توفو پخته شده آسان – یک زوج آشپز


این توفوی پخته شده آسان به طرز غیرقابل مقاومتی ترد و چاشنی کامل به نظر می رسد! در سیب زمینی سرخ کرده، غذاهای کاسه ای و غیره استفاده کنید.

توفوی پخته شده

توفوی پخته شده سال‌ها از ما فراری بوده است: مهم نیست که چه دستوری را امتحان کرده‌ایم، به نظر نمی‌رسد که یکی از آنها را پیدا کنیم که دوستش داشته باشیم… تا زمانی که این یکی از راه رسید. این کریسپی را امتحان کنید توفوی پخته شده! با این یکی دیگر نمی توانید در مقابل گاز گرفتن های مخفیانه از ماهیتابه مقاومت کنید. این به طرز مقاومت ناپذیری خوش طعم و چاشنی کامل است و هر لقمه ای راضی کننده است. حتی بهتر از آن، وقتی توفو را فشار می‌دهید، 30 دقیقه منتظر نمی‌مانید. بیایید، جادوی توفوی واقعاً آسان و در واقع ترد را تجربه کنید.

طرز تهیه توفوی پخته شده

این دستور پخت توفو ساده و ساده است: به توفو سریع دستمال حوله ای بزنید، آن را مزه دار کنید و با نشاسته ذرت بریزید تا بیرونی ترد ایجاد کنید. در اینجا چند نکته در مورد جزئیات وجود دارد:

 • از توفوی سفت اضافی استفاده کنید. مطمئن شوید که نوع مناسب توفو را دارید: بسته را برای عبارت «فوق سفت» بررسی کنید و بدون آن ادامه ندهید!
 • توفو را به قطعات 3/4 اینچی برش دهید. اندازه در اینجا مهم است: ما متوجه شدیم که تکه های 3/4 اینچی لقمه ایده آل هستند. یک راهنما: توفو را از وسط به دو مستطیل بزرگ، سپس به 6 برش بلند و 5 بار برش دهید، در مجموع 60 قطعه. به خاطر داشته باشید که اندازه دقیق ممکن است بر اساس برند متفاوت باشد.
 • نیازی به فشار نیست! با حوله خشک کنید. بسیاری از دستور العمل های توفو شما را مجبور می کنند 30 دقیقه صبر کنید تا مایع را از توفو خارج کنید. اینجا نیازی نیست! ما این دستور غذا را برای رد شدن از آن مرحله بهینه کرده ایم. فقط آن را با حوله های ظرفشویی تمیز خشک کنید.
 • با چاشنی ها و نشاسته ذرت مخلوط کنید. نشاسته ذرت جادویی است که بیرونی ترد را ایجاد می کند.
 • 30 دقیقه در فر 425 درجه بپزید. نیازی به هم زدن نیست! فر کار سختی را در اینجا انجام می دهد.
توفوی پخته شده

جایگزین نشاسته ذرت

آیا به جایگزینی برای نشاسته ذرت در این دستور پخت توفو نیاز دارید؟ تلاش كردن نشاسته پیکان بجای! این نشاسته ای است که از گیاه پیکان استخراج می شود و اغلب در پخت بدون گلوتن برای ایجاد بافت سبک به محصولات پخته استفاده می شود. این یک جایگزین عالی برای نشاسته ذرت است که برای افراد مبتلا به آلرژی به ذرت کار می کند و مانند نشاسته ذرت درخشش براق خوبی را ارائه می دهد. نشاسته پیکان را 1 به 1 با نشاسته ذرت جایگزین کنید.

آیا توفو سالم است؟

اطلاعات غلط زیادی در مورد توفو و محصولات سویا وجود دارد. اغلب با این سوال مواجه می شویم که آیا توفو سالم است؟ در اینجا آنچه باید در مورد خوردن توفو و سایر محصولات سویا مانند تمپه و ادامام بدانید آمده است:

 • توفو در حد اعتدال بخشی از یک رژیم غذایی سالم است (چند بار در هفته). طبق گفته‌های دانشکده تغذیه هاروارد، سویا یک منبع پروتئینی غنی از مواد مغذی است که می‌توان با خیال راحت چندین بار در هفته مصرف کرد.
 • توفو احتمالاً فواید سلامتی داردبه خصوص زمانی که آن را به عنوان جایگزینی برای گوشت قرمز و گوشت فرآوری شده می خورید. به گفتگوی مستقیم درباره سویا مراجعه کنید و آیا توفو برای شما مفید است؟ برای اطلاعات بیشتر.
توفوی پخته شده

روش های سرو توفو پخته

توفوی پخته شده خود را از فر بیرون آورده اید؟ سعی کنید در برابر نیش های یواشکی مقاومت کنید تا بتوانید آن را به عنوان بخشی از غذا سرو کنید! (می دانیم که خیلی سخت است.) در اینجا چند روش برای سرو توفوی پخته آورده شده است:

چگونه می خواهید این توفوی پخته شده را سرو کنید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

سالاد توفو
توفوی پخته شده را با سبزیجات تازه و سس زنجبیل هویج در این سالاد توفو بریزید

نکات قبلی و ذخیره سازی باقی مانده را تهیه کنید

آیا می توانید توفوی پخته شده را از قبل درست کنید؟ آره! می توانید تا 3 روز قبل تهیه کرده و در یخچال نگهداری کنید. با این حال، در یخچال نرم تر می شود و به مرور زمان کمتر نمک می شود. برای ترد شدن آن قبل از سرو، آن را روی سینی فر قرار دهید، کمی نمک بپاشید و در فر 350 درجه به مدت 5 دقیقه بپزید تا کاملا گرم شود و بیرون آن ترد شود.

دستور العمل های بیشتر توفو

آیا شما از طرفداران توفو هستید؟ در اینجا برخی از بهترین دستور العمل های توفوی ما وجود دارد که خوردن این پروتئین گیاهی را به طرز غیر قابل مقاومتی خوشمزه می کند:

این دستور پخت توفو…

گیاهخواری، گیاهخواری، گیاهی، بدون لبنیات و گلوتن.

چاپ

ساعت نماد ساعتکارد و چنگال نماد کارد و چنگالپرچم نماد پرچمپوشه نماد پوشهاینستاگرام آیکون اینستاگرامpinterest نماد pinterestفیس بوک نماد فیس بوکچاپ نماد چاپمربع ها نماد مربعقلب نماد قلبقلب جامد نماد قلب جامد

شرح

این توفوی پخته شده آسان به طرز غیرقابل مقاومتی ترد و چاشنی کامل به نظر می رسد! در سیب زمینی سرخ کرده، غذاهای کاسه ای و غیره استفاده کنید.


 • 1 توفوی بسیار سفت بلوک 15 اونسی*
 • 2 ثانیه روغن زیتون
 • 2 ثانیه سس سویا
 • ½ قاشق چای خوری پودر سیر
 • ½ قاشق چای خوری دود مایع
 • ½ قاشق چای خوری سریراچا (یا سس تند دیگر)
 • ¼ قاشق چای خوری نمک کوشر
 • ¼ فنجان نشاسته ذرت (یا نشاسته پیکان)


 1. فر را با دمای 425 درجه فارنهایت گرم کنید.
 2. توفو را به مکعب های 3/4 اینچی برش دهید (توفو را از وسط به دو مستطیل بزرگ برش دهید، سپس به 6 برش بلند و 5 بار در مجموع 60 قطعه تقسیم کنید؛ اندازه دقیق ممکن است بسته به مارک متفاوت باشد). مکعب ها را روی یک حوله ظرف تمیز قرار دهید، سپس به آرامی آنها را با حوله دوم بکشید تا رطوبت اضافی آن گرفته شود.
 3. در یک کاسه بزرگ، روغن زیتون، سس سویا، پودر سیر، دود مایع، سریراچا و نمک را با هم مخلوط کنید. مکعب های توفو را اضافه کنید و به آرامی با کفگیر هم بزنید تا پوشش داده شود.
 4. 2 قاشق غذاخوری نشاسته ذرت را در یک بشقاب بریزید و 1 مشت مکعب توفو به آن اضافه کنید و هم بزنید تا پوشش داده شود. مکعب ها را روی یک ورقه پخت با پوشش روغنی قرار دهید. این کار را با تعداد زیادی مکعب توفو ادامه دهید تا زمانی که همه آنها پوشش داده شوند، در حین حرکت، نشاسته ذرت اضافی را اضافه کنید. این نباید کامل باشد: فقط مطمئن شوید که قطعات عمدتاً اندکی پوشش داده شده اند.
 5. 30 تا 35 دقیقه بدون هم زدن بپزید، تا زمانی که توفو قهوه ای طلایی و از بیرون ترد شود. 3 تا 5 دقیقه قبل از غذا اجازه دهید خنک شود. (آن را از قبل درست کنید یا باقیمانده ها را تا 3 روز در یخچال نگهداری کنید. بافت آن در یخچال نرم تر می شود و به مرور زمان نمک کمتری پیدا می کند. برای ترد شدن آن قبل از سرو، آن را روی سینی فر قرار دهید، کمی نمک بپاشید. و در فر 350 درجه به مدت 5 دقیقه بپزید تا کاملا گرم شود و بیرون ترد شود.)

یادداشت

*مطمئن شوید که توفو برای این دستور خیلی سفت باشد (در اینجا سفت یا نرم کار نمی کند).

 • زمان آماده سازی: 15 دقیقه
 • زمان پخت: 30 دقیقه
 • دسته بندی: غذای اصلی
 • روش: پخته شده
 • غذا: وگان

کلید واژه ها: توفوی پخته شده، دستور پخت توفو، توفو پخته شده ترد، طرز پخت توفو