی متفاوت و کمدی ساخته شد. این برنامه یک نمونه موفق خارجی را شبیه سازی می کند. کارگردانی این سریال بر عهده احسان علیخانی و حامد میرفتاحی است.

فصل هفتم جوکر هم اکنون در دسترس است. این فصل قرار است با حضور فینالیست ها و برگزیده های 5 فصل گذشته برگزار شود. در راس آنها حامد آهنگی قرار داشت که تماشاگران او را سلطان جوکر می نامیدند!

اکنون می توانید 3 فصل 7 سریال جوکر و سایر قسمت ها را از لینک های زیر دانلود و تماشا کنید:

ارتباط دادن: دانلود جوکر فصل هفتم قسمت سوم

قوانین و ماهیت جوکر چیست؟

مسابقات جوکر یک ناظر و یک مجری یا مجری دارد. هر فصل 8 هنرمند 6 ساعت فرصت دارند تا در خانه های مجهز خود با برنامه به یکدیگر بخندند و بدون خنده آنها را از بازی خارج کنند و در این مدت شرکت کننده خندان اولین بار کارت زرد دریافت می کند. و با کارت قرمز دوم جریمه و از اتاق اخراج خواهد شد. همچنین هر شرکت کننده فرصتی منحصر به فرد با زمان محدود دارد که هر زمان که بخواهد می تواند از آن استفاده کند، در این فرصت طرف مقابل باید توجه کامل به او داشته باشد و اجازه انجام کار دیگری را ندارد. و در این مدت شخص اجرای خاصی را برای خنداندن دیگران اجرا خواهد کرد.

بازیگران و مهمانان فصل هفتم جوکر چه کسانی هستند؟

امین حیایی، گلمرضا نیکا، هومن بره نورد، سام درخشانی، علی استادی، یوسف صیادی، حامد آهنگی و سیریوس میمن

  • قسمت 15 سریال راز بقا

سریال «راز بقا» یکی از سریال‌های نمایش خانگی نوروزی است که پخش آن از اول فروردین 1401 آغاز شد. این سریال به شدت فنی و کمدی است. و به زودی مخاطبان آن راز بقا اثری پر از کمدی و طنز است که مطمئنا در هر دقیقه از آن شما را به خنده می اندازد تولید راز بقا با : مصطفی احمدی نویسنده : امیر وفایی و کارگردان : سعید آقاخانی

در این سریال کمدی و طنز بهرام افشاری، سعید آقاخانی، حسن معجونی، نیما شعبان نژاد، سیروس میمنت، هدیه بازوند، علیرضا زمانی نسب، فریبا جدیکار، یدالله شادمانی، صدرالدین حجازی، فرشید زارعی فرد، سیره کاظم‌آهو، سعاده‌پناهی. حسینی، علی اخوان، نجلا نظریان، مریم ماهور، آوین نقویان و جعفر دهقان با احسان روزبهانی (قهرمان بوکس) بازی می کنند. بزرگترین کشف بشریت در راه است!

قسمت 15 و سایر قسمت های این سریال کمدی و طنز را می توانید از لینک های زیر مشاهده کنید:

ارتباط دادن: دانلود Secrets of Survival قسمت 15

در قسمت قبلی راز بقا چه اتفاقی افتاد؟

رحیم به ناچار تسلیم خواسته های قاچاقچیان برای محافظت از خانواده اش شد. اما ادعای آنها برآورده نشد. و رحیم هر روز در باتلاق جدیدی گرفتار می شود و در عوض رابطه اش با بیتا مخدوش می شود. با آزادی پدر بیتا توسط رحیم به نقطه خوبی رسید اما ….

  • فیلم مرد بازنده اکران شد!

بازنده – مرد بازنده محصول 1400 فیلمی در ژانر جنایی / پلیسی به تهیه کنندگی امیر بنان، نویسندگی حسین حسنی و کارگردانی محمدحسین مهدویان می باشد. نقش. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: احمد خسروی در بحبوحه زندگی پرتلاطم شخصی خود مسئول رسیدگی به پرونده ای مرموز می شود. جایی که روند کشف با تردیدها و نگرانی های احمد آمیخته شد. و زندگی او را تحت تأثیر قرار می دهد

این فیلم قرار است در روزهای آینده از طریق وبسایت کول دانلود اکران شود، توصیه می کنیم برای اطلاع از آخرین اخبار صفحه دانلود را دنبال کنید. تاریخ پخش و لینک دانلود تمامی آثار شبکه نمایش خانگی (فیلم ها و سریال های روزانه) این سایت جدیدترین و جامع ترین سایت در این زمینه است.

می توانید حرکت کنید دانلود فیلم جذاب مرد بازنده در روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود فیلم مرد بازنده

سایت تجمیع شده CoolDl.Net