خرید آسانسور ساختمانی پایگاه داده پادشاه


خرید آسانسور ساختمانی ارزان و با کیفیت در ابزار شاهین با قیمت مناسب و موتور آسانسور ساختمانی اصل جهت تک فاز و سه فاز خرید آسانسور ساخت و ساز با کیفیت خوب و قیمت ارزان. لطفا با شاهین حسین پور با شماره 02155861024 تماس حاصل فرمایید. خرید آسانسور ساخت و ساز ارزان قیمت در ابزار شاهین با قیمت های درجه یک که واقعا ارزان هستند از چین و کشورهای اروپایی موتورهای تک فاز و سه فاز آسانسورهای داخلی را برای شما فهرست کرده ایم.

انواع آسانسور ساختمانی

آسانسور تک فاز: نیروی مورد نیاز برای راه اندازی دستگاه از یک موتور الکتریکی تا 3 اسب بخار تامین می شود که با برق شهری 220 ولت قابل استفاده است، بنابراین در محیط های ساخت و ساز شهری – به اندازه یک توان قابل دسترسی است. Simple Lift ساخت تک فاز بسیار استفاده می شود. نکته جالب در مورد بالابرهای تک فاز این است که می توانند وسایل تا وزن 300 کیلوگرم را جابجا کنند و نسبت به بالابرهای سه فاز ارزانتر هستند.

آسانسور سه فاز ارزان قیمت : موتور بالابر سازه سه فاز قدرتمندتر از سازه تک فاز بالابر قابلیت راه اندازی با ولتاژ سه فاز 380 ولت و جابجایی بار بیش از 300 کیلوگرم را دارد.این آسانسور عمدتاً در مصارف صنعتی کاربرد دارد. مناطق. اگر برق سه فاز ندارید برای تبدیل برق تک فاز به برق سه فاز می توانید از اینورتر یا درایو استفاده کنید. اما هنگام استفاده از برق سه فاز باید تمام الزامات ایمنی را رعایت کنید.

خرید آسانسور ساختمانی دست دوم

خرید آسانسور ساختمانی دست دوم تهیه شده جهت استفاده در ساخت انواع ساختمان ها و همچنین صنایع مختلف خرید و فروش آسانسور ساختمانی دست دوم. به دلیل هزینه کمتر و جلوگیری از افزایش هزینه های انجام شده در ساخت و ساز ساختمان، در بین کارفرمایان و مهندسان محبوبیت دارد. خرید آسانسور ساختمانی کار نباید از توجه به مسائل مهم و بسیار مهم غافل شود زیرا آسانسور ساختمانی ارزان باید مورد توجه قرار گیرد و باید مورد توجه قرار گیرد و از نظر دانستن نکات مهم و مهم در هنگام خرید هر نوع آسانسور ساختمانی دست دوم. برای هر خریدار بسیار مهم و ضروری است زیرا کمک از کارشناسان و متخصصان در این زمینه، Context بسیار مفید و کارآمد است و بهترین تجربه خرید را برای افراد ایجاد می کند.

خرید آسانسور ساختمانی در تهران

خرید آسانسور ساختمانی در تهران توسط شرکت تولیدی ابزار شاهین. ابزار شاهین داشتن این گواهی در فوتر سایت، بهترین بودن آن را در بین تمامی شرکت ها تضمین می کند. تهران جهت است خرید آسانسور ساختمانی در تهران می توانید با شاهین حسین پور تماس بگیرید.

اجزای بالابر ساختمانی

  • موتور الکتریکی
  • گیربکس
  • ساختار
  • کلید برق
  • پول
  • کابل تریلر
  • مخزن

جعبه دنده بالابر ساختمانی

خرید بالابر ساختمانی

خرید کنید جعبه دنده بالابر ساختمانی یکی از اصلی ترین و کاربردی ترین اجزای مورد استفاده در موتورهای آسانسور ساختمانی است. بسیاری از آسانسورهای ساختمانی برای حمل مواد از موتور دنده بالابر استفاده از این قطعه ارزشمند برای کاهش سرعت و افزایش گشتاور داخل موتور استفاده می شود. با کمک گیربکس شما می توانید سرعت آسانسور را در مغازه کنترل کنید. محصولات زیر ابزار شاهین می تواند خرید کند

جعبه دنده بالابر ساختمانی

جعبه دنده بالابر ساختمانی ایسیت یکی از اصلی ترین و کاربردی ترین قطعات مورد استفاده در بالابرهای موتور ساختمانی است. از این قطعه ارزشمند برای کاهش سرعت و افزایش گشتاور داخل موتور استفاده می شود. با کمک گیربکس شما می توانید سرعت فروشگاه آسانسور را کنترل کنید. برای خرید آسانسور اصلی و با کیفیت با ما تماس بگیرید.

خرید مخزن بالابر ساختمانی

خرید مخزن بالابر ساختمانی به کمک جابجایی ملات و سنگ تراشی به ارتفاعات مختلف توسط قلاب و سیم بکسل بخشی از دستگاه بالابر است. انواع مختلفی از این دستگاه وجود دارد که می توان به لبه ها و مربع ها اشاره کرد. یکی دیگر از عوامل موثر در طبقه بندی مخازن ساختمانی میزان قابل حمل از مصالح ساختمانی و ملات است.

خرید موتور آسانسور ساختمانی

خرید موتور آسانسور ساختمانی یا موتور الکتریکی وسیله یا مکانیزمی است که برای حمل، حمل و جابجایی اشیا به ارتفاعات مختلف استفاده می شود نیروهای بالابر در دستگاه های مختلف با مکانیزم های مختلف تولید می شود که در هر آسانسور عواملی مانند توان، ظرفیت، هزینه، محیط کار، ایمنی و نوع کارکرد تعیین کننده نوع مکانیزم است.