خوراک کبوتر مسابقه ای – منابع انرژی

من می دانم که وقتی نوبت به فصل مسابقه می رسد، فشار هم بر شما و هم بر کبوترهای مسابقه شما وارد می شود. شما باید مطمئن شوید که آنها را به اندازه کافی آموزش داده اید و مهمتر از همه قبل از مسابقه بزرگ به آنها مقدار مناسبی غذا داده اید!

بنابراین میزان انرژی مناسب برای تغذیه کبوترهای مسابقه ای شما چقدر است؟ خوب بستگی به نوع مسابقه دارد، اگر مسابقه کوتاه باشد، انرژی کمتری نسبت به مسابقه مسافت طولانی لازم است. اکنون کاملاً واضح است، اینطور نیست؟ اما چقدر کافی است، سوالی است که می خواهم پاسخی برای آن داشته باشم. در حال حاضر ما فقط به آنچه کار کرده است می پردازیم، و آنچه که نه، ما دقیقاً مطمئن نیستیم که برای یک کبوتر برای مسابقه مسافت طولانی چقدر انرژی لازم است.

برای مثال، در مسابقات مسافت طولانی، من بادام زمینی خام را در غذای کبوترهای مسابقه‌ای خود قرار می‌دهم، زیرا انرژی ماندگارتری به آن‌ها می‌دهد که معمولاً برای من خوب است. اما چه کسی می داند که من به آنها خیلی زیاد یا کم می دهم یا چیزی بهتر از این وجود دارد؟

بنابراین توصیه من این است که اگر می‌پرسید چه چیزی را در غذای کبوتر مسابقه‌ای خود برای مسابقات قرار دهید، از طرفداران باتجربه یاد بگیرید که چه چیزی موثر است و چه چیزی مفید نیست. هنوز هیچ فرمولی وجود ندارد که مقدار دقیقی را به شما بدهد. با اینکه شنیده ام بعضی از دانشگاه ها روی چیزی کار می کنند!

غذای کبوتر مسابقه ای خود را سبک، بادام زمینی و چیزهای دیگر از این قبیل برای مسابقات مسافت کوتاه کم کنید، زیرا آنها باید سبک تر باشند و فقط به مقدار کمی انرژی انفجاری نیاز دارند. اما برای مسابقات مسافت طولانی، بادام زمینی را برای انرژی ماندگارتر اضافه کنید، و پروتئین را آنطور که برخی از علاقه مندان فکر می کنند برای مسابقات باید افزایش دهید، افزایش ندهید. این انرژی است، ما می خواهیم، ​​نه پروتئین. پروتئین ها مواد مغذی بسیار خوبی برای قرار دادن در غذای کبوترهای مسابقه ای در طول فصل تولید مثل هستند، البته نه برای مسابقات. چربی های خوب چیز دیگری است که برای مسابقات مسافت طولانی می خواهید زیرا در طول مسابقه انرژی آنها را تامین می کند، زیرا کربوهیدرات ها به سرعت در ابتدای مسابقات مصرف می شوند. کربوهیدرات ها و چربی ها منابع انرژی شما هستند که می خواهید زمانی را برای یادگیری و استفاده از آنها برای کبوتران خود اختصاص دهید.

این اطلاعات را بردارید و خودتان آن را امتحان کنید، ببینید چه چیزی برای کبوترهای شما مفید است. هیچ اشکالی ندارد که مجموعه ای از اطلاعات را از منابع مختلف به دست آورید و آنها را برای خودتان امتحان کنید و ببینید چه چیزی برای شما مفید است و چه چیزی نه. به این ترتیب در ورزش کبوتر مسابقه ای موفق خواهید شد!