خرید عایق لاستیکی ارزان + توصیه وارد کننده اصلی


عایق الاستومری مقاومت خوبی در برابر رطوبت و بخار دارد. وزن بسیار سبک و به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارد بنابراین می توان از آن در سیستم های گرمایشی و سرمایشی استفاده کرد. عایق کاری لوله های بزرگ و صنعت خودرو

عایق الاستومری

اجزای عایق الاستومری

عایق های الاستومری از موادی به نام اتیلن و پلی پروپیلن ساخته می شوند. در صنایعی مانند پتروشیمی، نفت و خودروسازی کاربرد دارد.

مقاومت عایق لاستیکی میزبان صنعتی

همچنین بسیار قوی و بادوام است. مقاوم در برابر سرما، گرما، گرد و غبار و حتی رطوبت. مشکلات عدیده ای که سایر عایق ها داشته اند باعث شده است که اکثر تولیدکنندگان به عایق های الاستومری روی بیاورند. این کار از هدر رفتن انرژی با آب سرد و گرم جلوگیری می کند. اگر در مورد خرید عایق الاستومری مطمئن نیستید می توانید آن را از وب سایت صنعت میزبان خریداری کنید. که به طور ویژه در این زمینه فعالیت می کند

این نوع ابزار با سایر عایق ها متفاوت است. این بسیار سازگار با محیط زیست است. از مواد غیر رسمی تشکیل شده و برای انسان و محیط زیست بی ضرر است. با توجه به استفاده روزافزون از فوم الاستومری در صنعت به مغازه ای با سابقه فروش انواع عایق لاستیکی و عایق سرما نیازمندیم. شرکتی که ما ارائه می دهیم یک صنعت میزبانی با سالها تجربه است، البته در ادامه پیام. در ادامه در مورد این شرکت و مزایای فوم الاستومری بیشتر صحبت خواهیم کرد.

دلیل محبوبیت عایق لاستیکی

عایق های الاستومری از اتیلن، پروپیلن و دی ان ساخته شده اند که این ترکیبات به این عایق استحکام و انعطاف بالایی می بخشد. این عایق ها در مصارف عمرانی و صنعتی کاربرد دارند. به دلیل مقاومت بالا در برابر رطوبت می توان از آن به عنوان عایق تهویه استفاده کرد.

همچنین در موارد دیگری مانند کانال های هوا، مخازن و یا حتی لوله ها نیز استفاده می شود. می توانید عایق های الاستومری را در رول یا لوله پیدا کنید. لوله لاستیکی عایق به طول 2 متر ضخامت 9 و 13 و 19 و 25 میلی متر و قطر آن نیز از 6 میلی متر تا 14 میلی متر ساخته می شود.

عایق رول لاستیکی در عرض 100 میلیمتر نیز موجود است که اغلب برای عایق کاری لوله های آلومینیومی یا لوله های با قطر بسیار زیاد استفاده می شود. عایق الاستومری به راحتی نصب می شود و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود.

دلایل استفاده از عایق الاستومری

 1. این دستگاه به دلیل تداوم بالای قطعات ساختمانی از ورود آتش به لوله یا محل نصب جلوگیری می کند.
 2. از هزینه های بالا به دلیل نداشتن عایق جلوگیری کنید.
 3. از هزینه های بالا به دلیل نداشتن عایق جلوگیری کنید.
 4. مقاوم در برابر بخار و آب
 5. مقاوم در برابر بخار و آب
 6. مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی سخت
 7. مقاوم در برابر فشار و ضربه
 8. مقاوم در برابر انواع قالب
 9. نصب آسان
 10. بسیار انعطاف پذیر
 11. دارای نفوذپذیری حرارتی هستند
 12. طول عمر
 13. دارای نفوذپذیری بخار
 14. امنیت بالا

خرید عایق لاستیکی

معایب عایق های الاستومری

با این حال، عایق الاستومری خواص بالایی دارد. اما درست مانند هر دستگاه دیگری، ممکن است نقص های جزئی داشته باشد. این شامل موارد زیر است:

 • در مقایسه با سایر الاستومرها مقاومت حرارتی کمی دارد. زیرا زمانی که دما بیش از حد افزایش می یابد عایق الاستومری به تدریج انجام می شود شکست می خورد و انعطاف پذیری خود را از دست می دهد اما اگر دما کاهش یابد، می تواند انعطاف پذیری را دوباره به دست آورد و شکسته نشود.
 • ضریب انتقال پایینی برای آزبست و پشم شیشه دارد. ضریب انتقال صدا در مقره های الاستومری کمی پایین است. این به این دلیل است که عایق های دیگر مانند پشم شیشه یا آزبست عایق های صوتی بهتری هستند. و می توانید آن را با عایق الاستومری جایگزین کنید.
 • قیمت آن بالاتر از پشم سنگ یا پشم شیشه است. و باید ببینید که آیا کار شما با سایر عایق ها جواب می دهد یا خیر.

استفاده از فوم الاستومری

زمانی که الاستومرهای فوم در سال 1954 تولید شدند، بیشترین کاربرد آنها در عایق کاری لوله بود. که در آن زمان شکل ها و اندازه های مختلفی داشتند عایق الاستومری بدون هیچ مشکلی قابل نصب است. اگر می خواهید عایق الاستومری بخرید لطفا این لینک و همانطور که گفته شد را ببینید. برای انواع لوله ها در ساختمان های مسکونی، تجهیزات و تبرید تجاری بزرگ استفاده می شود.

این فوم در مصارف خانگی، صنعتی و تجاری قابل استفاده است. زیرا می تواند تمامی نیازها مانند نسوز، عایق صدا و … را به خوبی برطرف کند.

عایق های الاستومری به شکل فوم هستند و از نظر شکل و ضخامت متفاوت هستند. برخی از فوم های الاستومری بهتر از سایرین رتبه بندی می شوند. زیرا استانداردهای کافی از نظر مقاومت در برابر آتش، صدا یا سایر عملکردها وجود دارد.

خرید عایق لاستیکی

انواع عایق الاستومری

 1. عایق الاستومری مشکی Protect Black: نوعی عایق است. این عایق با مقاومت بالا در برابر رطوبت، بخار و آلودگی در مکان هایی که قصد ایزوله سازی را داریم برای جلوگیری از آلودگی استفاده می شود. آنها همچنین دارای ساختار متخلخل هستند.
 2. عایق کویل لاستیکی یا عایق ورق: در استفاده از این نوع عایق موقعیت و شرایط آب و هوایی نیز باید در نظر گرفته شود. معمولاً در قسمت های داخلی و خارجی خانه نصب می شود. نصب این عایق الاستومری آسان است.
 3. عایق الاستومری رول ساده: سبک و مقاوم در برابر رشد قارچ یا باکتری. نصب و نگهداری این عایق الاستیک آسان است. چسب مخصوص هم دارند.
 4. عایق الاستومری با پشت چسب: عایق های قدیمی بهتر است از عایق الاستومری با پشت چسب استفاده کنند. به دلیل حساسیت تنفسی یا پوستی و چون نصب آن زمان می برد علاوه بر صرفه جویی در پول همچنین از اتلاف وقت شما جلوگیری می کند. این عایق در صنعت ساختمان استفاده می شود.
 5. عایق لاستیکی روکش دار و بدون روکش: از این نوع عایق لاستیکی در مواقعی استفاده می شود که نیاز به محافظت از فضای داخلی یا خارجی در برابر نور خورشید یا باران داشته باشیم. این عایق ها معمولاً زمانی استفاده می شوند که آب و هوا به شدت تغییر کند. در این زمان بهتر است از عایق لاستیکی استفاده شود که بتواند مقاومت کند

پوشش عایق الاستومری را می توان در خارج از خانه استفاده کرد. در برابر اشعه ماوراء بنفش بسیار مقاوم هستند. بدون لعاب می توان برای دکوراسیون داخلی منزل استفاده کرد.

 1. عایق الاستومری شانه تخم مرغ: برای از بین بردن آلودگی صوتی. باید از عایق الاستومری بیضی استفاده شود. به طور کلی، عایق لاستیکی شانه تخم مرغ، عایق صدا است. ساختار سلولی و متخلخل دارند و در دو نوع موجود می باشند. مقاومت در برابر عواملی مانند جذب آب، گرما، مواد شیمیایی و آسیب های دیگر که بسیار مناسب است

آخرین کلمه

یکی از مهم ترین ویژگی ها لاستیک عایق، در برابر رطوبت بسیار مقاوم است. همچنین عملکرد خنک کنندگی بسیار خوبی دارد. نصب سریع عمر طولانی و کیفیت عالی

منبع:

https://mizbansanat.net/product-category/%d8%b9%d8%a7%db%8c%d9%82-%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%b3%d8%aa% d9%88%d9%85%d8%b1%db%8c/