جلد چهارم و پایانی کتاب زیبای «ثمرات زندگی» منتشر شد.


گروه فرهنگی – رجانیوز: حيات مؤمن مانند درختي پاك و درخشان است كه ريشه در معرفت حضرت حق دارد و در محبت او مي رويد و شاخه هايش در ملكوت بهشت ​​برآمده و به اذن حق ميوه مي دهد; از آنجایی که حضرت فیاض الابلق جلا جلاله مدام در حال گسترش است:

ثمره عمر بنده مؤمنی که جادوگر خداست باید با هدایت انسان نمایان شود. که گاهی از قلم استفاده می کنند و می نویسند و گاهی با حرکات گاه به معنای منبر است و وقتی به اقوال و حکایات می رسد. هم در زندگی واقعی و هم در بهشت

در همین حال همنشینی روح نفیس مرد خدا با غیرت و سالک. و القای کلمه رحمت از طریق ارواح و برخورد با آنها. نتایج مثمر ثمری را در پیش رو دارد.

آنچه به اردوگاه دست راست برده خواهان و بندگی این گونه می آید، سخت کوشی و بردگی است. و نوشته ها و دعاها بسیار آموزنده و راضی کننده است.

میراث شفاهی به ارث رسیده از خدای دانش و همکارانش در علم و عمل برای حفظ، تبلیغ، احیاء و انتقال دانش به آینده. در برخی موارد مهمتر و مؤثرتر از ارث کتبی است. و در مواردی مهمتر و پربارتر از ارث کتبی است. حداقل مثل نوشتن است.

اعمال و نامه ها و اندرزها و مواعظ که وجود مکتوب همان علم است. همچنین جزء ارث لفظی است. فوق العاده ارزشمند، جذاب، ظریف و موثر است.

در این میان نمی توان نقش مرحوم الله طباطبایی را در نشر علم از طریق جلسات و محافل دروس معرفتی، رفتاری و اخلاقی و نیز شاگردان ایشان در حفظ و تفسیر مطالب نادیده گرفت. این مجموعه گرانبها، نفیس و نورانی که امروز با عنوان میوه حیات منتشر شده، گنجینه عظیمی از معارف ناب اسلامی محمدی است که از جانی زلال و دلی روشن جوشانده شده است و طباطبایی و سعادت پرور بر زبان مبارک او جاری می شود. پرور پهلوانی تهرانی به مردم این عصر هدیه داده شده است.

همت و استقامت و پیگیری مجدانه و خالصانه این جادوگر کوشا و رها شده از خداوند متعال برای حفظ بخش مهمی از این میراث شفاهی در وادی اخلاق و سیروز و معارف عرفانی اسلام که از خداوند متعال دریافت کرده است. بالا و قابل ستایش به عنوان یکی دیگر از گروه های برجسته شاگردی علامه طباطبایی، راز کامل آیت الله حاج سید عبدالله جعفری تهرانی که با آیت الله پهلوانی رحلت کردند و نیز نصایح و نصایح ایشان پس از رحلت پهلوانی در موفقیت این کار بود. سزاوار توجه زیادی است. و تحسین

این مجموعه ارزشمند و ماندگار که در واقع حاصل زندگی شاد چندین ساله نویسنده است. و در قالب پرسش و پاسخ سازماندهی شده است. شامل بیش از 260 جلسه با موضوعاتی مانند توحید، عرفان، سیروز، اسلام، اخلاق، اسرار نماز، لطیفه ها و حقایق است و مورد علاقه فصول، سخنرانی ها و سخنان خرافه است که ذهن را اصلاح می کند و به شهود می افزاید.

گفتنی است، «ثمرات الحیات» در چهار جلد، حاوی اندیشه‌های ناب و ماوراء الطبیعه علامه طباطبایی در مورد بررسی عرفانی و سیروز عرفانی است. یک امر اخلاقی و رفتاری است.

برای تهیه این اثر می توانید به مرکز فروش قم، خیابان معلم، مجتمع ناشران، زیرزمین، B12 مراجعه و یا با شماره تلفن 37842549-025 تماس حاصل فرمایید.همچنین تهیه کتاب از طریق www.ketabrah24.ir