خانه های سالمندان نیویورک نتایج شبانه واکسن های کووید را برای قدردانی از کارکنان مشاهده کنید مسئولیت های دولت


این هفته ، لئوناردو ویسنته خود را برای بدترین شرایط آماده می کند.

به بیمارستان نیویورک و کارکنان خانه سالمندان دستور داده شده است که حداقل یک واکسن COVID-19 را دوشنبه 27 سپتامبر واکسینه کنند تا به کار خود ادامه دهند. اما قبل از مهلت مقرر ، نیمی – 56٪ – کارکنان مرکز Highbridge Woodycrest ، خانه سالمندان ویسنته در برانکس ، این کار را انجام دادند.

Highbridge دارای پنج ستاره از مراکز Medicare و Medicaid Services است که کیفیت مراقبت از خانه سالمندان را در سراسر کشور حفظ می کند و در مقایسه با بسیاری از مراکز دیگر در این منطقه یک کارمند عالی است. اما او با مهاجرت گسترده کارگران تحت وظیفه روبرو شد. کار با تقریبا نیمی از کارکنان دشوار خواهد بود ، اما ویسنته تصور می کرد که می تواند بر طوفان غلبه کند.

وی گفت: “ما در هنگام وقوع فاجعه 50 درصد به این مرکز رفتیم.”

سپس یک معجزه رخ داد: افرادی که قبلاً از تیراندازی خودداری کرده بودند با کارت واکسیناسیون خود وارد دفتر شدند. نه نفر دیگر از کارکنان تصمیم گرفتند اولین دوز خود را در محل واکسیناسیون که در این هفته داده شد ، مصرف کنند. سرانجام ، تنها چهار نفر از 120 کارمند مرکز از واکسیناسیون خودداری کردند و یکی از آنها معافیت پزشکی دریافت کرد. روز چهارشنبه ، سطح واکسن هایبریج تقریباً 98.6 درصد افزایش یافت.

این صحنه در سراسر ایالت نیویورک اتفاق افتاده است و ترس را از بین می برد که واکسیناسیون مشکلات کار در خانه های سالمندان را بدتر می کند و ساکنان را به خطر می اندازد. نرخ واکسیناسیون برای پرسنل پرستاری حداقل یکساله در سراسر ایالت در هفته قبل از اجرای عملیات تا 30 سپتامبر ، 97 درصد افزایش یافت. در کنار تعهدات ، آگاهی از واکسیناسیون و آموزش ممکن است به رشد آن کمک کند.

در شهر نیویورک و حومه آن ، بیش از دوازده خانه سالمندان سطح 20 امتیاز یا بیشتر را در پنج روز ثبت کرده اند.

در منهتن و استاتن آیلند ، خانه های سالمندان موفق به واکسیناسیون 99 درصد از پرسنل شدند ، در حالی که سایر شهرستانها به 98 درصد رسیدند. وستچستر افزایش مشابهی را ثبت کرد.

مقامات ایالتی به WNYC / Gothamist تأیید کردند که افزایش پوشش واکسن به دلیل تیراندازی بوده است تا کارکنان.

مقامات ایالتی تأیید کردند که افزایش پوشش واکسن به دلیل شلیک گلوله بوده است تا کارکنان.

در برخی از خانه ها ، نرخ ایمن سازی کارکنان طی چند روز افزایش یافت. مرکز توانبخشی و مراقبت های بهداشتی هاپکینز ، خانه سالمندان بسیار فقیر در بروکلین ، گزارش داد که فقط 61 درصد از کارکنان آن حداقل دو روز قبل از قرار ملاقات واکسینه شده اند. در 29 سپتامبر ، این تعداد به 99 reached رسید. مرکز Plaza Rehab و مرکز پرستاری برانکس و مرکز پرستاری و توانبخشی Oceanview در کوئینز موفقیت های مشابهی را به خود دیده اند.

ریچارد مولوت ، مدیر اجرایی ائتلاف مراقبت های اجتماعی طولانی مدت ، به نمایندگی از ساکنان مراکز مراقبت طولانی مدت در ایالت نیویورک صحبت کرد.

در هفته های منتهی به انتقال ، رهبران صنعت زنگ خطر کمبود کارگران را به صدا درآوردند. برخی از مدیران منازل مسن آمادگی خود را برای کاهش پذیرش بیماران دارند و برنامه های ستاد اضطراری را برای مدیریت کارکنان واکسینه نشده نوشته اند.

“وقتی به تعهد واکسیناسیون نزدیک شدیم [deadline]استفان هانس ، رئیس و مدیر انجمن مراکز درمانی ایالتی نیویورک ، که نماینده خانه های سالمندان است ، گفت: “ما واقعاً نگران هستیم.” بنابراین برای مربیان مانند ایمنی و اثربخشی واکسن ها تا روز بیست و هفتم روز و شب بود و ما همچنان شاهد افزایش اعداد بودیم. ”

با این حال ، هانس خاطرنشان کرد که در برخی موارد ، از دست دادن حتی دو نفر از کارکنان بسته به افرادی که می روند ، می تواند عواقبی را برای مراقبت از بیمار داشته باشد. او می گوید: “شما می توانید در شیفت شب با چهار پرستار خانه سالمندان داشته باشید.” “بگویید یک یا دو نفر واکسینه نشدن را انتخاب می کنند ، یعنی 25 یا 50 درصد کاهش پرسنل. این یک چیز عالی است. ”

اگرچه نرخ واکسیناسیون در خانه های سالمندان به شدت افزایش یافته است ، اما برخی از مراکز در داخل و اطراف شهر هنوز زیر 90 درصد نرخ دارند. اگر آنها راکد بمانند ، ممکن است تعداد زیادی از کارکنان خود را در هفته های آینده و پس از آن از دست بدهند.

به عنوان مثال ، در مرکز پرستاری و توانبخشی لوکسور در شهرستان سافولک ، حدود 12 درصد از کارکنان حتی پس از پایان 27 سپتامبر هنوز واکسینه نشده اند. این مرکز در حال حاضر دارای کمترین رتبه کارکنان از نظر مراکز Medicare و Medicaid Services است که خانه ها را به عنوان پرستار و دستیار ساکن رتبه بندی می کند.

هانس توضیح داد که از آنجا که کارکنان در حال حاضر بسیار ضعیف هستند ، بسیاری از مدیران خانه های سالمندان کارکنان واکسینه نشده خود را تا مهلت مقرر کار کرده اند. اکنون که مهلت به پایان رسیده است ، برخی مدیران به جای اخراج کارکنان غیرمتعهد ، 30 روز مرخصی بدون حقوق به امید تغییر نظر به آنها می دهند. هفته گذشته ، فرماندار کتی هوچول مزایای بیمه بیکاری را برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که از رعایت مقررات معلق شده اند رد کرده است.

“آیا ما تا به حال شاهد سطح 100 vacc واکسن خواهیم بود؟” هانس پرسید. “این سخت خواهد بود. این همان چیزی است که ما برای آن تلاش می کنیم ، اما این یک انتخاب شخصی و شخصی است. ”

دیدگاهتان را بنویسید