جزیره فرمانداران اکنون 365 روز در سال باز است


گاورنز آیلند ، واحه ای به مساحت 172 هکتار در هاربر نیویورک ، اکنون از سال جاری در طول سال باز خواهد بود. قبلاً ، فقط از 1 مه تا 31 اکتبر باز بود.

تا پایان ماه اکتبر ساعت ها ثابت می مانند (دوشنبه تا جمعه 10 صبح تا 6 بعد از ظهر ، شنبه تا یکشنبه 10 صبح تا 7 بعد از ظهر). اما از 1 نوامبر ، ساعت کار از 7 صبح تا 615 بعد از ظهر 7 روز در هفته افزایش می یابد. نماینده ای از جزیره فرماندار به ما گفت: “ما انتظار داریم در بهار سال 2022 هنگامی که به فصل اوج خود باز می گردیم ، دوباره ساعات کار را افزایش دهیم.”

شهردار بیل دی بلاسیو ، Trust for Governors Island و New York City Corporation Development (NYCEDC) صبح امروز به همراه اخباری مبنی بر اینکه نیویورک فری در حال حاضر در طول سال از طریق مسیرها به جزایر فرماندار خدمت می کند ، اعلام کردند. جزیره اسکله یانکی از طریق مسیر بروکلین جنوبی آنها همچنین “دسترسی مستقیم به Red Hook ، Atlantic Ave / Brooklyn Bridge Park-Pier 6 ، DUMBO / Fulton Ferry و Corlears Hook در Lower East Side” را گسترش خواهند داد.

بیشتر بخوانید: آینده طولانی مدت جزیره فرمانداران در اینجا نزدیک است

اگرچه جزیره فرماندار آنطور که ما اکنون می شناسیم – یک مکان عمومی – در سال 2005 افتتاح شد ، تغییر آن سالها ادامه داشته است. اخیراً هتلی لوکس گرانقیمت افتتاح شده است و هتلی لوکس که به زودی افتتاح می شود بین ساختمان های تاریخی و زیبایی های طبیعی جزیره ساخته شده است.

به زودی ، خانه مرکز راه حل آب و هوایی شهر خواهد بود.

بیشتر بخوانید: نمای تکان دهنده در داخل ساختمان های متروکه در جزیره فرماندار

جزیره قبل از باز شدن برای عموم ، محل زندگی خانواده های نظامی بود – خود یک شهر کوچک ، همراه با برگر کینگ. این میدان همچنین در سال 1980 محل زمین گلف بود و در دهه گذشته محل درگیری هسته ای بین ریگان ، بوش و گورباچف ​​بود. در دهه 1950 ، برت باچاراخ – که در آن زمان رهبر نظامی بود – در یک سالن رقص که اکنون متروک شده بود ، پیانو می زد.

بیشتر بخوانید: راهنمای شما برای بازدید فرمانداران 2021

د بلاسیو امروز گفت: “گسترش COVID-19 فرصتی بی سابقه برای ایجاد مجدد فضاهای عمومی در این شهر ایجاد کرده است-در حال حاضر ، ما مفتخریم که تاج بندر خود را در تمام طول سال برای نیویورکی ها باز نگه می داریم.”

با این حال ، برنامه هایی برای تبدیل این جزیره در طول سال برای سالهای طولانی در دست اجرا بوده است.

در دو دهه گذشته ، مفهوم قرار دادن فرماندار جزیره بر روی نقشه به عنوان یک مکان عمومی توضیح داده شده است ، و امروز با افتخار اعلام می کنیم که فرماندار جزیره اکنون برای مردم نیویورک برای لذت بردن از سال باز است. کلر نیومن ، رئیس و مدیرعامل انجمن اعتماد فرمانداران گفت: این لحظه ای عالی برای چشم انداز بلندمدت آنها “برای افزایش دسترسی به این منبع قابل توجه است.”

دیدگاهتان را بنویسید