خوشمزه ترین مغازه تنقلات کشور


به محض رسیدن برنامه به ماه سپتامبر – رونق! مغز ما بر یک چیز متمرکز شده است: یک میان وعده سالم. ما دیوانه آنها هستیم !! یعنی چه چیزی را دوست ندارم؟ کدو تنبل تند ، سیب های سفت ، شیرینی زنجفیلی … لیست ادامه دارد! و با ظاهر کدو تنبل تازه و محصولات با طعم سیب در سمت چپ و راست ، به نظر می رسد که لیست اسنک های خریداری شده از مواد غذایی در پاییز ما هر سال در حال افزایش است (حلوجه!)

تعداد زیادی از مارک ها این روند را ادامه می دهند و طعم های فصلی محدودی را برای جشن آغاز پاییز عرضه می کنند. از همه بهتر ، فقط شیرینی کمدها نیست غذاهای سالم زیادی برای انتخاب در پاییز وجود دارد! فکر کنید: ماست طعم دار ، کره بادام زمینی ، گرانول ، غلات و غیره! و ، بهتر می شود. این غذاهای خوشمزه علاوه بر سلامت ، با در نظر گرفتن انواع غذاها و برنامه های رژیم غذایی تهیه می شوند. مهم نیست که شما فردی بدون گلوتن ، سرخپوست یا گیاهی هستید ، مطمئن شوید که گزینه های شیرین زیادی برای پر کردن آشپزخانه (و معده) وجود دارد!

غذاهای صبحانه طعم دار

Siggi’s Pumpkin & Spice Icelandic Style Cream Skyr

داخل این فنجان خامه ای ماست کدو حلوایی ماست، یک قاشق غذاخوری فصلی از جمله موادی مانند کدو تنبل ، دارچین ، عصاره وانیل و آجیل را تجربه خواهید کرد. با داشتن پروتئین بیشتر از شکر (15 گرم پروتئین در هر فنجان) و تنها 140 کالری ، در حالی که هنوز سالم هستید احساس رضایت و رضایت می کنید.

MUSH پای سیب یک شبه

باورش سخت است که تنها با شش ماده طبیعی (جو ، سیب ، آب ، دارچین ، بادام و نمک دریا) ساخته شده است. میان وعده های سالم طعم شیرین آیا اشاره کردیم بدون شیر ، فاقد گلوتن و سرشار از فیبر و پروتئین است؟

نگاهی به طعم های فصلی پای کدو تنبل آنها بیاندازید ، پاییز پاییز!

مخلوط مافین کدو تنبل ساده میلز

این را به آماده سازی هفتگی خود برای یک میان وعده سالم که مزه دسر دارد ، اضافه کنید! به آن نگاه کنید مخلوط مافین کدو تنبل فصلی مافین کدو تنبل ، نان کدو یا حتی دونات کدو تنبل بگذارید. تنها با او هشت ماده ساده (آرد بادام ، شکر نارگیل طبیعی ، دارچین ، آجیل ، سیر و کدو تنبل) به تنقلات (و پخت) معنای کاملاً جدیدی می بخشد!

گرانولای پای کدو تنبل Paleonola

این گروه ها هستند پای پای گرانولای پای پالئو مزه آن ، شما حدس زده اید ، لوبیا کدو تنبل! به طور خاص ، سطح بیسکویت کدو تنبل کافی نیست – جالب است! با خیال راحت بدانید که این میان وعده فاقد گلوتن ، بدون ذرت است و با ترکیبی از دانه ها ، آجیل و ادویه جات ترشی جات مانند فندق ، گردو و تخمه کدو تهیه می شود تا شما را بیشتر تغذیه و تغذیه کند.

کاملاً گرانولای دارچینی کدو تنبل الیزابت

صحبت از گرانولا ، این مخلوط از میوه های قدیمی تهیه می شود و غذاهایی مانند تخمه کدو ، دارچین و بلغور جو دوسر را با طعم های بهشتی در پاییز ترکیب می کند. با شکر نارگیل شیرین شد و با غذاهای عالی مانند کینوا و دانه های چیا ، برنزه پر شد کدو حلوایی دارچینی یکی از سالم ترین تنقلات پاییزی است که بهترین طعم را به شما می دهد.

افت و گسترش امتیازات طعم دار

کرم پای پای بدون شیر کایت هیل

غذاهای پاییزی که نمی دانستیم به آنها نیاز داریم. وارد کنید: پنیر خامه کدو بدون پنیر در بادبادک تپه. جوانه های چشایی نام تجاری پنیر بر پایه بادام، ساخته شده از مشتی مواد سالم مانند شیر بادام ، کدو تنبل و ادویه جات ترشی جات. در یک جعبه پخش کنید ، میوه یا سبزیجات اضافه کنید یا حتی از آن به عنوان جایگزین خامه فرم گرفته در سالاد استفاده کنید.

ادویه کدو تنبل ابی Pecan Subter عالی است

پیکان یکی از آن طعم های معمولی است که در تعطیلات فریاد می زند ، پس چرا آنها را به یک میان وعده فصلی و پر از پروتئین تبدیل نکنید؟ این حیوان کدو تنبل کره پیکان نه تنها طعم شیرین ، بلکه گیاهخواری ، بدون گلوتن ، سرخپوش و بدون بادام زمینی (حساسیت بالا).

Oat Haus Pumpkin-Spice Granola Subag

با کره گرانولا آشنا شوید: نوع بالغ تدی گراهام ، اما سالم و به یک دسر شیرین و خامه ای تبدیل شده است. فاقد آجیل (به جز نارگیل) ، گلوتن و مواد افزودنی (و ترقه های گراهام … یام) این مقدار کمی کره گرانول این باید کشف جدید شما باشد که دوستش دارید. کلمه را پخش کنید و دوباره از ما تشکر کنید!

کره هوی طبیعی 88 هکتاری

خوب … بسیار غنی از این پروتئین است کره تخمه کدو در تمام طول سال در دسترس است ، اما ما یک لیست میان وعده سالم پاییزی داریم! میان وعده خود را برای یک میان وعده خوشمزه با کره تخم کدو تنبل انتخاب کنید – روی کیک برنج بمالید یا از آن به عنوان سیب آغشته به دارچین استفاده کنید!

پودر ادویه کدو تنبل PB

وقتی همه طعم های پاییزی غذاهای کم چرب و غنی از پروتئین را می خواهید ، به کدو تنبل مراجعه کنید پودر PBبه این میان وعده سالم (پر از 7 گرم پروتئین) با ⅓ کالری و 90 fat چربی کمتر از کره بادام زمینی ، راه حل مناسبی برای همه هوس های سل است. فقط آن را با کمی آب مخلوط کرده و بخورید.

میله های انرژی فصلی سالم و پروتئین سرشار از پروتئین

میوه و نوار بار لارا بار کدو تنبل

اینها مغذی هستند میله های کم مصرف به معنای واقعی کلمه ، پر از تمام اجزای پاییزی است که من دوست دارم. فکر کنید: خرما ، بادام ، بادام هندی ، کدو ، دارچین ، زنجبیل ، آجیل و فلفل دلمه ای. خودشه! هیچ چیز دیگر – بدون هیچ گونه افزودنی مخفی یا پنهان شکر!

به دنبال طعم های دیگر پاییزی هستید؟ میله های Snickerdoodle & Gingerbread را امتحان کنید!

Pumpkin Pie Perfect Bar

ما قبلاً این نوار مغذی را به لطف مواد سالم که می توانید مزه و تلفظ کنید دوست داشتیم. هیچ افزودنی یا افزودنی وجود ندارد (از این رو نیاز به یخچال دارد) ، فقط مخلوطی از بیش از 18 ماده است. آنها را امتحان کنید طعم پای کدو تنبل که به معنای واقعی کلمه مانند یک تکه پروتئین غنی است.

کدو تنبل RXBar

وقتی نیاز به پروتئین فوری دارید ، بدون افزودن مواد افزودنی ، این میان وعده های سالم پاییزی را میل کنید. هرکدام نوار پروتئین ادویه حاوی 12 گرم پروتئین به لطف موادی مانند خرما ، سفیده تخم مرغ ، بادام زمینی ، بادام و البته کدو تنبل.

دسرها و دسرهای شیرین

غذاها در کوکی های یخی کدو حلوایی شرکت می کنند

این یادداشت های کوتاه بیسکویت نرم فلفل کدو تنبل آنها عاری از 8 ماده حساسیت زا هستند و آنها را به یک میان وعده سالم (و دسر) برای همه چیز از ناهار مدرسه تا غذاهای تعطیلات تبدیل می کند.

کدو تنبل Cocomels شیر نارگیل کارامل

کارامل بدون شیر تهیه شده از شیر نارگیل ترش ، ادویه کدو تنبل واقعی و شیر صفر. آیا ما نیاز داریم بیشتر بگیم؟ و ، آنها فقط 100 گرم کارخانه هستند و فقط 2 گرم شکر در هر قطعه دارند.

کوکی های نارگیلی ادویه کدو تنبل امی

آیا پای کدو دوست دارید؟ آیا کوکی دوست دارید؟ اگر بله پاسخ دادید ، (و حدس می زنم که جواب دادید) این موارد را سریع اضافه کنید خلاصه کوکی های نارگیل نارگیلی لیست خرید شما! منظورم این است … بیایید صادق باشیم دسرها بهترین میان وعده ها هستند! و وقتی داروهای طعم دار با مواد خالص تهیه می شوند ، می توانند کاملاً بی ضرر باشند

مارمونلو ، کدو تنبل طبیعی کاملا خوشمزه

مارشمالوی وگان ساخته شده با مواد شما می توانید احساس خوبی داشته باشید. بدون رنگ مصنوعی ، ژلاتین و شربت ذرت ، این طعم شیرین کدو را ترکیب می کنیم غذای سبک به غذاهای پخته ، کلوچه های راحت حیاط و ترکیبی از مسیرهای خانگی در ترکیب!

و آنها یک فصل دارند طعم فلفل، هم! سالان ، موچاس نعناع.

Loos & Chips

تخم آفتابگردان کدو حلوایی دارچین جوانه زده بروید

اینها ارگانیک هستند و جوانه زده اند خوردن شیرین دارچین هستند * کامل بوسیدن * کیک. جامد ، اشباع و سرشار از منابع غنی از مواد مغذی مانند روی ، مس ، منیزیم و ویتامین E.

پاپ کورن کوچک ادویه کدو تنبل

او به تازگی این میان وعده سالم و اعتیادآور را دریافت کرده است … می توان گفت ، زیاد ، به دلیل طعم کدو تنبل فصلی! این کیفیت بالایی دارد تنقلات پاپ کورن این روغن با روغن نارگیل و تعدادی از موادی که برای شما سالم و طبیعی هستند مفید است.

از زمین تا کراکر هویج بنفش

بیسکویت هویج قرمز؟! درست شنیدی! این سبزی فصلی به یک میان وعده خوشمزه و خوش طعم تبدیل شده است که به لطف چندین ماده سالم مانند سیب ، هویج نارنجی و قرمز و ریشه کاساوا خریداری شده است. فقط 100 کالری در هر وعده و 2 گرم شکر!

انواع بیسکویت ها ، خرده ها ، تشک ها و موارد دیگر را امتحان کنید که همه آنها با سبزیجات مغذی مانند بادام زمینی کدو و گل کلم تهیه شده اند ، با طعم های متنوع و خوشمزه.

بادام هندی دارچین کارما

کمی شیرین تر ، کمی خوشمزه تر و بسیار اعتیاد آور تر! اینها میوه خوشمزه در پاییز در هوای بدون روغن پخته می شود تا از نمک های شور ، قندها و مواد افزودنی اجتناب شود. علاوه بر این ، پوست باقی می ماند تا آن را تغذیه کند (طعم را با آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی افزایش دهید!)

نوشیدنی های با طعم پاییزی

La Colombe Oat Milk Pumpkin Spice Latte

نوشیدنی های شیرین تعطیلات را فراموش کنید و به سراغ یک نوشیدنی خوشمزه بروید شیر جو دوسر PSL وقتی آرزوی سفر خوب دارید در مقایسه با 50 گرم قند و 380 کالری به طور متوسط ​​Starbucks PSL ، یک میان وعده سالم پاییزی حاوی 13 گرم قند و کمتر از 150 کالری است. فوم دار ، بدون شیر و بسیار شیرین است.

کرم کدو تنبل افرا قهوه

افزودنی عالی برای سوخت بعد از تمرین یا تقویت کننده انرژی بعد از ظهر! سازمان بهداشت جهانی پخت کدو تنبل افرا فاقد شیر است و مزایای زیادی دارد. لاغر ، سیر و راضی از ترکیبی از مواد مغذی مانند پروتئین بر پایه لوبیا ، روغن MCT ، کدو تنبل و طعم های شیرین افرا (تهیه شده از میوه های بدون قند اصلی!)

Elmhurst Holiday Oat Nog

آشا آشا آشاقا ، این یکی مال شماست! این نسخه محدود Oat Nog ساخته شده تنها با شش ماده شامل میوه ، بادام هندی و ادویه جات ترشی جات ، یک دسر بسیار شیرین بدون قند اضافه شده است. با طعم شیرین یادآور تخم مرغ های سنتی ، شیر یا شکر اضافی را از دست نخواهید داد!

از همه بهتر ، المهرست یکی دیگر دارد مقدار محدودی از طعم های تعطیلات مبتنی بر لبنیات مانند ادویه کدو تنبل ، چای ادویه ، کرم پسته و کارامل ماکیاتو.

میان وعده های سالم در پاییز

با تشکر از لیست خوشمزه های خوش طعم پاییزی ما ، می توانید در طول فصل غذا خوردن خود را خوب احساس کنید. با پشت سر گذاشتن فصل مدرسه ، بدون ذکر شروع خشونت در تعطیلات ، زمان مهم است! وقتی برنامه شما کامل شد ، از این گزینه های سالم برای پیاده روی و پیاده روی استفاده کنید که مطمئناً طعم و مزه کدو تنبل شما را برآورده می کند.

امضا کردن FitOn PRO برای غذاهای فصلی بیشتر به ما مراجعه کنید سقوط باید داشته باشد!

دیدگاهتان را بنویسید