تکنیک اساسی برای لیسانس آنلاین علوم شما در پرستاری


شما فردی شلوغ هستید که می خواهید حرفه پرستاری خود را به سطح بعدی برسانید. شما به طور طبیعی سعی می کنید BSN آنلاین را تکمیل کنید تا بتوانید در کار خود بمانید. اما برای بدست آوردن جلوی بازی به چه فناوری احتیاج دارید؟

تا زمانی که جان خود را نجات ندهید ، وقت ندارید از جدیدترین ابزارها مطلع شوید و بدانید کجا باید نگاه کنید. خوشبختانه برای شما ، ما اینجا هستیم تا به شما بازگردانیم و در تغییر به شما کمک کنیم. در زیر ما لیستی عالی از فناوری هایی را که برای موفقیت شما در BSN ضروری است ، گردآوری کرده ایم.

iPad

هرچه درباره اپل فکر می کنید ، باید بپذیرید که تبلت پرچمدار آنها بر همه تسلط دارد. آخرین نسخه برای iPad نسل هشتم Space Grey است. این سلاح اصلی شما در برابر تکمیل برنامه های پرستاری سریع آنلاین برای BSN و دانشگاه Baylor خواهد بود. این که آیا در راه کار هستید ، در حال دویدن در بیمارستان هستید و زندگی را نجات می دهید یا به خانه باز می گردید ، همیشه می توانید در ارتباط با دوره خود باشید. علاوه بر این ، می توانید از هزاران بازی برای iOS بهره ببرید که استراحت شما را از کار برآورده کرده و سلامت روانی شما را تقویت کند.

صفحه کلید و ماوس

وقتی در حال حرکت هستید ، تایپ کردن روی صفحه کلید رایانه لوحی شما یک ایده عالی است. با این حال ، وقتی ایستاده اید ، به زودی ناراحت خواهید شد. بنابراین ، شما باید بر روی صفحه کلید و موس بی سیم سازگار با iPad سرمایه گذاری کنید. به این ترتیب ، هنگامی که پشت میز کار در اتاق کارکنان می نشینید ، می توانید از وضعیت خود مراقبت کنید و خطر آسیب کمر را کاهش دهید.

بالشتک پشتی پشتیبان

وقتی نوبت به وضعیت بدن می رسد ، بالشتک پشتی پشتی با حمایت کمری شما معجزه می کند. وقتی ساعت های طولانی می نشینید ، بدن خود را بی دلیل تحت فشار قرار می دهید ، که می تواند منجر به صدمات دردناک شود – اما احتمالاً این را از قبل می دانید. بنابراین چه در خانه مشغول معاشرت باشید و چه در حال انجام کار در محل کار ، مطمئن باشید که پشت شما خوشحال خواهد شد.

روتر بیسیم

اگر نمی توانید اینترنت پایداری داشته باشید ، به محتوای پرستاری آنلاین خود دسترسی نخواهید داشت. برای اتصال به یک روتر بی سیم نیاز دارید. تعداد زیادی وجود دارد ، اما باید سعی کنید منبعی را با این پارامترها بدست آورید:

  • سرعت دو باند – این بدان معناست که می توانید همزمان به باند فرکانسی 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز متصل شوید. برای بهترین نتایج ، باید همه چیز را به 2 گیگاهرتز تغییر دهید و باند 5 گیگاهرتز را برای دستگاه های دارای اولویت رها کنید.
  • چهار آنتن – باید به دنبال یک روتر با چهار آنتن خارجی در بالای آنتن داخل جعبه باشید. این امر به شما بهترین دسترسی را به سمینارهای آنلاین شما می دهد.
  • حالت نقطه دسترسی این ویژگی به شما امکان می دهد یک نقطه Wi-Fi جدید ایجاد کنید. این بدان معناست که می توانید یک کانال واضح برای اتصال به آن ایجاد کنید.
  • چیپست کوالکام – این یکی از بالاترین چیپست های موجود در بازار است و اکنون اتصال شما را بهبود می بخشد.
  • MU-MIMO – این اجازه می دهد تا روتر به طور همزمان با دو دستگاه ارتباط برقرار کند و دو برابر کیفیت را ارائه می دهد.

وب کم با کیفیت بالا

یکی از دلایلی که یک روتر با کیفیت بالا برای درجه پرستاری آنلاین شما مهم است این است که شما از طریق یک وب کم به جلسات معلمان دسترسی دارید. پخش ویدئو پهنای باند زیادی را اشغال می کند ، بنابراین باید مطمئن شوید که می توانید تماس را در پایان به حالت تعلیق درآورید. شما باید یک وب کم پیدا کنید که از Full HD پشتیبانی می کند و دارای صفحه نمایش عریض است. آخرین کاری که معلم شما می خواهد انجام دهد این است که از کامپیوتر چشم می بندد زیرا او شما را نمی بیند. اگرچه تبلت شما دارای دوربین جلو است ، اما بهترین کیفیت را ندارد و با تداخل میکروفون روبرو خواهید شد. با در نظر گرفتن این موضوع ، یک وب کم با میکروفون داخلی مناسب برای کاهش نویز انتخاب کنید.

هاب USB

این روزها نمی توانید هیچ گجتی را به رایانه خود متصل کنید. برای تحصیل در رشته پرستاری ، به یک کارت حافظه USB نیاز دارید که می توانید از کار خود پشتیبان بگیرید. باید بدانید که iPad ها به طور پیش فرض از USB پشتیبانی نمی کنند ، بنابراین باید در هاب USB سازگار با دستگاه خود سرمایه گذاری کنید. پس از راه اندازی هاب USB ، می توانید دستگاهها را به راحتی به رایانه لوحی خود وصل کنید مانند رایانه معمولی ویندوز. با این حال ، مطمئن شوید که دستگاه های شما با Apple سازگار هستند – با دسترسی باز می توانند کاملاً محدود کننده باشند.

هدفون

هدفون با کیفیت برای مدرک پرستاری آنلاین شما ضروری است. اگر سعی دارید روی کار در اتاق استراحت یا اتوبوس تمرکز کنید ، آخرین چیزی که به آن احتیاج دارید مکالمات دیگران است که توجه شما را منحرف می کند. از سوی دیگر ، شما نمی خواهید سر و صدای معلم شما مزاحم دیگران شود. هنگام خرید هدفون ، باید یک مدل بلوتوث را انتخاب کنید که به شما امکان کار و گوش دادن به کتاب های الکترونیکی خود را بدهد. همچنین باید مطمئن شوید که هدفون شما راحت است و به طور فعال با صدای اطراف تداخل می کند.

دفترچه یادداشت

هیچ چیز مانند یک دفترچه قدیمی قدیمی نیست. گاهی اوقات باید سریع یادداشت کنید و iPad خود را در دست نداشته باشید …

فکر نمی کردی آنجا را بگذاریم؟ مشکل نوت بوک های سنتی این است که بعداً باید یادداشت های کپی شده خود را در رایانه خود کپی کنید. خوشبختانه برای شما ، فناوری انقلابی را در دفترچه یادداشت به ارمغان آورد. شما باید یک دفترچه یادداشت دیجیتال را در دست بگیرید. با یکی از آنها می توانید یادداشت بنویسید و آنها را مستقیماً به دستگاه انتخاب شده صادر کنید – این بدان معناست که دیگر مجبور نخواهید شد دوباره یادداشت ها را کپی کنید. چه نجات دهنده ای!

تکمیل مدرک پرستاری آنلاین به شما کمک می کند تا در دنیای پزشکی پیشرفت کنید. برای رسیدن به آنجا باید با آخرین فناوری مسلح باشید. انتخاب آیپد به جای لپ تاپ آزادی و انعطاف پذیری از راه دور را فراهم می کند که لپ تاپ نمی تواند از عهده آن برآید. سرمایه گذاری روی یک وب کم و هدست خارجی به معلمان شما تماس های ویدئویی واضح و شفاف می دهد. همچنین ، فراموش نکنید که یک روتر بی سیم تهیه کنید که می تواند در هر زمان شما را متصل کند. باشد که این فناوری شما را نجات دهد تا بتوانید به نجات جان خود ادامه دهید.دیدگاهتان را بنویسید