جومان ویلیامز ایندا ، دادستان عمومی کاندیدای فرمانداری شد


جومان ویلیامز ، افسر روابط عمومی شهر نیویورک ، به دنبال نامزدی فرمانداری است که اولین دور دوم انتخابات در برابر فرمانداری کتی هوچول است. این دو در یک مسابقه غافلگیر کننده که در سال 2018 به شدت برای معاون رئیس جمهور رقابت شد ، ملاقات کردند ، جایی که ویلیامز نزدیک به 47 درصد آرا را به دست آورد.

ویلیامز روز سه شنبه اعلام کرد که نامه هایی برای تشکیل کمیته نظرسنجی با کمیسیون انتخابات ایالت نیویورک ارسال می کند. هوچول قبلاً گفته است که قصد دارد آخر هفته اجرا شود.

ویلیامز در بیانیه ای اعلام کرد که نامزدی خود را برای فرمانداری اعلام کرده است: “من تمام دوران حرفه ای خود ، بیشتر عمر خود را صرف فشار و حمایت و مبارزه به نمایندگی از مردم و مبارزه با بی عدالتی و بی تحرکی کرده ام.” وی گفت: “در حال حاضر ، دولت ما در تلاش است تا از این فاجعه رهایی یابد و از دوره مسمومیت ، رسوایی ، سوء تفاهم و شخصیتی که مانع توسعه می شود ، بگذرد. من همیشه متعهد به خدمات عمومی هستم و در هفته های آینده ، در حال بررسی این هستم که چگونه می توانم برای شادابی نیویورک به بهترین نحو به آن شغل خدمت کنم. ”

کمیته اکتشافی جدید ویلیامز ، که اولین بار توسط نیویورک تایمز گزارش شد ، اصلاً غیر منتظره نبود. مدت کوتاهی پس از استعفای اندرو کوومو فرماندار سابق ماه گذشته ، دادستان کل میهمان نمایشگاه برایان لرر WNYC بود که از او پرسیدند آیا موقعیت جدید منصوب نایب رئیس را در نظر می گیرد. پاسخ او در آن زمان واضح به نظر می رسید.

“تفاوت های زیادی بین ما دو نفر وجود داشت و اینکه ما چگونه فکر می کردیم منطقه در حال پیشروی است ، چگونه از آن موقعیت استفاده می شود و آنچه در آلبانی مورد نیاز است. ویلیامز به WNYC گفت. وی افزود: “من دوباره می گویم که این یک گفتگوی پشت سر هم است و این موقعیتی نیست که من به آن علاقه دارم.”

اگر ویلیامز رسماً مسئولیت را بر عهده داشته باشد ، طرفداران می گویند که این امر باعث ایجاد گفت وگو در مورد مسائلی خواهد شد که وی در طول مدت حضورش در شورای شهر و دفتر وکالت عمومی کار کرده است – اصلاح عدالت کیفری ، مسکن مقرون به صرفه و برابری.

در حالی که هوچول تأکید می کند که از مسائلی که 11 زن با شکایات خود در گزارش منتشر شده توسط دفتر دادستانی ایالت ثبت شده اند ، بی اطلاع است ، ویلیامز ممکن است این سوال را مطرح کند که آیا قصد معاون فرماندار این بود که تعادل را با فرماندار برقرار کند و این مشکلات را به سرعت تشخیص دهد. وی در حالی که در سال 2018 برای معاون فرماندار هوچول نامزد شده بود ، این دفتر را نشان دهنده قدرت فرماندار می دانست.

ماه آینده ، ویلیامز قصد دارد در طول یک تور شنیداری سراسری ، یک شورای مشورتی از دیگر مقامات منتخب به همراه سازمان دهندگان و حامیان سراسر ایالت تشکیل دهد.

برد لندر ، نامزد شورای شهر و نامزد دموکرات برای شهردار ؛ آنتونیو رینوزو ، عضو کنگره و نامزد دموکرات ها برای رئیس جمهور بروکلین ؛ و تیفانی گاریگا ، رهبر اکثریت مجمع عمومی هادسون ، اولین اعضای منصوب در شورای مشورتی هستند که در مورد استراتژی و اولویت های سیاست کمپین مشاوره خواهند داد.

سخنگوی کمپین هوچول هنوز به درخواست اظهار نظر درباره افتتاح پنل اکتشافی ویلیامز پاسخ نداده است.

هوچول روز سه شنبه در آلبانی بود و در مراسم سالانه بزرگداشت افسران پلیس سخنرانی می کرد. یک روز قبل در برانکس و کوئینز او دو رویداد جداگانه را اولویت اصلی خود عنوان کرد: مبارزه با شیوع COVID-19 و ارائه کمک های مستقیم به نیازمندان نیویورک ، در این مورد مهاجران غیرقانونی از بقایای آنها آسیب می بینند. طوفان ایدا

هوچول با سنگینی دفتر اجرایی در پشت سر خود ، هفته های اول خود را در این اداره گذراند و کارکنان خود را پر کرد و به سرعت به قانونگذاری و پروژه های متوقف رفت و اغلب اعلامیه هایی را احاطه کرد که توسط گروه های زیادی از مقامات منتخب و حامیان جامعه احاطه شده بود.

ویلیامز تنها کاندیدایی نیست که ممکن است چالش هوچول را زیر نظر داشته باشد. CNBC هفته گذشته گزارش داد که لتیتیا جیمز ، دادستان کل ایالات متحده نیز در مورد احتمال نامزدی فرماندار سال آینده در حال بحث است. قرار است روز چهارشنبه صبح بخیر به انجمن مراجعه کند. سازمان های غیر انتفاعی متشکل از برخی از شرکت های برتر شهر ، غیر انتفاعی و رهبران مدنی مراسم منظم صبحانه را برگزار می کنند ، جایی که رهبران منتخب برای اعلام ایده های اصلی سیاسی شناخته می شوند.

جیمز ، تصمیم برای نامزدی فرمانداری بسیار دشوار می شود. متحدان کوئومو ، از جمله وکیل و سخنگوی فعلی وی ، جیمز را متهم به انجام تحقیقات ناعادلانه در مورد جاه طلبی های سیاسی وی کرده اند. این حملات به احتمال زیاد در اولین مبارزات انتخاباتی دوباره ظاهر می شوند. تصمیم برای ورود به فرمانداری پیش از فرمانداری همچنین به معنای کنار گذاشتن فرصت نامزدی در دفتر دادستانی کل ایالت است که از مزایای مستقیم هرگونه رقابت اولیه برخوردار است.

برای ویلیامز ، این خطرات ، مانند پیشنهاد او برای معاون رئیس جمهور در سال 2018 ، اعمال نمی شود. او سپس عضو شورای شهر نیویورک بود و پس از شکست به پست خود بازگشت. اگر او در انتخابات عمومی نوامبر دادستان کل برنده شود ، حداقل تا سال 2025 مدافع عمومی باقی خواهد ماند – حتی اگر پیشنهاد وی برای فرمانداری ناموفق باشد – با این شانس که دوباره در شهر کاندیدا شود.

دیدگاهتان را بنویسید