داجرز غول ها را پاره می کند تا بازی 5 را در سری NLDS خود مجبور کنند


LOS ANGELES-Mookie Betts سه خانه سوار شد و سه رانندگی کرد ، ویل اسمیت نیز به عمق رفت و لوس آنجلس داجرز سه شنبه شب با نتیجه 7-2 بر سانفرانسیسکو غولها غلبه کرد تا یک بازی سرنوشت ساز 5 را در لیگ NL مجبور کند.

107 غول برنده پنجشنبه شب میزبان 106 برنده داجرز خواهند بود و برنده از آتلانتا به سری مسابقات قهرمانی NL صعود می کند. شجاعان روز سه شنبه میلواکی را حذف کردند.

داجرز تنها 5 ضربه را در باخت 1: 0 – دومین شکست خود در تعطیلی – در سومین بازی انجام داد تا مدافعان عنوان قهرمانی جهان در آستانه حذف باشند. در نوبت دوم روز سه شنبه ، تعداد زیادی از آنها وجود داشت و در مجموع 12 مورد منفجر شد تا از یک سفر کوتاه اما م fromثر از واکر بوئلر برای استراحت سه روزه پشتیبانی کند.

بوئلر در جریان پیروزی داجرز 9: 2 در بازی 2 به مدیر دیو رابرتز رفت و گفت که می خواهد توپ در بازی 4 برای اولین بار در دوران حرفه ای خود برای یک استراحت کوتاه آغاز شود. دست راست اجازه یک دو و سه ضربه را در 4¹ / ₃ نوبت داد. او چهار راه رفت و 71 زمین را پشت سر گذاشت.

Mookie Betts در بازی چهارم بازی NLDS در پیروزی 7: 2 داجرز با نتیجه 7: 2 مقابل داجرز به یک بازی دوگانه دست یافت.
ورزش USA TODAY

بوئلر پس از واگذاری تک آهنگ افتتاحیه به اوان لانگور و شلیک راه رفتن استیون دوگر ، با تشویق هوایی 52،935 طرفدار حوله های آبی که تکان می دادند ، ایستاد.

در مرحله دوم ، داجرز به دنبال آنتونی اسکلافانی ، بازیساز غول پیکر بود. او دو دو و پنج ضربه را رها کرد و دو ضربه را رد کرد.

غول ها از شش کوزه به پنجم رفتند و تنها سه امتیاز برای آنها باقی گذاشت. در روز هفتم ، فقط کرت کاسالی ، گیرنده پشتیبان از روی نیمکت در دسترس بود. هشتم را زد.

باد شدید و مداوم که در طول بازی 3 حاکم بود از بین رفت و تنها نسیمی خفیف باقی ماند که پرچم های میدان میانی را به اهتزاز در آورد.

در مرحله هشتم ، اسمیت به مرکز دو گل تیمش ضربه زد و آن را به 7: 2 رساند.

بتس در رده چهارم قرار گرفت و مگس قربانی او ، مملو از پایه ها ، در پنجمین برتری کودینگر گل زد.

غولها در بالای رتبه پنجم دارین روف در RBI خارج از جو کلی و RBI کریس برایانت در رتبه هشتم شرکت کردند. باستر پوسی ، صعود کننده همه ستاره ها ، 0.257 ردیاب حرفه ای در مرحله پلی آف ، 0 بر 4 شد.

بوئلر ابتدا در هنگام جلو زدن از ضربه چهارم در امان بود ، هنگامی که ضربه او به دلیل خطا باعث تسکین پای جارلین گارسیا نشد. بتس با دوبار دویدن به پاویون در زمین راست ادامه داد و به 4: 0 افزایش یافت.

داجرز ابتدا با قهرمان بازی NL در RBA Trea Turner RBI دو به راست سوار شد که به دیوار نورد کرد و کوری سیگر ، ضبط کننده تک آهنگ را به ثمر رساند.

Chris Taylor نتیجه رو در دقیقه 2 2 – 0 میکنه.

سانفرانسیسکو در دور دوم در تک نفره متوالی برایانت و لامونته وید جونیور دونده کرنر داشت. با این حال ، بوئلر از ترافیک رهایی یافت و لانگوریا را با یک حرکت و مایک یاسترزمسکی را در خط دوم متوقف کرد.

فصل گذشته ، داجرز با نتیجه 3-0 در مسابقات به میدان رفت و 3 بر 1 حذف شد و آتلانتا را در NLCS شکست داد.

دیدگاهتان را بنویسید