خدمات سفید کردن دندان در اصفهان


خدمت سفید کردن دندان در اصفهان که توسط کلینیک دندانپزشکی دکتر حمیدرضا کیانی اداره می شود. این مخصوص افرادی است که دندان های زرد دارند. بنابراین اغلب آنها را در موقعیت های شرم آور قرار می دهد. مخصوصا وقتی با خانواده و دوستان هستند. بنابراین این افراد همیشه به دنبال راه حل هایی برای سفید کردن دندان های خود هستند. علاوه بر درمان های خانگی این افراد همچنین می توانند از خدمات سفید کردن دندان در هنگام جستجوی راه هایی برای سفید کردن دندان های خود استفاده کنند.

سفید کردن دندان یکی از محبوب ترین درمان های زیبایی برای دندان ها است زیرا ظاهر بهتری به آنها می دهد.

آماده سازی های مورد نیاز برای سفید کردن دندان در اصفهان

کارشناس سفید کردن دندان قبل از سفید کردن دندان، پوسیدگی دندان درمان می شود زیرا سفید کننده می تواند از طریق ناحیه آسیب دیده به داخل دندان برسد. و به طور طبیعی دندان ها را حساس تر می کند

علاوه بر این، سفید کردن دندان برای دندان هایی با ریشه های شفاف موثر نیست. بنابراین، گاهی اوقات پوسیدگی لثه می تواند ریشه دندان را بیشتر نمایان کند. و سفید کردن دندان در مورد پرکردگی های قدیمی، روکش ها یا ونیرهای چینی بی اثر است.

مواد سفید کننده به لکه هایی که روی دندان انباشته شده اند نفوذ نمی کند. بنابراین برای اینکه بتوانیم به سطح خارجی دندان ها برسیم و از سفید کردن دندان ها نتیجه خوبی بگیریم. دندانپزشک یا دندانپزشک باید قبل از سفید کردن دندان توجه کنند.

فرآیند سفید کردن

روش درمان سفید کردن دندان در اصفهان بسته به نوع درمان موارد زیر است:

سفید کردن داخلی دندان

در برخی موارد، ظاهر دندان های طبیعی با سفید کردن بهبود نمی یابد. به طور خاص دندان های ریشه درمان می شوند.بنابراین در این حالت دندان به طور موقت با مواد پرکننده پوشانده می شود.در این صورت دندان برای سفید شدن آماده می شود. این حالت فقط چند روز ادامه دارد. و این درمان بارها تکرار می شود زمان به دست آوردن رنگ دلخواه.البته امروزه افراد دیگر علاقه ای به این روش ها برای زیبایی دندان های خود ندارند. و مستقیماً در اصفهان از روش مینا استفاده می کردند. این کار باعث سفید شدن دندان ها و براکت ها برای مادام العمر می شود.

سفید کردن دندان در خانه

درباره سفید کردن دندان در خانه، دندانپزشکان و متخصصان سفید کردن دندان دندان ها و فک بیمار را اندازه گیری کنید. و یک یا هر دو فک را بر اساس نیاز بیمار سفید کنید. که در این صورت یک یا دو قالب برای سفید کردن دندان های بیمار آماده می شود.

در این مورد اندازه قالب بسیار مهم است. زیرا قالب باید وارد دهان بیمار شود. تناسب قالب اجازه می دهد تا سفید کننده روی دندان باقی بماند تا از تحریک لثه جلوگیری شود.

در خانه، بیمار قالب را با سفید کننده تجویز شده توسط پزشک پر می کند. سپس قالب را هر روز چند ساعت در دهان قرار می دهند.

مراقبت های بعد از بلیچینگ

کارشناس سفید کردن دندان در این کلینیک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی در اصفهان برای اطمینان از روند طبیعی سفید کردن از بیماران خواسته می شود که پس از حدود یک هفته به کلینیک مراجعه کنند.

متخصص سفید کردن دندان
متخصص سفید کردن دندان

سفید کردن دندان یک راه حل دائمی نیست. بنابراین باید به چند نکته توجه کرد که عبارتند از:

  • سیگار کشیدن ممنوع
  • بعد از خوردن و آشامیدن دندان های خود را مسواک بزنید.
  • توصیه های پزشک خود را دنبال کنید.

اثر بلیچینگ پس از حدود یک ماه شروع به از بین رفتن خواهد کرد. اما زمانی که بیمار از عواملی که باعث ایجاد لکه های تیره می شوند دوری می کند اثر بلیچینگ برای مدت طولانی ادامه خواهد داشت.

کسانی که متخصصان کپک های خوراکی و مواد سفید کننده دندان در خانه را تجویز می کنند، می توانند در هر زمانی دندان های خود را در خانه سفید کنند. اما شما باید در مورد سابقه درمان های سفید کردن دندان خود با یک متخصص مشورت کنید. سفید کردن دندان در اصفهان مشورت کردن.

تقویم فارسی اندروید