تکه های کوکی چیپ شکلاتی – زوج سرآشپز


این کوکی‌های شکلاتی صاف را انتخاب کنید و انتخاب کنید لذیذ باعث خوشحالی افراد می‌شود! نشان دادن را انتخاب کنید و انتخاب کنید جویدن فشرده آن قرار است سرراست است.

خرد کن شکلاتی

همه شما عاشق عالی دسر شکلاتی مثبت هستند. با این وجود یک چیز ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است پیش بینی می کنیم حتی سالم تر است: {اینها} صاف را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبنده هستند دانش کن شکلاتی! آنها خواهند شد دارای بافتی غیر قابل از دوام جویدنی هستند، کدام ممکن است جای می دهد چیپس های آب نبات در داخل درون را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکه های آب نبات فشرده در داخل نخست است. کمی فقط بلغور محیط دوسر به آن قرار است حس نوستالژیک می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاشیه از های آن قرار است فقط طلایی می تواند. باشد که می تواند یک باشد عظیم در داخل همین جا بود، را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوستانی کدام ممکن است به آنها خواهند شد هدایای اضافه شده دادیم در داخل جاری توصیه برای اصل پخت بوده اند.

هیچ عامل بالاتر به همین دلیل عالی سینی زیادی از مثبت نخواهد بود: برای جشن ها، هر دو برای زیر عالی میان وعده بعد به همین دلیل دانشکده! مشخصه {مسدود کردن} کوکی؟ خیلی پیچیدگی کمتری دارد: خمیر را در داخل یخچال قرار ندهید هر دو جدا کردن نکنید. به ساده خمیر را در داخل کپک 9×9 بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بپزید! باشد که می تواند یک باشد راهی که در آن بی ادبانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پر از سرگرمی برای تولید عالی خوراکی سرراست است. این میله ها به طرز غیر قابل مقاومتی صاف را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبنده به نظر می رسند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای زمان ها صاف می مشابه با. در داخل همین جا یک چیز است کدام ممکن است می خواهید:

 • آرد همه شما منظوره
 • تکه های محیط دوسر قبلی
 • پودر خمیرمایه
 • گیلاس
 • شکر اسپرسو ای پر جنب و جوش را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر گرانول
 • تخم خروس
 • وانیل
 • چیپس آب نبات تلخ

وقتی خمیر این کوکی‌های تکه‌ای شکلاتی را ترکیبی کردید، آن قرار است‌ها را در داخل فر قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان ۲۱ به همان اندازه ۲۳ {دقیقه} بپزید به همان اندازه طلایی شوند. اینجا است! راحت تر به همین دلیل کوکی هاست.

خرد کن شکلاتی

قبلی معنی برتر برای تکه های کوکی چیپسی شکلاتی ممکن است وجود داشته باشد. در داخل همین جا یک چیز است چرا که شما می توانید نیاز به بدانید:

 • سینی را همراه خود کاغذ روغنی چرب کنید. این باعث می تواند آرام تر آن قرار است را به همین دلیل ماهیتابه بیرون کنید. پوسته را طوری کاهش دهید کدام ممکن است به همین دلیل 2 طرف طولانی شدن پیدا تدریجی به همان اندازه به سادگی به همین دلیل تابه بیرون شود (به بعد زمین طرف اکنون نیست کاهش دهید). کل شما تابه را چرب کنید به همان اندازه روغن منافذ و پوست به ته آن قرار است بچسبد.
 • کمتر از عالی ساعت بگذارید به همان اندازه سرماخوردگی شود. این به احساس به همان اندازه تغییر شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه روزی کدام ممکن است احساس پنیری مناسبی برای مصرف کردن شود، نصب شده شود. ممکن است علاوه بر این متوجه شوید کدام ممکن است حتی به ۲ ساعت زمان خواستن دارید به همان اندازه تراشه ها فقطً سکسی شوند. با این وجود به منظور شما آن قرار است را به صورت خوب و دنج همراه خود چنگال سرو کنید، می توانید این {کار} را نیز مشارکت در دهید (به یکپارچه مطلب مراجعه کنید).
 • در داخل صورت آماده نمک دریایی ناپایدار را روی آن قرار است قرار دهید. اگر آن قرار است جاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوای شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش سبک را رفیق دارید، آن قرار است را به همین دلیل فر بیرون از در بیاورید را انتخاب کنید و انتخاب کنید قبلی قطره نمک اقیانوس روی آن قرار است بپاشید.
خرد کن شکلاتی

هر دو آن قرار است را خوب و دنج همراه خود بستنی بخورید

این کوکی‌های شکلاتی، دسری بهترین برای جشن‌ها، جشن‌ها و بسیاری دیگر هستند! دارید می توانید آنها خواهند شد را خنک شناخته شده به عنوان میله بخورید، اما چه زمانی {نمی توانید} پایداری کنید؟ می توانید آن قرار است را همراه خود بستنی وانیلی شناخته شده به عنوان عالی دسر لذیذ خوب و دنج نیاز کنید. اگر این {کار} را کردید، در گذشته به همین دلیل سرو، {اجازه} دهید تابه ربع ساعت شل شدن تدریجی. هر دو بالاتر به همین دلیل آن قرار است، عالی دمنوش همراه خود قطره ای شربت آب نبات سرو کنید.

داده ها ذخیره سازی

پس به همین دلیل پخته شدن این تکه های کوکی چیپسی شکلاتی را چگونه می توانید حفظ می کنید؟ حتما بین {هر} لایه آنها خواهند شد را همراه خود کاغذ روغنی حفظ کنید به همان اندازه به هم نچسبند. سپس آن قرار است را در داخل عالی ظرف دربسته قرار دهید و ممکن است آن قرار است را برای:

 • 3 روز در داخل دمای اتاق
 • 2 هفته در داخل یخچال
 • 3 ماه {یخ زده}
خرد کن شکلاتی

اصل العمل های تا حد زیادی چیپس شکلاتی

چیپس آب نبات، چیزی مثبت پیش {می رود}، همین جا! در داخل همین جا اصل العمل های چیپس شکلاتی ممکن است وجود داشته باشد که قادر خواهید بود آنها خواهند شد را بررسی کنید:

گیاه خواری.

سیستم چاپ

ساعت دیواری تصویر ساعتچاقوها تصویر چاقوتحقق بخشیدن تصویر پرچمپوشه تصویر پوشهاینستاگرام آیکون اینستاگرامپینترست تصویر پینترستfb تصویر fbسیستم چاپ تصویر چاپسطل آشغال ها تصویر {مربع}روده ها تصویر روده هاروده ها زحمت کش تصویر روده ها قوی

او می رود توضیح دادن کرد

این کوکی‌های شکلاتی صاف را انتخاب کنید و انتخاب کنید لذیذ باعث خوشحالی افراد می‌شود! نشان دادن را انتخاب کنید و انتخاب کنید جویدن فشرده آن قرار است سرراست است.


 • نصف فنجان آرد همه شما منظوره
 • نصف فنجان تکه های محیط دوسر قبلی
 • 1 قاشق چایخوری پودر خمیرمایه
 • نصف قاشق چایخوری نمک کوشر
 • نصف فنجان کره با بیرون نمک، صاف به دمای اتاق
 • نصف فنجان شکر اسپرسو ای پر جنب و جوش، معامله بسته بندی شده
 • نصف فنجان شکر دانه ریز
 • 2 تخم خروس عظیم
 • 1 قاشق چایخوری عصاره وانیل
 • 1 فنجان آب نبات چیپسی تلخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرینی، جدا کردن شده
 • نمک اقیانوس برای پاشیدن، غیر اجباری


 1. فر را همراه خود دمای 375 سطح فارنهایت خوب و دنج کنید. عالی کپک 9*9 را چرب کنید، در داخل کپک را کاغذ روغنی بپوشانید، آن قرار است را طوری کاهش دهید کدام ممکن است به همین دلیل 2 طرف کشیده شود به همان اندازه به سادگی به همین دلیل کپک کنار شود.
 2. در داخل عالی کاسه {متوسط}، آرد، محیط، بکینگ پودر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک را همراه خود هم ترکیبی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدا بگذارید.
 3. در داخل همزن دستی گرفته شده هر دو همراه خود بیشترین استفاده را ببرید پارو دستی گرفته شده، کره دمای اتاق را همراه خود شکر اسپرسو ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر گرانول همراه خود {سرعت} {متوسط} ​​به مدت زمان 4 به همان اندازه 5 {دقیقه} ترکیبی کنید به همان اندازه ترکیبی پفکی شود. کاسه را همراه خود کاردک بتراشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخم خروس ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید وانیل را همراه خود {سرعت} کم درون کره بریزید. پس به همین دلیل ترکیبی شدن، ترکیبی آرد را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه خمیر یکدست شود. ½ فنجان به همین دلیل چیپس های آب نبات را همراه خود هم ترکیبی کنید به همان اندازه به طور یکنواخت منتشر شده شوند.
 4. به همین دلیل عالی کاردک برای استرس ارائه ترکیبی چسبنده به تابه به صورت عالی لایه نازک را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکنواخت بیشترین استفاده را ببرید. 1 فنجان به همین دلیل تکه های آب نبات باقی مانده را روی خمیر بپاشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید استرس دهید.
 5. به مدت زمان 21 به همان اندازه 23 {دقیقه} بپزید به همان اندازه کناره ها اسپرسو ای شوند. ماهیتابه را روی کابینت آرامش بخش بردارید. در داخل صورت آماده کمی فقط نمک دریای پرک شده روی میله ها بپاشید.
 6. کمتر از عالی ساعت فقطً سرماخوردگی شود. عالی چاقو را در اطراف کناره ها بکشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به 16 قطعه کاهش دهید. (می توانید آن قرار است را به در کنار بستنی خوب و دنج هم سرو کنید.) برای حفظ، لایه هایی به همین دلیل کاغذ روغنی را بین میله ها قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل ظرف دربسته در داخل دمای اتاق به مدت زمان 3 روز، به مدت زمان 2 هفته در داخل یخچال هر دو کمتر از به همان اندازه 3 ماه در داخل یخچال حفظ کنید.

 • طبقه بندی کردن: شیرین
 • معنی: نان خورده
 • ظرف ها: نان خورده
 • برنامه غذایی: گیاه خواری

مهم واژه ها: دانش کن شکلاتی