جری سینفلد از پرسش “سینفلد” یا “فیلم زنبور” پشیمان نیست ، اما “برخی چیزها را برطرف می کند”جری سینفلد در تور مطبوعاتی نمایش کمدی خود Netflix بود و در مورد سوالات مربوط به دو برنامه خود صحبت می کرد. سینفلد و 2007 فیلم زنبور عسلبه نظرات دوم را در مورد رویدادهای خاص در سریال طنز معمول خود دارد.

سینفلد هفته گذشته در کنفرانس مطبوعاتی نتفلیکس صحبت کرد و اذعان کرد که ایده های دست دوم در مورد چندین قسمت از مجموعه طنزهای معمولی خود دارد که منعکس کننده مواردی است که هنوز قدیمی نیستند.

وی گفت: “تعدادی از آنها وجود دارد که من دوست دارم آنها را تحمل کنم ، اما من واقعاً از نظر فلسفی اعتقاد ندارم که گذشته را تغییر دهم یا حتی به آن فکر کنم.” “این فلسفه زندگی من است [it] همانطور که اتفاق افتاد اتفاق افتاد و ما در اینجا ادامه خواهیم داد. وای این بهترین راه زندگی است. ”

وی افزود: “من فکر می کنم پشیمانی یک موضع فلسفی است که من با آن موافق نیستم. به نظر می رسد که شما گذشته را تغییر می دهید ، بنابراین من حتی به آن فکر نمی کنم. اما اگر مجبورم کنید یا دستگاه را به موقع به من بدهید ، بله ، تعداد کمی وجود دارد – من چیزی را برطرف می کنم. ”

متأسفانه ، او چیز خاصی در مورد رویدادها و / یا صحنه ها ارائه نداد.

او نیز ظاهر شد برنامه امشب با بازی جیمی فالون این هفته به دلیل “افت جنسی” بین زنبور زن برجسته و زن انسانی در انتشار انیمیشن 2007 عذرخواهی کرد. فیلم زنبور عسلبه

اظهارنظرهای زیادی پیرامون فیلم فعال کودکان منتشر شده است ، که برخی بینندگان می گویند در مورد رابطه عاشقانه معنی دار و جذابیت بین شخصیت های اصلی فیلم فعال است. این دو شخصیت عبارتند از زنبور آواز سینفلد ، بری بی بنسون و بانوی اصلی فیلم ، ونسا بلوم ، موسیقی متن فیلم گلدار رنه زلوگر.

او شروع کرد: “من به خاطر نوعی فیلم ظریف و غیر معمول عذرخواهی می کنم.” “[It] این واقعا عمدی نبود ، اما وقتی بیرون آمد ، متوجه شدم که این واقعا برای کودکان مناسب نیست. از آنجا که به نظر می رسد زنبورها ارتباطی با دختر دارند ، ما واقعاً نمی خواهیم آن را به عنوان مفهومی برای سرگرمی کودکان حفظ کنیم. ”

می توانید نظرات سینفلد را بررسی کنید فیلم زنبور عسل زیر.

https://www.youtube.com/watch؟v=W_pOI7kHMTI

مایکل عاشق موسیقی و تلویزیون است که عاشق بسیاری از چیزهایی است که کاملاً خسته کننده نیستند. می توانید او را در توییتر دنبال کنید – Tweetskoor

راه رفتن سینفلد در نتفلیکسدیدگاهتان را بنویسید