خانه برایان لاندری توسط گابی پتیتو با گل آراسته شد


خانه فلوریدا والدین برایان لاندری مملو از چیدمان گل است – از سراسر کشور برای یادبود گابی پتیتو از لانگ آیلند ارسال شده است.

کریس و روبرتا لاندری ، که پسر فراری آنها به دلیل مرگ پتیتو تحت بازجویی است ، روزهای زیادی را صرف گل زایی به افتخار پتیتو ، 22 ساله کردند – با هشتگ ، #flowersforgabby که اکنون در توییتر ظاهر می شود.

استفانی هریس مستقر در شیکاگو به CNN گفت: “من احساس کردم مجبور به شرکت هستم زیرا رفتار با سکوت یک راه عمیق برای محکومیت کامل قربانی است.”

هریس می گوید: “ارسال #ubaxaforgabby به خانواده لاندری راهی برای گفتن این است که” ما به شما اجازه نمی دهیم با گبی و سایر قربانیان رفتار بی سر و صدا داشته باشید. ” “او اینجا بود.”

لیلیث کین ، از اسپرینگویل ، ایندیانا ، به شبکه گفت: “همه ما روی آن پریدیم و هشتگ را در سراسر رسانه های اجتماعی پخش کردیم.”

او می گوید: “این راهی برای نگه داشتن لباس های شسته شده بود ، اما راهی زیبا برای به یاد آوردن گابی بود.” اعتراض مسالمت آمیز ، صحبت کردن. “

زنی به یاد پتیتو جلوی لباسشویی گل می گذارد.
ویلیام فارینگتون

والدین لاندری کمک به فرار پسرش را رد کرده اند و علیرغم جستجوهای مداوم برای یافتن این جوان 23 ساله ، از اطلاعات محل نگهداری وی خودداری نکرده اند.

اما آنها مورد انتقاد رسانه های اجتماعی و والدین پتیتو قرار گرفته اند. این هفته ، تولد گل در خانه آنها در حال افزایش است – حفاری خانواده.

خاطرات موقت از علف های قدیمی و دسته گلهایی که روز سه شنبه در خارج از خانه خود جمع شده بودند ، سرچشمه گرفت.

اهدای گل به گل در یادبود پتیتو در حیاط جلویی.
اهدای گل به گل فروشی که پرتوی خود را به یادبود پتیتو در حیاط جلویی پرتاب می کند.
momandpaparazzi.com/ SplashNews

“گلهای زیادی به خانه لاندری می آید.” برایان انتین ، کاربر توییتر در حساب کاربری خود در توییتر پست گذاشت سهشنبه. “تحویل دهندگان اکنون در را می آورند. آنهایی که دیدیم برای گبی فرستاده شدند. ”

اخبار فاکس مایکل رویز روزنامه نگار دیجیتال پست دیگری اضافه کرد ، “دومین دسته گل امروز به خانه #برایان لاندری تحویل داده شد.”

برایان لاندری هنوز مفقود است زیرا او به عنوان معترض مرگ گابی پتیتو تحت تعقیب است.
برایان لاندری هنوز مفقود است زیرا او به عنوان معترض مرگ گابی پتیتو تحت تعقیب است.
اینستاگرام

وی گفت: “این یادداشت به جای برخورد با درب ورودی ، یک یادداشت موقت به #گبی پیتیتو اضافه کرد.”

اوایل روز سه شنبه ، یک تحویل پیتزا ناشناس نیز به بیرون از خانه رسید – این برای معترضان مگافون است که این روزها به خانواده توهین کرده اند.دیدگاهتان را بنویسید