تمرینات منظم برای بزرگسالان | تناسب اندام کندی


صرف نظر از سن شما ، حفظ شیوه زندگی فعال دارای مزایای زیادی است. مطالعات نشان می دهد که افراد مسن که ورزش می کنند از تعادل بهتری برخوردارند و خطر ابتلا به بسیاری از بیماری ها از جمله بیماری های قلبی ، دیابت ، پوکی استخوان و آلزایمر را کاهش می دهند. مهمترین چیز این است که شکلی از ورزش را که دوست دارید پیدا کنید تا به احتمال زیاد به آن پایبند باشید.

شدت تمرینات شما بیشتر از سن شما به میزان تجربه شما بستگی دارد. اگر مدتی نشسته اید ، ممکن است برای کلاسهای تلفیقی آماده نباشید. در عوض ، شما باید فعالیتهای زیر را با فشار کم شروع کنید ، مناسب برای سالمندانی که اکنون ورزش منظم را شروع می کنند:

راه رفتن

شروع یک برنامه ورزشی می تواند به آسانی راه رفتن باشد و پیاده روی برای سلامتی شما مفید است. یک مطالعه برجسته در دانشگاه هاروارد نشان داد که تنها سه روز پیاده روی در هفته خطر حمله قلبی را تا 35 درصد کاهش می دهد.

دلیل دیگری که پیاده روی برای سالمندان مفید است این است که با بهبود تعادل از افتادن جلوگیری می کند. از آنجا که هوا اغلب خیلی گرم یا خیلی سرد است و نمی توان در فضای باز راحت قدم زد ، بسیاری از افراد در هر سنی ترجیح می دهند به ورزشگاه بپردازند تا بتوانند در داخل خانه پیاده روی کنند.

تمرینات تعادل و قدرت

چندین تمرین ساده وجود دارد که می توانید به طور منظم در خانه انجام دهید تا قدرت و تعادل خود را افزایش دهید. در اینجا چند نمونه از تمریناتی است که می توانید انجام دهید:

  • مکانی برای سرگردانی
  • روی یک پا بایستید و صندلی را در دست بگیرید
  • هل دادن به دیوار
  • شانه ها را بپیچید
  • روی پای خود ایستادن

کلاسهای ورزشی برای سالمندان

در حالی که پیاده روی و وزنه برداری را می توان در هر مکانی انجام داد ، پیوستن به کلاس سالن بدنسازی یک راه عالی است تا بتوانید برنامه ورزشی خود را در حالی که هنوز اوضاع را پایین نگه داشته اید ، دنبال کنید.

ارائه کلاسهای ارشد معمولاً شامل کلاسهای ورزش در آب و انواع “سبک” برنامه های تناسب اندام محبوب مانند ZUMBA® است. برخی از کلاسهای ارشد حتی می توانند به صورت نشسته انجام شوند ، بنابراین چیزی برای همه وجود دارد.

هنگامی که خود را با یک برنامه ورزشی کم اثر وفق دادید ، می توانید تصمیم بگیرید که پیشرفت کنید و کلاسهای جدی تری را به برنامه خود اضافه کنید.

علاوه بر کلاس های “سالمندان” و چندین برنامه جالب دیگر ، ما کلاس های کیک بوکسینگ را نیز در شهرستان کامدن ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد در دسترس بودن کلاس در هر نقطه در South Jersey امروز با ما تماس بگیرید.دیدگاهتان را بنویسید