حفظ سلامتی در حین زندگی کردن

یک میان وعده کوچک در اینجا یا یک کمک اضافی در آنجا. این اقدامات بسیار بی ضرر به نظر می رسند، اما می توانند منجر به مارپیچ رو به پایین شوند. به نظر می رسد که وزن بسیار سریعتر و راحت تر از کاهش آن پوند و اینچ اضافه می شود.

حفظ عادات غذایی ثابت و سالم برای حفظ اندام متناسب بسیار مهم است. مشکل داشتن آن میان وعده “بد” این است که اکثر مردم آن را در فعالیت روزانه خود به حساب نمی آورند. افزودن یک میان‌وعده در حالی که سطح فعالیت روزانه خود را یکسان نگه می‌دارید باعث می‌شود با توجه به دریافت کالری و از بین بردن آن‌ها تعادلی نداشته باشید. گاهی اوقات، فقط فکر کردن به میزان فعالیت اضافی برای حذف کالری اضافی کافی است. تا شما را مجبور به حذف میان وعده کند. همیشه بهتر است عادت بد را کنار بگذارید تا اینکه بعداً آن را اصلاح کنید. حواستان به همه چیزهایی باشد که به معده شما وارد می شود.

آب بخش بسیار مهمی از بدن ما است و در تمام طول روز به آب نیاز داریم. از سوی دیگر، برخی از نوشیدنی ها باید با هم حذف شوند. هر گونه نوشیدنی الکلی باید حذف شود. اینها کالری خالی هستند و از بسیاری جهات برای سلامتی شما مضر هستند. الکل ترکیب شیمیایی بدن شما را تغییر می دهد و اغلب آگاهی شما را کاهش می دهد. ممکن است تمایل داشته باشید از میان وعده هایی استفاده کنید که از بین بردن آنها سخت است و ممکن است در آن زمان فرآیند فکری در سطح فعالیت خود را طی نکنید.

حفظ یک سبک زندگی سالم یک رسم روزانه است که باید ثابت بماند تا خود را در خط نگه دارید. فعال ماندن و تغذیه سالم می تواند خطر ابتلا به بیماری های مزمن عمده مانند بیماری قلبی، دیابت، پوکی استخوان و برخی سرطان ها را کاهش دهد. احساس خوب از بسیاری جهات نشان می دهد. شما احساس شادی و سلامتی بیشتری خواهید داشت و همیشه خوب است که لباس‌هایتان از فصلی به فصل دیگر تناسب داشته باشند بدون اینکه از تغییر کمد واهمه داشته باشید.

اکنون که از مهمانی های تعطیلات و تمام میان وعده های تعطیلات گذشته اید، می توانید به فکر فعالیت های بهاری در فضای باز باشید. فصول آن را برای تغییر در فعالیت ها خوب می کند. در حالی که زمستان دارای کفش‌های برفی، اسکی، برف‌موبیل و اسکیت روی یخ است، بهار با پیاده‌روی، چمن‌کاری و باغبانی نزدیک است. راه های زیادی برای فعالیت بدون عضویت در باشگاه یا مربیان بدنی وجود دارد. فعالیت های رایگان معمولاً آنهایی هستند که لذت بخش تر هستند. به جز تمرين نظافت خانه، اين تمرينات هميشه چندان سرگرم كننده نيست، اما در واقع فعاليت دارند. فعال باشید و سالم بمانید!