خلبانی ماهرانه کالینز به NIH کمک کرد تا از میدان های مین سیاسی اجتناب کند


شایان ذکر است ، شهرت م institسسات ملی بهداشت در طول همه گیری کووید 19 تا حد زیادی دست نخورده باقی ماند ، حتی زمانی که سایر آژانس های علمی فدرال ، از جمله سازمان غذا و دارو و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، مورد انتقاد طرفداران قرار گرفتند.

این به دلیل اعتدال پایین نیست ، بلکه به دلیل مدیر سیاسی NIH ، دکتر فرانسیس کالینز است. کالینز ، موتورسوار ، روز سه شنبه اعلام کرد که تا پایان سال رئیس آژانس تحقیقاتی خواهد بود و بیش از دوازده سال زیر نظر سه رئیس جمهور خدمت خواهد کرد.

کالینز در بیانیه ای گفت: “هیچ کس نباید این موقعیت را برای مدت طولانی حفظ کند ،” زمان آن فرا رسیده است که دانشمند جدیدی را برای هدایت NIH به آینده بیاوریم. ” کالینز 71 ساله گفت که قصد دارد به آزمایشگاه خود در موسسه تحقیقات ملی ژنوم انسانی که 15 سال از 1993 تا 2008 کار می کرد ، بازگردد. تحت رهبری او ، این مuteسسه با موفقیت ژنوم انسان را ترسیم کرد و کالینز در هدایت کشیش در کنگره قانون برای حفظ حریم خصوصی اطلاعات ژنتیکی افراد.

اکنون س bigال بزرگ این نیست که چه کسی کفش های بزرگ کالینز را در NIH پر خواهد کرد ، بلکه این است که آیا این آژانس می تواند وضعیت خود را به عنوان یک مورد سیاسی در بین اعضای هر دو حزب حفظ کند. بر اساس گزارش کالینز ، بودجه NIH در زمان بودجه های عمدتاً فدرال برای مراقبت های بهداشتی بیش از یک سوم افزایش یافت و مداخله سیاسی در تحقیقات زیست پزشکی ، اگر نه هیچ ، حداقل بیشتر خارج از صفحات اول بود. این کاملاً در تضاد با CDC است ، که نحوه مقابله با این همه گیری با انتقادات زیادی از سوی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و جو بایدن روبرو شده است ، و FDA ، که ترفندهای مربوط به کووید خود را شمرده و تقریباً 10 ماه بدون تعیین کمیسر باقی مانده است. دولت جدید به

اگرچه دکتر آنتونی فائوچی ، مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی NIH ، مشخصات بسیار بالاتری نسبت به کالینز داشت و همچنین بحث برانگیز بود ، اما بیشتر این پوسته ها به طور کلی برای NIH ظاهر نشد.

رئیس جمهور جو بایدن کالینز را ستود و او را “یکی از مهمترین دانشمندان عصر ما” خواند. بایدن با توجه به کار کالینز در زمینه ژنوم انسان و کمک وی در راه اندازی کار دولت اوباما در زمینه داروهای دقیق ، ابتکار مغز و تلاش ملی مون شات ، گفت: “میلیون ها نفر هرگز نمی دانند که دکتر کالینز جان خود را نجات داده است. . “

به محض اعلام خبر خروج قریب الوقوع کالینز ، از طرف جامعه علمی ستایش شد. “شبکه مبارزه با سرطان” انجمن سرطان آمریکا گفت: “دکتر کالینز بیش از یک دهه است که رهبری و مراقبت نمونه ای را به عنوان رهبر NIH ارائه می دهد.”

و ستایش سیاستمداران به صراحت دو طرفه بود. سناتور ریچارد بور (RN.C.) در بیانیه ای گفت که کالینز “NIH را قادر و قابل تحسین کرد و او را برای مقابله با چالش های قرن 21 آماده کرد.” استنا هویر ، رئیس اکثریت خانه ، از اشتیاق کمتری برخوردار نبود و کالینز را “یکی از بزرگترین کارمندان دولتی کشورمان نامید ، که کار خود را صرف بهبود سلامت همه آمریکایی ها کرده و تحقیقات پیشرفته ای را توسعه داده است که درک ما را از انسان گسترش می دهد. بدن و نحوه درمان آن “. “

نکته قابل توجه این است که عدم وجود اختلاف نظر نسبی در دوران تصدی کالینز در نیم قرن گذشته یک استثنا و نه یک قاعده برای NIH بوده است. از دهه 1970 ، هر پیشرفت پزشکی ، از لقاح آزمایشگاهی از طریق تحقیقات بافت جنین و سلول های بنیادی گرفته تا شبیه سازی گوسفند دالی ، منجر به مبارزات سیاسی شدید و تیترهای فریاد کشیده شده است.

در اواخر دهه 1990 ، جمهوری خواهان ، به رهبری ملک گینگریچ ، رئیس وقت مجلس ، تصمیم گرفتند که بودجه برای علم در اولویت قرار گیرد و منجر به دو برابر شدن بودجه NIH شد ، تلاشی که دموکرات ها از پیوستن به آن خوشحال شده اند. با این حال ، پس از این دو برابر شدن ، بودجه راکد NIH باعث کاهش تحقیقات در آموزش عالی شد و جنجال خود را برانگیخت ، که کالینز مجبور به مقابله با آن شد.

اختلافاتی با منطقه وجود دارد. مری وولی ، رئیس و مدیرعامل Research ، می گوید: “هر زمان که در علم بحث وجود داشته باشد ، NIH درگیر می شود.” آمریکا ، گروههای تأمین مالی علم

به گفته وولی ، چیزی که کالینز را متمایز می کند ، توانایی او در برقراری ارتباط برای غلبه بر این مناقشه ، “روش های غیر منتظره مانند خواندن و موتورسواری و شیوه های سنتی تر” مانند برخورد با قانونگذاران است.

دکتر راس مک کینی ، دانشمند ارشد انجمن دانشگاه های آمریکا ، موافق بود. وی گفت: “او به تازگی کارهای دینامیتی انجام داده است که در برقراری ارتباط با هر دو طرف مثر بوده است.” “او با دانشمندان خوب است ، او شخصاً مسیحی و مذهبی است ، بنابراین می تواند با این مهمانی نیز صحبت کند.”

هر دو وولی و مک کینی گفتند که اطمینان دارند که نامزدهای خوبی برای رهبری NIH وجود دارد ، اگرچه هیچ کدام نامی نمی برند. با این حال ، مک کینی اظهار داشت که امیدوار است NIH مانند FDA به یک خلأ در بالا ختم نشود. وی گفت: “من فکر می کنم سابقه FDA در این مورد صدق می کند.”

با این حال ، وولی گفت ، کالینز NIH را در وضعیت خوبی قرار می دهد. او گفت: “رهبر دیگری از آنچه انجام داده است سود خواهد برد.”

HealthBent ، یکی از ویژگی های منظم Kaiser Health News ، نمای کلی و تجزیه و تحلیل سیاست ها و سیاست ها از سوی خبرنگار اصلی KHN در واشنگتن ، جولیا روونر ، است که بیش از 30 سال در مراقبت های بهداشتی بوده است.

این داستان توسط KHN (Kaiser Health News) ، هیئت تحریریه ملی که روزنامه نگاری عمیقی در زمینه مسائل بهداشتی تولید می کند ، ایجاد شده است. KHN همراه با تجزیه و تحلیل سیاسی و نظرسنجی افکار عمومی ، یکی از سه برنامه اصلی عملیاتی KFF (بنیاد خانواده قیصر) است. KFF یک سازمان غیر انتفاعی با استعداد است که اطلاعات مربوط به مشکلات بهداشتی را به کشورها ارائه می دهد.

مطالب مرتبط

با ما تماس بگیرید راهنمایی برای داستان ارسال کنیددیدگاهتان را بنویسید