دانشگاه دیتون یک مدرسه چالش برانگیز و تعاملی است

دانشگاه دیتون

دانشگاه دیتون با شکستن هنجارهای سخت و مستبد تدریس، یک دانشگاه کاتولیک است که به موفقیت یک روح جسور اعتقاد دارد. این دانشگاه یک آموزش فراگیر را ترویج می کند و به دانشجویان خود آموزش منحصر به فرد و یکپارچه ای را ارائه می دهد که قدرتمند، سرگرم کننده و تعاملی است. به همین دلیل، این دانشگاه یکی از کالج های برتر در ایالات متحده محسوب می شود. شعار رسمی در اینجا این است: یاد بگیرید، رهبری کنید و خدمت کنید.

زندگی آکادمیک

دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می توانند در رشته های عدالت کیفری، طراحی ارتباطات بصری، سیستم های اطلاعات مدیریت، علم ورزش و مدیریت تناسب اندام، تغذیه و تغذیه: رژیم غذایی و تغذیه و تناسب اندام، مهندسی صنایع، مهندسی مکانیک، مطالعات الهیات، آموزش دوران کودکی متوسط، فناوری ادامه دهند. – یادگیری پیشرفته، مدیریت دولتی، و بسیاری دیگر از یکی از رشته های تحصیلی زیر.

1. هنر و علوم

2. مدیریت کسب و کار

3. آموزش و حرفه های مرتبط

4. مهندسی مکانیک

5. قانون

6. مدرک کارشناسی ارشد

ورزش ها

وقتی در اینجا در ورزش ثبت‌نام می‌کنید، یک پروازکننده دیتون می‌شوید، برنده بسیاری از مسابقات قهرمانی آتلانتیک 10. به عنوان یک دانشجو در دانشگاه UD، می توانید برای بورسیه های ورزشی درخواست دهید و برای تیم های دانشگاهی زیر امتحان کنید:

1. بیسبال

2. بسکتبال مردان و زنان

3. کراس کانتری برای مردان و زنان

4. فوتبال

5. گلف مردانه و زنانه

6. قایقرانی

7. فوتبال زنان و مردان

8. توپ نرم

9. تنیس مردان و زنان

10 ورزشکاری

11. والیبال

از دانشجویانی که علاقه مند به ورزشکار شدن هستند خواسته می شود پرسشنامه دانشجوی ورزشکار آینده نگر را تکمیل کنند که این پرسشنامه به همراه سایر الزامات مربوطه، شرایط واجد شرایط بودن و ممنوعیت مواد خطرناک و غیرقانونی از وب سایت دو و میدانی دانشگاه قابل دریافت است.

تاییدیه ها و سایر اطلاعات مهم

اطلاعات درخواست و پذیرش از جمله اطلاعات مربوط به شهریه، وام ها و گزینه های پرداخت برای دانشجویان به تفصیل در صفحه اصلی دانشگاه ارائه شده است.

اگر تصمیم به حضور در دانشگاه دیتون دارید، انتخاب عاقلانه ای انجام می دهید که به شما در حرفه و زندگی آینده شما کمک می کند.