داعش کرج را به میدان جنگ تبدیل کرد/ حمله مسلحانه به نیروهای امنیتی/ مصائب بسیج و زخمی شدن بیش از ده ها پلیس/ حدیث چهلم نجفی دستاویزی برای اغتشاشگران برای تضعیف امنیت عمومی.


گروه سیاسی رویال نیوز: پس از فروکش قیام در کشور. اغتشاشگران و آشوبگران خیابان های کرج را به میدان نبرد تبدیل کردند و با انواع سلاح سرد و گرم به نیروهای امنیتی حمله کردند.

گزارش کردن رجا نیوز; در ابتدای مهر خبر کشته شدن زنی به نام «حدیث نجفی» منتشر شد. با شلیک شش گلوله به صورت، گردن، قلب و دستان ت.مرکزی نیروی انتظامی ددر رسانه معاند منتشر شد.

فراخوان‌های رسانه‌های بیگانه که موجب تشویش اذهان عمومی و تحریک احساسات و عواطف عمومی می‌شود، پروژه کشتن ضدانقلاب و برانگیختن شورش‌های داخلی را انجام داده‌اند.

پس از این ادعا دختر نامبرده نیز یکی از قهرمانان و نمادهای آشوبگران شد. اما طولی نکشید که رسوایی بین المللی اخبار جعلی به وقوع پیوست.

پخش ویدئوی بی بی سی فارسی ادعاهای جدیدی را درباره حدیث نجفی مطرح کرده است. رسانه های ضد انقلاب با انتشار تصویری از زن جوانی این خبر را تکذیب کردند بین المللی ادعا می کند که توسط پلیس کشته شده است و دختری که قهرمان انقلاب شد می گوید حدیث نجفی نجفی نیست و زنده است!

حدیث نجفی کیست و چرا درگذشت؟

سخنان متعارض در مورد مرگ حدیث نجفی ادامه می دهد. تا اینکه مادرش به بی بی سی فارسی گفت وقتی جسد دخترش را دیدند بدنش پر از گلوله بود. بر اساس این ادعا نتیجه گرفته شد که حدیث نجفی با تفنگ ساچمه ای کشته شده است.

چه کسی تفنگ ساچمه ای را در دست دارد و استفاده می کند؟ پلیس یا اغتشاشگران؟

از تحقیقات مشخص شد که گروهی از اغتشاشگران آژانس های خارجی که با تفنگ ساچمه زنی و تیراندازی به افراد بیگناه توسط پلیس دستگیر شدند.

استفاده اغتشاشگران از این سلاح زمانی آشکارتر می شود که به شهدای حفاظت از امنیت خود نگاه کنیم. شواهد نشان می دهد که بسیاری از غیرنظامیان و نیروهای پلیس با تفنگ ساچمه ای کشته شده اند.

البته پدر حدیث نجفی در مصاحبه دیگری اعتراف کرد که دخترش توسط نیروهای امنیتی کشته نشده است. هر چند این خانواده طرفدار جمهوری اسلامی نیستند. اما ادعا می شود فردی که از خارج از کشور جوانان را برای حضور در خیابان ها دعوت کرده است باید حاضر شود و قاتل دخترش هم همین شخص است.

بعد از این ماجرا چند روزی می گذشت. اغتشاشگران به بهانه ۴۰ سالگی این دختر در کرج آشوب کردند. و باعث هرج و مرج در این شهر شد.

ماجرای اغتشاشات کنونی از آنجا آغاز شد که اغتشاشگران سعی کردند از تردد خودروها در بهچت سکینه جلوگیری کنند. مسافرانی که با اغتشاشات مخالفت می کردند و خیابان های مردم را مسدود می کردند مورد حمله اغتشاشگران قرار گرفتند.

نکته دیگر، با حمله به ماشین پلیس. تروریست های داعش آن را منهدم کرده و سربازان و افسران پلیس را مجروح می کنند. سلاح های نیروی انتظامی را نیز غارت کردند.

در نقطه ای دیگر، اغتشاش گران به صندوق پلیس در میدان حصارک حمله کردند و خودروی وانت مردمی در گلدشت را به آتش کشیدند.

جنایات خشن آشوبگران در حمله به کشیشان و شکنجه نیروهای بسیجی خود را نشان داد.

خسارات فقط به نیروی انتظامی و مردم باسیلیان محدود نشد. و با حمله اغتشاشگران به خودروهای مردم ادامه یافت.

علاوه بر این، آشوبگران با ضرب و شتم بسیجی با چاقو وی را به شهادت رساندند.

برای کنترل این رویداد نیروهای امنیتی با شلیک گاز اشک آور تلاش کردند تا آشوبگران را متفرق کنند. به دلیل ازدحام جمعیت و ترافیک شدید جاده ها، مجروحان با بالگرد به بیمارستان منتقل شدند.

رسانه های فارسی زبان بیگانه نیز با انتشار این تصاویر قیام سعی در ایجاد تشنج در بین مردم دارند. ادعا می شود که نیروهای امنیتی به اشتباه از داخل هلیکوپتر شلیک کرده اند. رسانه‌ها تلاش کردند در حالی که بالگردها مجروحان را به بیمارستان منتقل می‌کردند، در خیابان‌های کرج به ناآرامی‌ها دامن بزنند.

علی کریمی که با انتشار توییت و استوری در صفحه مجازی خود سعی در روشن کردن این شورش داشت. حمایت از جرایم سازمان یافته امروز در کرج

ضمناً در ادامه این اعتراضات کامیون های حامل سنگ توسط آشوبگران وارد جاده شدند. اقدامات این آشوبگر حاکی از آن است که این اقدامات از قبل برنامه ریزی شده بود و تمایل به انحراف در پشت این موارد وجود داشت.

شروع عملیات برای شناسایی و دستگیری اغتشاشگران.

روابط عمومی امام حسن مجتبی (ع) استان البرز اعلام کرد: تعدادی از اخلالگران امنیتی و اغتشاشگران با لباس مبدل و زنانه در منطقه رجایی کرج شناسایی و دستگیر شدند.

اگرچه شورش های ناشی از داعش بومی هر روز در حال کاهش است و تقریباً تمام جاده های استان های کشور ساکت و آرام است. اما باید با این آشوبگرانی که با دشمنان خارجی ارتباط دارند برخورد قاطع کرد.